Увага розшук свідків ДТП!

gr_18.09.17_svidku.dtp
Марганецкий очевидец

На нашу електрону пошту: stopkor.marganets@ukr.net надійшов лист-прохання, допомоги в висвітленні події, яка сталась о 16:30 23 лютого 2018 р. у місті Марганець по вулиці Єдності біля музичної школи та приміщення МГЗК. В цей час було дуже багато людей, які виходили з приміщення гірничо-збагачувального комбіната, бо закінчився робочий день. Інші ж стояли на автобусній зупинці. І в цей час сталось ДТП за участю двох автівок Chevrolet та Renault. В першому авто сиділи родина: маленька дитина, мати та батько, які на цей час знаходяться в лікарні, в іншій ж – два працівника охоронної фірми. І ось на перший погляд саме просте ДТП, яке повинні слідчі поліції розслідувати у найкоротші терміни та надати об’єктивну оцінку! Чомусь почалось відбуватися зовсім у іншому напрямку. Спочатку з’явилась начальник слідчого відділу місцевої поліції та почала надавати вказівки Ткачу, який документував це ДТП. А далі, чомусь авто реєстратор дивним чином виявився в руках у Маляренко Н. А потім зникла карта пам’яті з реєстратора. На погляд свідків, саме Маляренко викрала цю карту пам’яті. Тому просимо небайдужих марганчан, які щось бачили з цього приводу, а також якщо є фото чи відео з місця події просимо бути небайдужими та надати нам цю інформацію. Ми змушені звернутися до міністра МВС стосовно цих фактів та притягнення начальника слідчого управління міста Маляренко Н. до відповідальності!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

9 thoughts on “Увага розшук свідків ДТП!

  1. СадикоФФ уже со спутника ДТП мониторит…. И в окна машин заглянул…. И письмо на мыло пришло…. И как тут полицию не обосрать! Ну ничего Вова, так держать, гавна на всех хватит….

  2. Aveo по-любому с превышением скорости ехал, так машину расхерячить. Ехал бы 50 успел бы среагировать, даже если бы водитель Reno поворотник не включил.

  3. Яровий взяв гроші за керування у нетверезому стані і його звільнити, і ось Маляренко взяла…. чекаємо на гучне звільнення!
    Як були “Мусора на жаль мусорами і залишилися”

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s