Чому керівник підприємства переховується від громадськості…

DSC_0070
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» веде особисте розслідування, щодо необґрунтовано підвищеного тарифу на воду та водовідведення й не прозорі тендери. Ці всі питання набули не аби якого розголосу і до мене, як до журналіста звертаються мешканці м. Марганець. І ось вчора я зробив пост, що 21.05.2018, хочу сходити на прийом до керівника комунального підприємства  Марганецьводоканал Петровенко І.Г. і задати деякі питання, а саме якості води, структури тарифів, збанкрутілого положення підприємства, і чому у начальника при такому стані справ заробітна плата за 9 місяців становить 455929 грн. –  це більш ніж П’ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ НА МІСЯЦЬ, а у підлеглих заробітна плата відповідно до інформації НАЗК – від 30 тис.грн. до 70 тис.грн. грн. Але в міськводоканалі наразі так заведено – за інформацією НАЗК  особи наближені до керівника підприємства отримують від 15 тис. грн. до 30 тис.грн. на місяць!!!

Screenshot-2018-5-21 (1) Владимир Садыков
Марганецкий очевидец
Screenshot-2018-5-21
Марганецкий очевидец

Джерело: Єдиний Державний Реєстр Декларацій – НАЗК

І ось прийшовши о 10 годині на її особистий прийом з’ясувалось, що начальник хутко зникла в якесь невідоме відрядження. Секретар-референт так і не змогла мені пояснити причини відрядження саме в день прийому громадян – чи то був виклик до області, чи керівник підприємства за власної ініціативи поїхала до області, чи може просто втекла, або заховалась!!!

Адже сьогодні перед цим до начальника Марганецьводоканалу прийшли на прийом обурені громадяни з садових товариств з приводу відсутності водопостачання для поливу садових ділянок – але їм відповіли, що це не питання начальниці!!! ЇЇ питання – це здирати кошти з садівників майже по 5 гривень за куб технічної води. Уявляю скільки ж незабаром буде коштувати питна вода!!!

Напевно начальниця поїхала до області доповідати про «вдало» проведені ремонти в цю суботу – адже поки всі прості робітники працювали, щоб Марганчани хоч якось отримували воду, бо матеріалів для ремонтів зовсім не придбають, а в цей час «еліта» Міськводоканалу на чолі з начальницею влаштували «гарне відмічання» цього процесу напевно за наші з вами кошти ще й при цьому використовували задля поїздок до Нікополя після «відмічання» службовий транспорт. Один з автомобілів за підозрою, що всі в службовій машині  були на підпитку був зупинений на КПП біля Нікополя – на щастя хоч водій був тверезий – бо всі інші в дуже «важкому» стані.

Журналіст: Володимир Садиков

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде звертатись до власника – Дніпропетровської обласної ради та до правоохоронних органів з вимогою перевірити викладені факти та притягти винних до відповідальності.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

27 thoughts on “Чому керівник підприємства переховується від громадськості…

 1. По вопросу Петровенко надо не сотрясать сайт , а обращаться в облраду. Там ее и крышуют Безус Томчук и Олейник.Все это знают и зачем писать глупости. Снять ее нереально.

 2. Мне все равно кто кого заказал! Но 50 штук в месяц -это круто! трубы не меняет! вода грязная ! на вопросы не отвечает ! еще и с приема смылась! А мы только возле компа умные и все! где юристы напишите как правильно убрать эту тварь! и что для этого надо сделать1

 3. З добрим ранком Україна!!
  З добрим ранком Марганець!

  З добрим ранком “Пі*РАСИ” (секта любительниц абортів або банально чле*нососки – Іра П, Аня К, Женя І) (головний пі*доліз Носенко В)

 4. А того вылупка что в ролике кривляется нужно отправить на псих экспертизу, все жизнь придурок на платной стоянке охранником работал, а теперь борец за Справедливость

  • Он придурок только потому, что за грязюку из крага оплачивает по 32 грн, как впрочем и мы с вами. Нас всех, кто оплачивает за такую воду надо отправить на психЭкспертизу.В другой бы стране таким как Петровенчиха уже и матку из матни вытянули бы.

 5. Судя по всему у Хныкина зарплата тоже от 30000,а дальнейшая цель этого ролика убрать начальницу и занять её место и получать 50000

   • За грязную воду спрос с вашего стоп коровца хныкина -он первый кто отвечает за неё -потом с этой начальницы … в чем проблема не пой-му …и я думаю специально все делает что-бы была такая вода ‘ вы там за кресла херней страдаете ! А люди страдают

    • Насколько мне помнится работу Хныкина как работника горводоканала проверяет санстанция. И если бы он чего то там нарушал, то 1 и кажись 2пордъемы были бы уже закрыты. Значит у него там все нормально. А вот кто будет менять водоканаловские сети в городе? Петровенко еще по этому случаю палец об палец не ударила. Жадько так только языком телепает как драная собака хвостом. А нам с вами платить за их ничегонеделание.

  • Відповідно до НАЗК заробітна плата за рік 130000 !
   Ось тепер запитання шановні шворки прошу повідомити по якій формулі ви вирахували що в нього заробітна плата за місяць 30000?

  • Такі Ви як завжди праві…. (
   Так і є в Хникіна задача знищити команду (КризисМенеджеріВ)
   та притягти вас ПАРАЗИТІВ до відповідальності!
   #Петровенко буде сидіти!

 6. Мне вот интересно, когда Парашенку не переизберут на очередной срок, кто будет финансировать всю эту шушару из “гоп стоп коррупция”?
  Спрошу проще – кто будет платить пану Садикову за эту дешевую заказуху?

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s