Позачергова сесія 9 лютого 2018…

0_1647d3_fbdf1bbd_orig-width1440-height960-border0-titled0b8d181d0bfd0bed0bbd0bad0bed0bc
Марганецкий очевидец
Сьогодні, 9 лютого 2018 року, у великому залі виконкому м. Марганець відбулася позачергова сесія міської ради. Яка почалася о 8:00 в порушення регламенту Марганецької міської ради. Адже в регламенті чітко зазначено, що сесії проходять лише в великій залі виконкому о 10 годині ранку. На порядок денний було винесено два проекти рішення стосовно освіти в нашому місті, а саме про надання повноважень та про затвердження порядків проведення конкурсу на посади марганецького інклюзивно-ресурсного центру.  Чим ці питання такі особливі, що їх потрібно було розглядати на позачерговій сесії? А щодо капітального ремонту будинку по вулиці Кленова, 133. Це взагалі не важливо? Там за 2018 р. буде зроблено на 1800 грн. Де пані Жадько діла мільйон грн.? Пропонуємо Вам переглянути відео без коментарів. Більш детально про це ми розповімо у наших наступних матеріалах.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

17 thoughts on “Позачергова сесія 9 лютого 2018…

 1. Люди,будь ласка,роз^ясність хто поняв цей брєд,шо вони понапрінімали.Осередок інклюзійного центру потрібен школі номер 3,там вже вложені кошти в приміщення нового класу нема тільки спеціалістів.Тепер рішили відкрити на базі 6 ШКОЛИ,так?Це означа,що хвора дитина,відвчиться ,наприклад, в 9 школі і до неі раніше ходили займатися в іі школу,а тепер вона, хвора ,повинна буде,якось іще добиратися(без льгот на проізд),до цього центру.СПОЧАТКУ Я ДУЖЕ РАДІЛА ТАКІЙ НОВИНІ,ТА ТЕПЕР Я ДУЖЕ СУМНІВАЮСЬ,ЩО ЩОСЬ В НАШІМ МІСТІ МОЖУТЬ КОРИСНОГО ЗРОБИТИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗДОРОВ,Я,а подивившись на сміх та поведінку цих депутатів,ясно,що це чергове освоєніє коштиків,тепер від М.Порошенко,таке як допомога житлом дітям-сиротами…

 2. Довожу до сведения жителей города. Вчера 11.02.2018 года вечером был замечен в пьяном виде заместитель правления Марганецкого ГОКа Швец Андрей Сергеевич в генделыку на Ворошиловке под названием “Мутный глаз”. Оно то и ничего – человек отдыхал от дел насущных. Но беда в том, что сегодня 12.02.2018 года для него, как и для многих жителей города, – рабочий день. И на работу надо выходить как минимум в трезвом состоянии. О каком трезвом состоянии Швеца можно вести речь, если сегодня он явится на работу с будуна? Интересны действия администрации ГОКа на этот вопиющий случай. Неужели на нашем градообразующем предприятии появление начальства на работе “под щофе” есть норма? Или может пьяненький зам. по охране труда – это норма ? Тогда да здравствует “Мутный глаз” на роже Швеца!

  • а может он в этот “Мутный глаз” жену с детьми привел расслабиться? А вы тут налетели на Андрюшеньку. В АТБ он уже не ходит.

 3. Право на призначення керівника закладу освіти по закону належить керівнику міськоі освіти І біда в тому що ці потвори перейшли усі грані розуміння своіх можливостей Люди учителі кого ви терпите,Шановні депутати запросіть на своі засідання фахівця з освіти Зробіть аналіз проблем та звільніть освіту мі ста від цих потвор, А платонову гоніть як міську чуму ,Ексклюзивна освіта це освіта для дітей що мають фізичні вади а не розумові, Це діти які будуть повноцінними членами суспільства Батьки шановні батьки встаньте на захист своіх дітей

  • Так розумові вади лише у нашої “влади” – жадько, платонової, міняйло, дуплій, приймана, ноздруна.

  • Петько ти а не горожанін. освіта ексклюзивна ето когда мєсні толстосуми за своє бабло випишуть своїм чадам любу вчительку за своєю ізвращонною фантазією. А шо… марганчан обпоють горілкою катанкою чи несвіжити продусктами в кафешкі за містом та й вчать своїх дітей так сказать ексклюзівно, неповторним, єдиним свойом роді чином. А інклюзивна освіта це майже навпаки. До дитини приходить вчителька зі школи, дитина займається й ніяких однокласників в очі не бачить. І це без бабла, а тому шо так сталося в її житті. а тепер ту дитину ніби включають в загальний освітній процес, створюючи для цього умови в освітніх закладах. І біда наша марганецька в тому, шо таких петьків безтолкових в нас і серед депутатів, і серед керівників, і серед правоохоронців, і серед “борців” дохєра. Навіть прочитать по буквах не вдається, а умнічать – це да, це наше всьо! Сходіть в 3 або 1 школу. Там осередки інклюзивеної освіти вже створені. Допоможуть і вам! але не точно. Може й не допоможуть – запущєний случай.

 4. Шановна ” ісполком”, в судах справи не розвалюються , а їх розвалюють, як і всюди в країні. Але скоро буде цьому покладений край. В місті , те що будується, це не заслуга мера. Уберіть мера, а будівництво буде йти , бо на нашому місті, відмиваються гроші обласних кураторів. А ось Покров дійсно будується, атовцям будинок будується, землі виділяються, всі льготники користуються бесплатним проїздом, на день Соборності , було відправлено 3 тони в зону АТО гуманітарної допомоги бійцям. Місто чисте, світле, люди всі с посмішками. Шанують свого мера. По поводу кримінальних справ, що в судах нашого міста , не переймайтеся, вори будуть сидіти в тюрмах.

  • Ну его на хер такое будивныцтво в городе, если что не строют или чистят – то уголовное дело. Жадьчиха – это одно из звеньев преступной деятельности. Она уже не знает в какие кабинеты забежать. Дружка ее Ярового кышнули, а она по губернии бегает рассказывает какой он хороший и лучшего до него никогда не было. Во дура! Только Марганец позорит своими ездулями по властным кабинетам. Еще раз дура!

   • Ну так виїдь у село, де точно нічого не строять і не чистять. Там і судових позовів не буде. І нєрви свої побережеш, і від цивілізації відпочинеш. І буде тобі пєрвозданнє щастя. І в Марганці одним придурком менше буде. Не соромся! ВАЛИ!

  • Омельчиха ради показухи что то белькнет на сессии, а голосует как и все шобло. Такая важная, а на самом деле дешевка . Еще и пидарасик Евдокименко подгавкивает, а потом голосует как и все шобло. К чему бы это?

 5. Плохо изучаете документы на сессию. Двойка вам. Еще 1 февраля выделен 1 млн на Кленовую 133. Хватит уже вам брехать и сочинять неуважаемые.

  • харе пиздеть выделятели – где договор с графиком выполнения работ и где сами работы!!! пидарасы!

   • Что ж мы так злимся? Видать ничего не получается, все дела в суде разваливаются, в городе все делается, и дальше будет делаться вопреки всему. Сессии проводяться, вопросы принимаются. Матами и грязными обвинениями ничего не добьетесь. Все проклятия вам же и вернутся. Здоровья вам и спокойной ночи.

    • ой, а где єто ваша лена анатолиевна? че на сесии не было? аль дела каки важные? у губера была- все решила? скоро скоро в судах все дела соберутся до кучи – а вы все сессии проводить и вопросы принимать в другое место!

 6. А що це за шабаш зібрався? Євдоха з Маринкою пизділи-пизділи, а проголосували. Навіть Швець з похмілля вийшов та щось буркотів. Платонова з явними ознаками розумової відсталості щось наклацала своїми вставними челюстями і т.д. Матвєєва в лишній раз своїм целюлітним задом вшанувала морди присутніх. Щось там прийняли, якось буде – ні в тин, ні в ворота.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s