Чергова брехня від Марганецького міського голови Жадько О.А.

0_167329_3da3113d_orig-width720-height560-border0-titlecorruption
Марганецкий очевидец

Як ми вже зазначали в своїй статті: В м. Марганець міська влада намагається спаплюжити програму Президента… згідно розпорядження голови обласної ради місту Марганець було виділено з державного бюджету на придбання житла для дітей – сиріт та дитячих будинків сімейного типу – 5 млн. 212 тис. 649 грн.

З приводу завищеної вартості житла та підробки документів слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольскої місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей внесеними до ЄДРДР №12018040330000007 про скоєння кримінального правопорушення заст..ст 191 та 366 Кримінального кодексу України.

Але наразі хотілось зупинитись на іншому. Дуже пафосно міський голова Жадько О.А. на шпальтах офіційного сайту Марганецької міської ради розповіла, що ДБСТ та діти – сироти ОТРИМАЛИ ВЛАСНЕ ЖИТЛО!

Новостворені ДБСТ у Марганці отримали власне житло

Vykonkom 01
Марганецкий очевидец

В Марганці триває робота із забезпечення житлом представників пільгових категорій

Vykonkom 02
Марганецкий очевидец

А що ж ми бачимо на справді! Ні дитячі будинки сімейного типу, ні діти – сироти власниками житла не стали! І згідно прийнятих рішень Марганецькою міською радою та виконавчим комітетом, згідно діючого Законодавства напевно і не стануть.

Так, згідно рішення Марганецької міської ради №1008-32/VII від 14.12.2017р. придбані житлові будинки та СОЦІАЛЬНІ квартири взяті на балансовий облік КП «Центр комунальних послуг» і внесені до Реєстру об’єктів нерухомого майна комунальної власності міста. Згідно рішення Виконавчого комітету Марганецької міської ради №17 від 15.01.2018р. – будинки включені до фонду СЛУЖБОВОГО житла.

27846297_1135831086519704_2124910299_o
Марганецкий очевидец

Згідно рішення Виконавчого комітету Марганецької міської ради №15 та №16 від 15.01.2018р. – придбані квартири включені до фонду соціального житла та укладені договори НАЙМУ житла з дітьми – сиротами.

27846398_1136095683159911_1577255067_o
Марганецкий очевидец

Згідно Житлового кодексу та Положення Про надання службового житла – категорія ДБСТ взагалі не попадає під видачу СЛУЖБОВОГО житла, але і власниками житла ДБСТ не є. Вони можуть бути лише користувачами СОЦІАЛЬНОГО житла.

Згідно Житлового кодексу та Закону України Про житловий фонд соціального призначення – соціальне житло ЗАБОРОНЕНО переводити до інших житлових фондів, надається певним категоріям за договором найму лише для проживання, не може бути приватизоване і за певних обставин (зміна майнового стану, доходів і т.і.) – договір повинен бути розірваний і протягом трьох місяців житло звільнене.

А як же пафосно все було заявлено, але зроблено все як завжди.

Тому ми звертаємось до ДБСТ та дітей – сиріт – будьте уважні, бо в любий момент за любих примх місцевої влади вас можуть виселити, бо ВИ не є власниками житла.

Ми впевнені, що крапку в цій справі поставлять правоохоронні органи, а Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде слідкувати за ходом розслідування та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

41 thoughts on “Чергова брехня від Марганецького міського голови Жадько О.А.

 1. Что мудаки: как вы поливаете грязью, так кайф получаете. А когда про вас гандонов стоп- не понятно чего, так комментарии адаляете!

 2. А хто наступний? Доруда, Колпак, Варчук, Мірошніченко, Боровік, Пашута, Жадько,Маргацкая, Петрук?… Робимо ставки

  • всех никопольских приемышей – на хуй ! Время доказало истину, что никопольские люди, пришедшие в Марганец на руководящие должности – это никопольские отброски. Нам такие и подавно не надо.

 3. Остыли реки, и земля остыла,
  И чуть нахохлились дома.
  Это в городе холодно и сыро,
  Это в городе холодно и сыро,
  А за городом – зима, зима, зима.

  И уносит меня, и уносит меня
  В звенящую снежную даль
  Три белых коня, три белых коня –
  Бабло, воровство, и яроваль.

  Зима раскрыла снежные объятья,
  И до весны все дремлет тут.
  Только бляди в исполкомовских платьях,
  Только бляди в исполкомовских платьях,
  Мне навстречу все бегут, бегут, бегут.

  И уносит меня, и уносит меня
  В звенящую снежную даль
  Три белых коня, три белых коня –
  Бабло, воровство, и яроваль.

  • Хрен с ними со всеми.
   На этой недели Марганец освободили от фашистов. Советские войска. Всех с ПРАЗДНИКОМ!
   СЛАВА Советским героям!

 4. Доброй всем ночи!
  У меня вопрос ко всем друзьям подельникам и (сосестрам и собраться) уважаемые какого…. вы тут забыли у Вас есть икона Ленки вот и молитесь на первом этаже а после на сайт исполкома выкладывайте! Ленка съебись с Марганца пока есть еще время. Бедняк думал что он надолго …..

 5. Да… Такого не прочтешь ни на одном сайте.”Марганецкое очко” побило все рекорды по отсутствию здравого смысла. Дебилы, “власне житло” в данном контексте означает “своє, особисте, яке не потрібно ділити з іншими, як, наприклад, у гуртожитку”. Нигде не сказано, что речь идет “про набуття права власності”. Читайте книги, ну хотя бы словари. Много нового узнаете!

  • Підстави набуття у власність житлових будинків і квартир залежать від виду житлового фонду, до якого вони належать. Так, зокрема, відповідно до ст. 47 Конституції, громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону. Дане житло може надаватися як у власність, так і в користування. Детально порядок набуття ними квартир визначається Житловим кодексом УРСР, а також ЗУ “Про житловий фонд соціального призначення” від 12 січня 2006 р. Так, відповідно до зазначеного Закону соціальне житло – житло всіх форм власності (крім соціальних гуртожитків) із житлового фонду соціального призначення, що безоплатно надається громадянам України, які потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний строк. При цьому таке житло надається лише у користування і не підлягає піднайму, бронюванню, приватизації, продажу, даруванню, викупу та заставі.

  • Вла́сність — матеріальне чи інтелектуальне майно, яке перебуває у володінні власника.
   Володі́ння, також Посідання (лат. роssеsіо) — це можливість власника утримувати річ, яка на законних підставах йому належить. Одна з повноважностей (правомочностей) права власності. Володіння — це фактична влада над річчю

   • Ну зачем так много букав? Хватит читать справочную литературу по юриспруденции. Все равно судьей не станешь. Это заметка на сайте и потому имеет отношение к языковым словарям.
    А тепер дивимося в академічний тлумачний словник української мови. Маємо наступне (звертаємо увагу, що значення у слова як мініму два. Наше, тобто вжите в тексті – друге):
    ВЛА́СНИЙ, а, е.

    1. Належний кому-, чому-небудь за правом власності. — Велике діло, паничу, власна хата, — казав він, походжаючи по світлиці (Олекса Стороженко, II, 1957, 275); І мчить у «Москвичі», У власному, шахтар (Григорій Бойко, Про 17 літ, 1958, 17).

    2. Свій, особистий. Зненацька кинулась їй в очі її власна постать, відбита в свічаді (Леся Українка, III, 1952, 540); Розкажу я вам, братця, про випадок з власної практики (Остап Вишня, I, 1956, 236).

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s