В м. Марганець суд не бажає вставати на відстоювання законних прав та свобод громадян!

Nanichkina
Марганецкий очевидец

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 55. Права і свободи людини і громадянина захищаються судом.

1 березня 2018 року повинно було пройти перше ( яке згідно законодавства та наявних матеріалів в справі було б і останнім – як приклад закриття школи № 3 за одне засідання без виклику сторін)  судове засідання за позовом Куржанової Наталії Іванівни до відділу освіти Марганецької міської ради про визнання звільнення з роботи незаконним, скасування наказу начальника відділу освіти Марганецької міської ради про звільнення, скасування наказів про дисциплінарне стягнення, поновлення в займаній посаді, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, але…

7 лютого суддя Нанічкіна Н.М. винесла ухвалу про відкриття провадження у справі, в якій встановила, що Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження з наданих суду матеріалів не вбачається.

Враховуючи вимоги ч.6 ст.19, ст.274 ЦПК України, суд вважає за можливе розглядати справу в порядку спрощеного провадження.

Також суддя

 

УХВАЛИЛА:

 

 1. Відкрити провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до відділу освіти Марганецької міської ради про визнання звільнення з роботи незаконним, скасування наказу начальника відділу освіти Марганецької міської ради про звільнення, скасування наказів про дисциплінарне стягнення, поновлення в займаній посаді, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.

 

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження.

 

 1. Перше судове засідання провести 01 березня 2018 року о 09-15 годині в залі Марганецького міського суду Дніпропетровської області (м.Марганець, вул.Єдності, 72-а) без участі сторін.

 

 1. Протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження відповідач може надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Увага! Копія відзиву (у разі його наявності) та додані до нього документи надсилаються також позивачу. Докази надіслання відзиву позивачу надаються до суду.

 

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

 1. Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч.5ст.272 ЦПК України.

 

Ця УХВАЛА виготовлена 7 лютого2018 року, зареєстрована для оприлюднення 8 лютого 2018 року, оприлюднена 12 лютого 2018 року.

Також згідно листа судді Нанічкіної Н.М. № 180/196/18/1034/18 від 12 лютого 2018 року копії ухвал та позовної заяви з додатками надіслані Куржановій Н.І. та відділу освіти. Згідно з сайту Укрпошти рекомендований лист Куржановій Н.І. відправлений 13.02.2018 року о 10-31, а отриманий нею 14.02.2018р.

А ось з відділом освіти дуже цікава подія – на листі судді Нанічкіної Н.М. міститься відмітка про отримання за підписом начальника відділу освіти Кострикіної В.В. – 15 лютого 2018 року.Дата дуже цікава – де ж «гуляла» ухвала 3 дні!!! Просимо всіх звернути увагу на цю дату – 15.02.2018р. Але ж згідно самої ухвали – протягом ДВОХ ДНІВ!!!

Час спливає, а «земля слухами полнится»!! І ось з’явилась інформація, що міський голова Жадько О.А. та її кума начальник відділу освіти Кострикіна В.В. та на наш погляд за підтримки судді (бо таке провернути без її участі не можливо) розробили план дій. Так як позов для них завідомо програшний – треба на посаду Куржанової Н.І. поспіхом прийняти «свою» людину.

І ось Кострикіна В.В. видає НАКАЗ про проведення 6 березня 2018 року конкурсу на посаду директора! А як же бути з судом??? Все дуже просто – перенести засідання на дату, коли «новий» директор школи приступить  до обов’язків, та й ще отримає заробітну плату!

Задля цього 26 лютого 2018 року пані Кострикіна В.В. в м.Дніпро підписує договір про надання правової допомоги з адвокатським об’єднанням «Фінекс», представники якого постійно захищають провладну верхівку м.Марганец. А з 15 лютого до 26 лютого – Кострикіна взагалі не розуміла, що їй робити та умисно не виконувала ухвалу суду про надання заперечень!

І ось 28 лютого до суду надходить клопотання від Кострикіної про перенесення справи на більш пізній час, щоб надати «можливість» таки підготувати заперечення!

Але це ще не всі дива – 1 березня о 9 годині представник Марганецької міської ради, славнозвісний юрист Ноздрін М.М. заносить клопотання про залучення ради в якості третьої особи – начебто рішення про поновлення Куржанової Н.І. вплине і на раду – їм прийдеться виплачувати кошти за вимушений прогул! Хоча кошти повинен виплачувати відділ освіти, а згодом відділу освіти повернути той хто незаконно звільнив – тобто Кострикіна! Яким боком тут рада взагалі не зрозуміло!

І ось диво – 1 березня 2018 року суддя Нанічкина Н.М. виносить УХВАЛУ – справу перенести на 29 березня 2018 року і залучити Марганецьку міську раду!!! Тобто, як ми і наголошували, після затвердження нового директора!

Марганецьким осередком ГО «Стоп корупції» підготовано та подана від імені Куржанової Н.І. ЗАЯВА про заборону вчиняти будь які дії відділу освіти. Але ми чомусь впевнені, що суддя Нанічкіна Н.М. нам відмовить – це не вписується в план їхньої змови! Але якщо і задовольнить – то знов принесуть до відділу освіти після призначення нового директора!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» щиро вдячний всім не байдужим, хто прийшов до суду підтримати Куржанову Н.І., буде спостерігати за розвитком подій, інформувати містян та допомагати Куржановій Н.І відстоювати свої права. А з приводу дій судді Нанічкіної Н.М. ми звернемось до Вищої Ради Правосуддя та до НАБУ. Адже саме цього року суддя Нанічкина Н.М. буде проходити кваліфікаційне оцінювання на відповідність займані посаді – де в списку вона під номером 600.

Просимо підтримати наші дії і небайдужих Народних депутатів України.

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

P.S. Незабаром ми розповімо про спільне підприємство Марганецькийсуд- мер Жадько…

28580002_2084942001734803_11657321_o
Марганецкий очевидец
28580146_2084942455068091_1234536140_o
Марганецкий очевидец
28580341_2084942575068079_433390698_o
Марганецкий очевидец

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

13 thoughts on “В м. Марганець суд не бажає вставати на відстоювання законних прав та свобод громадян!

 1. Что, Садыков, удаляешь комментарии? Страшно, что Носенко засудит и накроется твоя помойка медным тазом? Правильно боишься! Но ты не переживай. Кому надо, тот уже скрины сделал:)

 2. Не подобається Лукьяненко, можна й серед інших обирати. Чемересюк, Супрун, Пилипенко, Торгонська, Сауляк, Полянська, Мала, Каплиста, Корогодська, Волошина – теж нормальні, молодші, сучасніші. Є з кого обирати. Наталя Іванівна могла б і сама зрозуміти, що її просто використовують. А брудний слід так і залишиться на її репутації.

 3. Дымашок Мухины и прочие проблядины – ожили сегодня???? Не радуйтесь раньше времени – конь голова уже радовался , а теперь прячется от вручения приказа об увольнении!!!!

 4. Юля Лукьяненко -да мне нравиться она !
  Достоянная замена ! Молодой взгляд ! Молодым дорога !

 5. Ха! Як Куржанова, то це людина і її законні інтереси треба відстоювати, а як інші, то це не люди, а монстри. Немає ні прав, ні законних інтересі ні в Нанічкіної, ні в Кострикіної, ні в Ноздріна… Люди, та в вас параноя! Давно ця стара курка потребує відпочинку на пенсії. Там є прекрасні молоді педагоги, які можуть і хочуть працювати. Нехай вже Юля Лукяненко буде директором. Нормальна ж людина. Та й взагали: ну який з Куржанової патріот? У неї ж син все життя в Росії працює! Досить брехати усьому місту! Ситопкори – брехливі злодії, що лобіюють власні інтереси, прикриваючись патріотизмом та боротьбою з корупцією, якої в Марганці й бути не може. Рівень не той, дурні!

  • Куржанова хоче повернути собі посаду директора. А про школу, у якій зараз багато проблем, і не згадує. І це дивує! Тільки завдяки злагодженості працівників школи та допомозі батьків вдалося за короткий час виконати більшість приписів пожежної комісії. І якби не амбіції Куржанової, школа б не опинилась на межі закриття! От і думаємо: чи потрібен нам такий директор?

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s