Поради мера-вчителя, як успішно здати сесію…

0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец

Незабаром, 26 квітня 2018 року напевно вже відбудеться чергова сесія Марганецької міської ради. Адже міський голова Жадько О.А. напевно вже погодила її проведення з головою правління ПАТ “МГЗК” Зільберманом О.Ю. і наразі для проведення сесії та прийняття їй необхідних рішень для наповнення власних кишень деяких депутатів та посадовців вже є необхідна кількість голосів. Аналіз рішень, які будуть виноситись на розгляд сесії ми надамо після оприлюднення черги денної, а наразі лише один цікавий проект рішення.
Цей проект був оприлюднений на сайті Марганецької міської ради – але зараз чомусь хутко зник. Ще в червні 2017 року, а згодом в листопаді 2017 року міський голова Жадько О.А., щоб догодити депутату Бондаренко О.О., намагалась пролобіювати прийняття рішення про дозвіл на продаж за безцінь трьох комунальних об’єктів особі дуже наближеній до депутата Бондаренко О.О. На той час був незрозумілий «вибрик» від ГОКовських депутатів – вони не підтримали те рішення. Тоді ми зазначали, що ми впевнені, що до наступних сесій Олена Анатоліївна з ними «попрацює» — (кого змусить Зільберман за посаду та заробітню платню, а кому мабуть нададуть або кіоски, або інші преференції) і вони «правильно» проголосують і дозволять таки Бондаренку ухопити ласий кусочок. Думку рабів ніхто не запитує. Адже саме так про них відгукується міський голова. Але напевно прийшлось «попрацювати» цілих п’ять місяців а згодом ще п’ять! І ось знов проект рішення зник з сайту – мабуть знов не домовились. Але в цьому проекті було ще декілька цікавих об’єктів – один з них депутату Євдокименко Є.В., і вже 5 (п’ять) кілометрів труб нашої з вами тепломережі.
Виникає дивний факт – деякі об’єкти хочуть приватизовувати шляхом викупу – за безцінь! Але ж законодавство задля прозорого продажу та наповнення бюджету передбачає лише продаж на конкурсі або аукціоні. І лише якщо був орендар приміщень, платив орендну плату, застрахував приміщення, використовував його лише за цільовим призначенням – та й ще вклав свої кошти для поліпшення приміщень – лише тоді він має право на викуп. Підкреслюємо – ПРАВО! А це вже територіальній громаді в особі міської ради вирішувати – може задля наповнення бюджету краще все ж таки продати на конкурсі або аукціоні.
Ми розуміємо, що прийшов час коли задля прийняття рішень Олені Анатоліївні вже приходиться скуповувати голоси – кіоски та маршрутки для депутата Сметанко, бюджетні кошти на дільниці для депутатів Гуглі, Харіної, Рядінського, Кондратовича, Матвєєвої та інших «відданих», гараж для Євдокименка. Ну і звісно – як же без пана Швеця!

Мабуть лише на його окрузі живуть діти – а в інших районах – жебраки! Адже як ще можна пояснити встановлення ТРЬОХ дитячих майданчиків на неіснуючій зоні відпочинку в районі Сонячного кварталу! І дорогу, і якийсь капітальний ремонт пішохідної доріжки (яка до речі теж не існувала)…
Але мабуть не домовились… Поки що…
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде слідкувати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

30 thoughts on “Поради мера-вчителя, як успішно здати сесію…

 1. Из исполкома пропала депутат Долгорук Виктория Валерьевна! Кто найдет — просьба сообщить по телефону приемной исполкома 2-20-17. Скоро сессия , ее голоса так не хватает для принятия наших идиотских решений. В случае успешной находки, обязуемся отдать ее в хорошие руки с соответствующим уходом. Виктория Валерьевна, возвращайся! Мы тебя с нетерпением ждем!

 2. После этой публикации весь аппарат комбината ржет, да и весь город падает со смеху. А оно то правда! Любит этот Валерий Петрович, тьху Швец Андрей Сергеевич поисполнять на смех людской. А все это происходит под вплывом алкоголя. Приплыл называется!

    • А ты, Тімохвєєвна, повплывай! Ты ж любишь в своем кабинете за закрытыми дверями позажиматься со Швецом . куды вы там вместе с ним заплываете?

 3. Информация для Жадько.
  вчера в манго состоялась встреча Бондаренка,Боровика и Передриенка.
  Делай выводы

  • наверное Рыжий жаловался на жадьчиху? Оно и понятно: земли не дают, приватизировать здания не дают, бабки требуют. Конечно Рыжему это не понравится. И он как настоящий пидарас побежал к оппозиции. А пидарас редкий.

 4. Швець друже ти де(((
  Де швець?
  треба терміново звернутися до поліції щодо пропажі депутата!!!!
  Так що було у Зімбермана на дні народженні??? може самі розповісте? бо потім соромно буде)

  • Швець уже давно Валерій Петрович. А той, що колись називався Швецем Андрієм Сергійовичем, вже давно пропитий, можливо і на дню народження у Зімбермана.Пропили Андрійка на брудершафт

 5. У Курского вокзала
  Стою я молодой.
  Подайте Христа ради
  Червонец золотой.

  Вот господин какой-то
  А рядом – никого…
  Цепочка золотая

  На брюхе у него.

  Куда спешишь ты мимо?
  Послушай, не греши –
  Отдай цепь-цепь-цепочку,
  А после уж спеши.

 6. Валерий Петрович! Как играет! Какой типаж! Превосходно, замечательно, гениально! Что-то я не узнаю вас в гримме: Сергей Бондарчук? Юрий Никулин? Иннокентий Смоктуновский!

 7. Загадка по теме. Что будет, если скрестить Жадьчиху и Зимбермана? Ответ: получится зам.председателя правления по охране труда комбината, депутат горсовета,председатель бюджетной комиссии горсовета, члЭн партии “Возрождение” Швец Андрей Сергеевич. Ура товарищи, так и живем!

  • Меньше бы эти двое скрещивались бы, таких уебонов как швец и не появлялось бы. Паталогия наяву.

  • Наверное мама, будучи беременной Андрюшей, хотела в свое время сделать аборт, а потом передумала. Вот на свет и появилось это нечто, от которого нет пользы ни предприятию, ни стране, ни семье, ни людям. Одно сплошное недоразумение.

 8. Швец допился до беспамятства, даже не знает как его зовут, называет себя Валерием Петровичем. Умора непревзойденная. А как же его назначали на должность, если он не знает своих анкетных данных. Да и от автомобиля своего как собственник открестился. А как же он тогда сдает ежегодную декларацию. Может он там неправильные ведомости вносит? Что то он тут путается. Или может быть беспородным псам и не положено ничего декларировать?

 9. АБЫРВАЛГ чистой воды!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ни добавить , ни отнять. И это зам.преда МГОКа, депутат… гроба мать. Бухарь самый настоящий!!!!!!!!!

 10. этот ваш Швец все Ярового зазывает.Ему срочно надо скорая психиатрическая или наркологическая помощь. А может лучше пусть ему вернут * если он конечно там был) гипофиз нормальный и человеческий. У Швеца скорее ни того, ни другого и при рождении не было. Пес и есть пес.

  • Наш Андрей Сергеевич ШвецоШариков не просто пес. Он хороший лизун жоп, еще и как минимум двох жоп. У жадьчихи и зильбермана жопы имеют специфический и привлекательный для швеца запах, оно и понятно. Когда у жадьчихи происходит течка (в смысле бюджетных бабок), то швеца реально нельзя оторвать от нее. у зильбермана лижет – дабы не отвыкнуть, да и команды “ФУ” от хозяина не поступало.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s