Увага! На Дніпропетровщині мешканців міста просять зменшити використовувати воду…

DSC_0070
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

На офіційному сайті КП МАРГАНЕЦ ВОДОКАНАЛ з’явилась наступна інформація стосовно того, що у зв’язку з зупинкою АТ «ДНІПРОАЗОТ», єдиного виробника рідкого хлору, що є основним компонентом у приготуванні гіпохлориту, який застосовується у технологічному процесі виробництва питної води, створює загрозу стабільної роботи або повного припинення водопостачання. Тому КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» просить усіх мешканців міста Марганець та Томаківського району з порозумінням віднестись до даної ситуації та обмежити використання питної води на полив та господарчо-побутові потреби.

Screenshot_2018-07-16 УВАГА
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: КП МАРГАНЕЦ ВОДОКАНАЛ

Тобто це в той час, коли на вулиці стоїть спека, і в нашому місті домінує приватний сектор з земельними ділянками, які є головними джерелами їжі, вони пропонують почати берегти воду. Щодо того, щоб вживати цю воду в якості питної, то містяни вже давно купують її в магазинах. А якщо вартість одного кубу, який є найвищим в України, і люди справно платять такі кошти, то це вже нахабство з боку комунального підприємства до своїх споживачів. Чому через те, що існують якісь інтриги між керівником КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» Петровенко та постачальником гіпохлориту натрію, повинні страждати містяни. Розривайте договору з тими, хто не може надати потрібний компонент для очищення води і шукайте альтернативу. Або Вам на руку всі ці події і Ви просто вирішили заробити величезні гроші.

Screenshot_2018-07-16 Тарифи від 01 12 2017
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: КП МАРГАНЕЦ ВОДОКАНАЛ

Читайте також: Комунальний край корупції: сага про тарифи…

Взагалі останнім часом КП МАРГАНЕЦ ВОДОКАНАЛ користуючись тим, що вони є стратегічно-важливим об’єктом, разом із мером Жадько працюють над тим, щоб підірвати авторитет центральної влади держави, створюють напругу серед місцевого населення й постійно шантажують всіх своєю продукцією.

Petrovenko
Марганецкий очевидец

Ми звертаємось до правоохоронних органів звернути свою увагу до керівництва цього підприємства та притягнути винних до відповідальності.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

6 thoughts on “Увага! На Дніпропетровщині мешканців міста просять зменшити використовувати воду…

  1. А почему ДнепрАзот остановил работу? А потому, что из-за жажды набить карманы ему(предприятию) выкатили неподъёмные цены за газ. А почему неподъёмные? Потому что закупают не в России дёшево, а тот же российский газ за рубежом в два-три раза дороже. Но зато “мы зискочылы з российской газовой голки.” Ну даже в этом случае для стратегического предприятия, из-за которого фактически наступит жажда на\в Украине никто не захотел снижать цены. Главное – набить карманы, а жажда….пусть из луж пьют….а сельхозпродукцию из Турции повезём….правда, для этого деньги нужны….вот и замкнутый круг. Да и водохранилище рядом, выживут

  2. Неужели можно “підірвати авторитет центральної влади держави” после брифинга Трампа, ЧМ-2018, и Керченского моста, которых никогда не может быть…..
    “Коммунизм- это Советская власть плюс электрификация всей страны”- говорил Ленин. Капитализм – это бандитская власть минус электрификация, газификация, а скоро водопостачання и канализация – реальность жизни, это в Марганце уже поняли.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s