Коли влада м. Марганець буде працювати на інтереси територіальної громади!!!

DSC_0070
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Я як журналіст та мешканець нашого улюбленого міста занепокоєний ситуацією,  яка склалася навколо КП Марганецький водоканал… На шпальтах інтернет мереж постійно обговорюється питання КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР». Як на мене, керівник підприємства повинен перший бути зацікавленим, щоб його організація розвивалась, а також по-людськи відносилась до Марганчан, бо завдяки їм все керівництво комунального підприємство отримує заробітну плату. Тому управління такого стратегічно важливого об’єкту просто зобов’язане слухати як слова вдячності, так і негатив, а також й поради, але Петровенко на жаль чує тільки себе.

Petrovenko
Марганецкий очевидец

Читайте також: Чому керівник підприємства переховується від громадськості…

І вже не перший раз я заходжу до приміщення цього підприємства для спілкування з керівником, а її чомусь постійно не має на робочому місті. Ось 01.06.2018 р. о 10 годині ранку, двері приймальні знову були зачинені… О це так відкритість. Але мене це не спинило і на сайті комунального підприємства я знайшов номер телефону приймальної на який я зателефонував об 11 годині та запитав у секретаря щодо прийому в понеділок керівником, де одразу почув що він відбудеться з 10:00 до 12:00. І тільки після того, як я представився секретарю і зазначив, що буду не один, а разом з небайдужими містянами Марганця риторика спілкування одразу ж змінилась. Вона відмовилась далі бесідувати і попрохала зателефонувати після обідньої перерви, а саме о 13-30 після того як вона порадиться з пані Петровенко. Наступного разу, коли я знову зв’язався з приймальною мені дали зрозуміти, що зустріч можлива лише без камери та без наявності громадян, тобто віч-на-віч… Я одразу нагадав що я в першу чергу журналіст і маю право вільно збирати будь-яку інформацію для висвітлення її Марганчанам. Пояснив також, що факт постійного переховання і не надання мені необхідної інформації буде розглядатися, як умисне перешкоджання моїй журналістської діяльності. Мабуть пані керівник забула що вона є публічною особою комунального підприємства, яке засноване на майні територіальної громади, тобто на нашій та отримує заробітну плату таких розмірів завдяки нашим грошам, хоч і не завжди відвідує своє робоче місце.

Screenshot-2018-5-21
Марганецкий очевидец
Зарплата Петровенко
Марганецкий очевидец
33510415_1227375030698642_4254164041536110592_n
Марганецкий очевидец

Як підвищити тарифи на воду так пані керівник була першою та сама особисто приймала участь у засіданні НКРЕ для захисту саме цього тарифу. Як громада проводить мітинг, так пані керівник і до людей не виходить. Питання в нас дуже прості… Вони є в постійних публікаціях сайту Марганецкий очевидец та інших інтернет-виданнях, але я змушений задати їх ще раз: 1. Чому такий високий тариф на воду? 2. Чому заробітна плата яку отримує керівник збанкрутілого підприємства таких розмірів? 3. Чому якість води на рівні технічної? 4. Чи готова пані Петровенко випити воду з наших кранів? 5. Як використовується службове авто Mazda? 6 Яка підстава при двох юристах, наймати ще одного адвоката за 170000 грн.? І ось дивна новина, саме в п’ятницю, першого червня, пані Петровенко вирішила за гроші підприємства виступити на телеканалі МГОК TV. Тому рекомендую переглянути це відео, як тільки воно з’явиться в мережі інтернет. Ми також зробимо перепост цієї телепередачі

Журналіст: Володимир Садиков

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

2 thoughts on “Коли влада м. Марганець буде працювати на інтереси територіальної громади!!!

  1. Не знаю какая из себя Петровенко начальник горводоканала, но что она отменная любовница у Приймака – то факт.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s