Журналісти “СтопКору” приймають участь у прес-конференції “Аульська хлорпереливна станція – загроза техногенної катастрофи”

0_15ea0e_dd200ebd_orig-width255-height90-border0-titlestopkor
Марганецкий очевидец

В понеділок, 4 червня 2018 року, у прес-центрі “Інформатор” о 14-00 розпочалась прес-конференція “Аульська хлорпереливна станція — загроза техногенної катастрофи”, яку проводять правозахисники громадських організацій. На прес-конференцію запрошені також журналісти проекту “Стоп Корупції”. Онлайн-трансляція доступна за посиланням

КП «Аульська хлоропереливна станція» – потужне хімічне підприємство по виробництву рідкого хлору. На підприємстві може знаходитись одночасно до 275 тон хлору. Монополіст по виробництву хлору східного регіону України. Постачає хлор для очищення води на Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Запорізьку та інші області Східної України. З огладу на це, КП «АХС» – є одним з найнебезпечніших об’єктів з точки зору техногенних катастроф та небезпеки життю тисяч мешканців регіону.

Внаслідок рішення Дніпропетровської облради вкрай небезпечене підприємство опинилось в управлінні приватної компанії, яка не має ні персоналу, ні досвіду, ні необхідного обладнання для поводження з небезпечними шкідливими речовинами.

Нагадаємо, 30.05.2018 правозахисники “СтопКору” звернулися до правоохоронців з метою запобігання техногенної катастрофи на Дніпропетровщині

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s