Поліція чи все ж таки міліція?!

0_165763_e6c9f14d_orig-width300-height168-border0-title17474655_891130374323111_1980249746_n
Марганецкий очевидец

В нашому місті ніби щось пороблено. Згадати минулий 2017 рік, на свято 9 травня були і стрічки, і червоні прапори, і антидержавні гасла – поліціянти ж тупо стояли та мовчали.

Screenshot-2018-5-15 В этот день(1)
Марганецкий очевидец

Читайте також: Спокойная ситуация в тылу – обманчива. Мы все на пороховой бочке

Ось вже і керівництво змінилося в місцевій поліції, а все залишається як і раніше.

f59311816482a3d5f8c36e096c535c01_L
Марганецкий очевидец

На фото новий начальник Марганецького відділку поліції – Дмитро Дмитрієв

І бандитизм разом з наркоманією, як процвітали так і процвітають, і маніяк по вулицям розгулює, який чіпляється до малих дітей, але ж ні в нас є справи куди важливіші, наприклад приїзд Вілкула. Який свої гроші чомусь не хоче спускати на особисту охорону, тому просто звертається до місцевої влади, щоб та зателефонувала кому треба та залучила цілий штат поліціантів на свій “культурний” так би мовити захід.

01
Марганецкий очевидец
07
Марганецкий очевидец
04
Марганецкий очевидец
08
Марганецкий очевидец
03
Марганецкий очевидец
02
Марганецкий очевидец
09
Марганецкий очевидец
10
Марганецкий очевидец

Питання до поліції Марганця: Для чого Ви є? Навіщо ми платники податків витрачаємо свої кошти, щоб Вас утримувати?!

Як новий начальник поліції м. Марганець прокоментує ситуацію з мамою героя України Володимира Бражника, який загинув, а керівник поліції разом з керівником слідчого відділу неодноразово то затягували, то закривали справу. Майже як сьогодні з керівником слідчого відділу Марганецької поліції Маляренко… Ось який патріот якому не соромно….. ми будемо вимагати перевірити викладені факти та створити робочу групу в м. Марганець при МВС України.
У нас питання що зроблено в місті новим керівником поліції???
За час керівництва Дмитрієва у м. Марганець зросла злочинність , а саме з’явились ігрові автомати, вирубка посадок, наркотики, наливайки, металобрухт, розбої, грабежі, спроби зґвалтування, та багато іншого. Так чим же займається наш керівник? Просто охороняє Жадько, Вілкула та інших друзів влади! Вам не соромно?

11
Марганецкий очевидец
12
Марганецкий очевидец

Ми змусимо звільнити тимчасово виконуючого обов’язки начальника Марганецького відділу поліції Дмитрієва та начальник слідчого відділу Марганецької поліції Маляренко.
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде наполягати, щоб ці всі питання були розглянуті робочою групою при громадській раді МВС України.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

14 thoughts on “Поліція чи все ж таки міліція?!

 1. Дмитриеву респект! наконец-то со времен покойного Суходольского в Марганце нормальный начальник. А Маляренко чего стоит? Следаки хоть работать начали.

 2. Поки не змінимо владу в країні та систему, змін марно чекати і бюджетних коштів ніколи ні на що не вистачить тому, що в собівартість одного м2 асфальту закладено откат від Жадько до Порошенко. Ось чого владі невігідні закордонні інвестори, будівельники з якісними, дешевими , новітніми технологіями і сучасною технікою . І поки ми будемо це дозволяти, стільки будуть нас грабувать. І такі жадьки буде жиріти, богатіти , вішати громаді міста про те, що вона будує місто при підтримці ОДА.

  • А де в нас в Марганці черга з інвесторів? Насправді не так і багато інвесторів готові прийти взагалі в Україну. І шукають вони надзвичайно вигідні умови та високі прибутки. Це все балачки, які дуже далекі від реалій.

 3. боже,с кем живем в одном городе,кругом любители руського мира.Марганчане,не позортесь,очнитесь.А за концерт,политики просто используют Артистов.

  • Не равнодушны к Вилкулу “настоящие патриоты”, с плакатом про педерастию кучка озабоченных решила подкатить,их ждал облом,но фантазии на тему как бы сделать ему минет не дают успокоиться борцам за эвропейские ценности

      • Вы знаете мне кажется Вы зацикленный на минете! Подойдите к Миняйло попросите -может и вам она окажет услуги! Во всех комментариях у Вас одна проблема! А может нужно действительно поговорить о проблемах города а не о Ваших лично уважаемый “именно так”
       В том что город красный -просто напрягает! И бывший директор 12 школы (сын которой взял взятку в исполкоме и не несет наказания)которая бегает по городу с русским миром! И сам мер с русской церковью в исполкоме! А может мы плохие ! нужно показать им -что им не место в нашем городе!

       • Та якби у нас Люди були…., вже б давно на носаках жадько з поплічницями винесли б на носаках…. А так тільки бла-бла-бла

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s