Чергове засідання виконавчого комітету м. Марганець 28.03.2018 р. без коментарів…

Исполком 28032018
Марганецкий очевидец

28 березня 2018 р. відбулося чергове засідання Марганецького виконкому. Всім присутнім членам був представлений новий начальник Марганецького відділку поліції Дмитрієв Дмитро Александрович з міста-побратима. На розгляд було також винесено 25 проектів стосовно соціального захисту ветеранів війни, програма благоустрою м. Марганця, ліквідація аварійних дерев (горіхів по вул. Гідності у минулому Куйбишева в зв’язку з розширенням дороги), майбутній суботник і звісно ж питання щодо білбордів, МАФів та земельних ділянок (погодження розміщення тимчасової споруди-павільйону по вул. Нікопольська дружині депутата Марганецької міської ради Сметанко). Пан Кучугурний як завжди уважно перевіряв кожен документ, мер міста Олена Анатоліївна чомусь постійно нервувала і намагалась жартувати посміхаючись, а її замісник Андрій Приймак знов переплутав місце дислокації та згадав про своє рідне до болю місто Нікополь. На що Жадько, як вчитель зробила слушне зауваження, щоб той вчив географію. Пропонуємо Вашій увазі переглянути без коментарів частину того, що було на засіданні виконкому…

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

7 thoughts on “Чергове засідання виконавчого комітету м. Марганець 28.03.2018 р. без коментарів…

  1. Из исполкома пропала депутат Долгорук Виктория Валерьевна! Кто найдет — просьба сообщить по телефону приемной исполкома 2-20-17. Скоро сессия , ее голоса так не хватает для принятия наших идиотских решений. В случае успешной находки, обязуемся отдать ее в хорошие руки с соответствующим уходом. Виктория Валерьевна, возвращайся! Мы тебя с нетерпением ждем!

  2. Сегодня 04.04.2018 заседание суда снова не состоялось. Как выяснено – по причине того, что всрался весь состав гороно. Оно и понятно. Такие уже себе сральники нажрали, но говно не вмещается. Заседание суда по Куржановойу них как пурген – вчитэльки повсиралися одновременно.

  3. Пора кінчати це свавілля влади, всі небайдужі жителі повинні прийти до трактиру на розі біля хлібзаводу і відстоювати його цілісність!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s