Коли дороги дуже погані, доводиться тільки літати…

0_1647d3_fbdf1bbd_orig-width1440-height960-border0-titled0b8d181d0bfd0bed0bbd0bad0bed0bc
Марганецкий очевидец

Наша місцева влада вирішила зробити черговий сюрприз. За бюджетні кошти міста за принципом «гроші ходять за чиновником», збираються придбати літальний апарат у вигляді гвинтокрила під колір прапора Марганця — рожевий.

rabstol_net_helicopters_01
Марганецкий очевидец

Постійний злітно-посадковий майданчик планують обладнати біля військкомату.

DSC_0301
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Даний транспорт збираються використовувати для більш продуктивного виконання своїх обов’язків та для вимушених, щоденних польотів до Нікополя, так як дорожнє покриття Національної траси Н-23 знаходиться в жалюгідному стані.

gallery-photo
Марганецкий очевидец

Замість звичайного авіаційного палива будуть використовувати біологічне, спресовані відходи з лушпиння соняшника — пелети.

publication_250077_img1afd7f8c5d6b42c293856355481969c8
Марганецкий очевидец

Це допоможе не тільки заощадити гроші, але і допомогти екології. Адже танення снігу, особливо останнім часом, все більше і більше турбує наших містян.

Коли дороги дуже погані, доводиться тільки літати…: 5 комментариев

  1. Из исполкома пропала депутат Долгорук Виктория Валерьевна! Кто найдет — просьба сообщить по телефону приемной исполкома 2-20-17. Скоро сессия , ее голоса так не хватает для принятия наших идиотских решений. В случае успешной находки, обязуемся отдать ее в хорошие руки с соответствующим уходом. Виктория Валерьевна, возвращайся! Мы тебя с нетерпением ждем!

    • Это еще, что. На следующей Нараде предлагается — провести тотальную декоммунизацию в городе- осушить Каховское море, остановить Запоржскую АЭС, разрушить ДНЕПРОГЭС и возродить Запорожскую Сечь. В городе — снести все постройки советского времени, так как дороги, теплоснабжение, образование и медицина и так уже разрушены по плану декоммунизации и борьбы с «проклятым» прошлым, и всем выдать кредиты на сооружение куреней. После этого отнять собственность у поляков и евреев и разделить все -между вольными казаками.

      • Ось тут я, як це не дивно виглядає, повністю підтримую Івана, і гвинтокрил дійсно дуже потрібен нашим керманичам швидко вирішувати проблеми міста, але вже треба починати будівництво в Марганці Гіперлупу який з’єднає наше місто з Європою і зробить непотрібними всі цi радянські асфальтні дороги!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s