Фото дня 19.05.2018. Чому не поважаємо державні свята?! Що за траур у місті?

DSC_0162
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Сьогодні вся країна святкує День Європи в Україні, а у нас як завжди все не так, як у людей. Чи щось трапилося? Хоча ніякої інформації ніде, ні на сайті Марганецької міської ради, ні в газеті “Шахтар Марганця”. Чи це секретар міської ради пані Міняйло просто сумує над тим, що мер Марганця О. Жадько вчора улетіла відпочивати за бюджетні гроші на Сейшельські Острови та забула її взяти разом із собою. Це мабуть дуже прикро та недопустимо, коли крадуть разом, а відпочивають окремо…

8 thoughts on “Фото дня 19.05.2018. Чому не поважаємо державні свята?! Що за траур у місті?

 1. Фотка – шедевр! На фоне обшарпанного здания приспущенный флаг… Траур по здравому смыслу, ребята, что происходит в стране последние 20 лет… Ну как вам декоммунизация и гиднисть? Цэ не Эвропа, цэ рэально мэрзость.

 2. Садыков, а ты наверное день гейевропы в окопах на донбассе празднуешь под обстрелами сепаров?

 3. Жадько як завжди в самі відповідальні для країни, міста святкування, упизде в невідомому напрямку. Відверто кажучи, хочеться, щоб вона заїхала раз і назавжди в одному напрямку та більш ніколи не поверталася до нашого міста. Жадько – це ГАНЬБА та ПОЗОР всього міста.

 4. З великим святом всіх марганчан, в такий день я завжди йду в дорогий ресторан, замовляю страви європейської кухні, пляшанку дорогого витриманого нi менше 15 років iтальянського вина і обов’язково замовляю у музикантів зіграти спочатку гімн євросоюзу, а потім наш гімн,я вважаю що в цей день кожен свiдомый мiстянин зробив щось подiбне зі святом Марганчани, Україна це Європа!

  • Не туда, надо в гей клуб, там все любители Европы собираются. Украина -почетное 166 с рейтинге экономической свободы, выше Украины — африканские Судан и Ангола, ниже — Суринам и Боливия. Так, что Украина- це в лучшем случаи Африка. Без вариантов. А, праздник действительно есть. В нашем Крыму построили мост, которого “никогданемоглобыть”.

  • А у официантов гопака не заказываешь? В одной руке сало, во второй цибуля и дирижируешь танцем. А потом сидишь с пляшкой самогона и так тихонечко “Ой, за горою…..”, а по усам течёт мужская тяжёлая слеза.
   Что вы все унижаетесь перед Европой? Не Украина це Европа, а бери выше! Европа це Украина!!! Вот вам наши украинские пенсии и прочие плюшки! И пусть вся Европа танцует гопака, что в Риме, что Париже. А Елисейские поля вообще люцерной засадить…либо буряком.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s