Звертаємо увагу правоохоронців на неякісний ремонт автодоріг у м. Марганець…

DSC_0017
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

19 квітня 2018 року, у прокуратурі Дніпропетровської області Генеральний прокурор Юрій Луценко проводив брифінг, де підняв питання якості доріг і доручив провести перевірку якості доріг:

І ось правоохоронці м. Каменського вже почали перевіряти дороги:

Сегодня, 27 апреля, «Репортер» стал свидетелем любопытного мероприятия. На улице Сурской (Клары Цетки) стоял автомобиль полиции. Возле него было 4 человека. Двое полицейских и два в штатском. Они ходили по проезжей части, что-то мерили и записывали.

Подойдя ближе, журналист выяснил: это сотрудник городской прокуратуры и полицейские. Они фиксировали дефекты дорожного покрытия, которые образовались на месте проведения ямочного ремонта в 2016 и 2017 годах…

DSC06324-s-logo-33333333
Марганецкий очевидец
DSC06328-s-logo
Марганецкий очевидец

Більш детально читайте за посиланням: В Каменском прокуратура с рулеткой фиксируют дефекты дорожного покрытия после ремонта

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» офіційно звертається до керівника Нікопольської місцевої прокуратури Сідорова Сергія Миколайовича, начальника Нікопольського відділу поліції Кравцова Євгена Володимировича провести перевірку доріг міста, а саме стан дорожнього полотна по вулицям Єдності, Київська, Молодіжна, Мира, Лермонтова, Торговельна, Сонячний квартал, куди залучити громадське об’єднання «Стоп корупції» м. Марганець, також представників інших громадських організацій, учасників АТО та афганської війни, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, автомобілістів, активістів та всіх небайдужих містян допомогти у вирішення цього дійсно наболілого питання, бо саме на ці дороги були виділені значні кошти з міського й обласного бюджету на проведення капітальних та поточних ремонтів.

Повідмовляємо також, що само Марганецьким осередком ГО «Стоп корупції»  були порушені кримінальні справи, щодо ремонтів доріг в м. Марганець.

Також ми офіційно заявляємо, що нам перешкоджають деякі депутати Верховної ради та міські чиновники у проведенні незалежного розслідування стосовно якості всіх робіт з благоустрою дорожнього полотна, але ми все рівно будемо наполягати до притягнення всіх причетних до цих афер високопосадовців до кримінальної відповідальності.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

3 thoughts on “Звертаємо увагу правоохоронців на неякісний ремонт автодоріг у м. Марганець…

  1. Автомобили ездят по пешоходным дорожкам.И всем похер.С рогатки бить Елену Анатольевну и приспешников

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s