Які важливі зміни відбуваються на наших очах після 2014 року!

0_16b690_97b55d4f_orig-width3872-height2592-border0-titledsc_0169
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Спочатку Майдан, Революція Гідності, тепер ще одне поняття – корупція ввійшла в наше життя. Раніше говорили хабарник, а тепер – корупціонер. Навіть створили антикорупційні органи. Наша міська влада також проінформована про Закон України “Про запобігання корупції”, про діяльність Національного агентства з питань про забігання корупції, про що свідчать матеріали, розміщені на сайті Марганецької міської ради.

Але що ми бачимо? Не всі чиновники зрозуміли, на скільки серйозна боротьба ведеться з корупцією! Переглядаючи “Єдиний державний реєстр судових рішень” (http://reyestr.court.gov.ua), натрапили на Постанову Марганецького міського суду від 03 липня 2018 р. щодо притягнення до відповідальності головного спеціаліста відділу освіти Марганецької міської ради Бистрої А.В., яка визнана виною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення за не своєчасну подачу на офіційний сайт національно агентства з питань запобігання корупції щорічної декларації про доходи, чим вчинила правопорушення, пов’язане з корупцією. На нею накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. та стягнуто на користь Держави судовий збір у розмірі 352 грн. 40 коп.

Screenshot_2018-07-31 Єдиний державний реєстр судових рішень
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

38131823_1306721782763966_7712256470284238848_n
Марганецкий очевидец

І не дивно, не люблять у відділу освіти слово корупція й тих хто з нею бореться також. Ще 06.04.2017 було видано наказ №136 “Про посилення відповідальності керівників закладів освіти міста за організації навчально-виховного процесу., в якому вмістився осуд проведення в школах міста конкурсу малюнків “Стоп корупції” і заборонено проведення в школах конкурсів, вікторин, масових заходів та їх відеозйомка без обов’язкового погодження з органами місцевого самоврядування. В той же  час в марганецькому ліцеї №10 проводився політичний захід – зустріч з кандидатом в депутатом Касьяном, зі слів марганецької міскької ради Міняйло І.І. заступник міського голови Платонова Т.В. та начальник відділу освіти Кострикіна В.В.. І цей всій “демократизм” пояснили порушенням закону “Про освіту, “”Про загальну середню освіту”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, хоча в жодному з цих документів не йдеться про тотальний контроль діяльності закладів освіти.

Хочеться нагадати працівникам відділу освіти, що на майдані українські громадяни виборювали право жити в європейській, демократичній, правовій державі. Той, хто цього не розуміє не може бути будівником нової української школи. В зв’язку с цим виникає недовіра до Бистрої А.В., яка є секретарем комісії с проведення конкурсу на заміщення посад директорів шкіл.

Бистра
Марганецкий очевидец

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до начальнику відділу освіти Кострикіной В.В. та міського голови Жадько О.А., що до відсторонення від участі у конкурсній комісії головного спеціаліста відділу освіти Бистрої О.В., бо на наш погляд, вона не має законного, морального та етичного права на участь у відборі майбутніх директорів шкіл. Нагадуємо, що Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» подав позов до суду що до оскарження наказу №190 від 25.06.2018 “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста Марганець”, як такий, що не відповідає Типовому положенню про конкурс затвердженому Міністерством Освіти і Науки України.

Screenshot_2018-07-31 Єдиний державний реєстр судових рішень
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

8 thoughts on “Які важливі зміни відбуваються на наших очах після 2014 року!

  1. Алена Быстрая, еще та штучка))
    Прям ОБЛИЧЧЯ)))) НАШОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ, вернее то, что сейчас с ним стало)
    непрофессионализм, лицемерие, пофигизм

  2. Какой клоповник развелся в ГОРОНО((((
    Вот какой толк от них с 2014 года???
    Может кто-то что то вспомнит хорошего от них?

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s