На Дніпропетровщині суд зробив подарунок міському голові на її день народження…

0_16b690_97b55d4f_orig-width3872-height2592-border0-titledsc_0169
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

18 травня 2018 року Марганецький суд прийняв чергове незаконне рішення на користь мера міста О. Жадько. Суддя Нанічкіна відмовила в задоволенні позову Наталії Куржановой про поновлення на посаді директора ЗОШ №3, яку звільнили в розпал навчального процесу на вигаданих підставах стосовно пожежної безпеки. Все місто знає, що Жадько всього-на-всього ставить собі зручних людей, знищуючи всіх проукраїнські налаштованих патріотів. Сам судовий процес тривав кілька місяців і був схожий на цирк абсурду.

Ще до незаконого звільнення, яке відбулося 3 січня 2018 р., на Куржанову постійно йшов наростаючий тиск з боку місцевої влади. Наприклад, вимогали від неї потруїти всіх собак біля навчального закладу, але вона відмовилась. З цього приводу Наталья Іванівна отримала одну з перших доган. І згодом її звільнили на підставі багатьох подібних наклепів, які вони сфабрикували разом з відділом освіти. Хоча до цього до неї за 15 років її професійної діяльності на посаді директора жодних претензій не було. Так нагадаємо, 1 березня 2018 року перше засідання суду перенесли через те, що відповідач — Марганецький відділ освіти попросив відсрочку для того, щоб включити до судового розгдяду третю особу — Марганецьку міську раду. Далі 29 березня на суді була винесена ухвала та на 4 квітня 2018 року було призначено чергове слухання з метою допиту свідків. Яке потім було знову таки перенесено через відрядження юридичної фірми до Києва та свідків, а саме в.о. директора ЗОШ №3 та завгоспа навчального закладу. І знову нова дата цієї справи — 6 квітня 2018 року. Але варто було пані Куржановой захворіти, про що свідчить клопотання від 5 квітня та прохання перенести судову справу, як група підтримки мера Марганця Жадько Олени попрямувала давати неправдиві свідчення проти директора школи №3. 23 квітня 2018 року, мало відбутися чергове судове засідання. І знову пішло, щось не так. Його перенесли на незрозуміле число. Приводом цього разу стало те, що суддя Нанічкіна була на вироку в нарадчій кімнаті. А 14 травня відбулася повторна незрозуміла спроба укласти мирову угоду лише на своїх умовах. Пані Куржанова звісно ж не погодилась. І ось 18 травня 2018 р. суд виніс жадьківське рішення, якраз в день народження мера. Таке рішення буде оскаржене в апеляціоному порядку.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

Марганецький осередок ГО «Стоп Корупції» звертайтесь до Народних депутатів України, генерального прокурора України Луценка Ю.В., міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., голови Національної поліції України Князєва С.М., голови Вищої ради правосуддя Бенедисюка І.М., щодо притягнення судді Марганецького міського суду Нанічкіної Н.М. до відповідальності та звільнити за порушення присяги.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

На Дніпропетровщині суд зробив подарунок міському голові на її день народження…: 8 комментариев

  1. СТОП КОРИ, ЧОГО ВИ НОСИТЕСЬ З ЦІЄЮ ПЕНСІНЕРКОЮ? ПОВІРТЕ, ЩО ВОНА КРІМ ВАС НІКОМУ НЕ ЦІКАВА В МІСТІ. НЕХАЙ СИДИТЬ СОБІ НА ПЕЧІ ТА ЇСТЬ КАЛАЧІ. НЕ ХОЧЕ ЇСТИ КАЛАЧІ, НЕХАЙ ІДЕ В КЛУБ ДОЗВІЛЛЯ. ЗАКОНОМ ПЕРЕДБАЧЕНО ЇЙ ВІДПОЧИВАТИ, НЕХАЙ МОЛОДЬ ПРАЦЮЄ, У НАС В МІСТІ БЕЗРОБІТТЯ, А ПЕНСІНЕРІВ НЕ ВИЖИНЕШ НА ПЕНСІЮ, АЖ В СУД ПОТІЛІПАЛАСЬ, САМОЙ НЕ СМІШНО?

    • А на печі чому не їдять калачі всрані виконкомівські пенсіонерки Платонова, Кропивна? Нехай молодь працює. Так хіба ж за цими пердухами трухлявими можливо це зробити? Та і Жадьчиха з Міняйлихою також нехай йдуть на пенсію за вислугою років як вчительки. Чому їм повітря поганити ?

  2. Я конечно поменяла мнение о Жадько в худшую сторону еще давно, но разве вы не принимали незаконные решения об увольнении Шкуро, Кириченко? Разве не вы организовывали в апеляционном суде макси шоу для давления на суд по делу о возврате Бедняка? Знаем мы вас, насмотрелись на вас, хватит людям мозг выносить. Лучше расскажите что вы сами сделали хорошего.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s