Від дій мера-сепартиста міста Марганець страждає школа №3 та її директор Наталя Куржанова.

gzadko3
Марганецкий очевидец

Жадько Олена, мер міста Марганец, разом із заступником міського голови Платоновою Тетяною учинили тиск на директора школи №3 Наталю Куржанову через її патріотичну позицію, участь у волонтерському русі та боротьбу з корупцією.

“За часів її керівництва школою було проведено дуже багато різноманітних патріотичних заходів та подій – це і створення музею воїнів АТО, постійна благодійна допомога воїнам АТО, проведення заходів з боротьби з корупцією”, – повідомляє Марганецький очевидець.

0_15b643_57bbad33_orig-width1936-height1296-border0-titledsc_0493-altdsc_0493
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Учні школи №3 на патріотичній акції, організованій Наталею Куржановою

Крім цього, Наталя Куржанова – громадський діяч і заступник керівника міського осередку партії «БПП Солідарність». Олена Жадько у минулому очолювала осередок Партії Регіонів, а згодом Опозиційного блоку, організовувала поїздки на антимайдан та гнобила всіх, хто має проукраїнську позицію.

0_162d89_6208e4d5_orig-width1080-height1557-border0-titlejadko_oppoblok
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Агітаційна листівка Олени Жадько

Після одного із заходів – конкурсу малюнка «Корупція очима дітей» — з боку міської влади та команди пані Жадько пішов тиск на пані Куржанову.

“Це і всілякі незрозумілі перевірки – за те, що поблизу школи створено місця для перебування та харчування безхатніх собак, аби вони не кидались на перехожих та на дітей, планові та позапланові рейди пожежних інспекторів і нарікання щодо недостачі коштів на шкільному балансі”, – пише Марганецький очевидець.

0_15b644_948e9c02_orig-width1936-height1296-border0-titledsc_0497-altdsc_0497
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Наталя Куржанова під час збору волнтерської допомоги у школі №3

Навіть після цього пані Жадько та її прибічниці – начальник освіти Кострикіна Валентина та її замісник Фоміна не змогли вгамуватись та намагалися надалі вижити директора школи, адже та користувалася підтримкою колег та батьківського комітету.

Як наслідок – було порушено українське законодавство та видано безпричинний наказ про звільнення директора Наталі Куржанової.

“Очолила весь цей цирк заступник міського голови Платонова, яка на запитання “Чому ви не розмовляєте державною мовою?” відповідала, що як хочу так і розмовляю”, – повідомляє Марганецький очевидець.

Вірогідно, Жадько та її команда намагаются утвердити свою злочинну владу у місті, тому діють не за принципами законності, а з ціллю знищення патріотів.

Жителі Марганця обурені подіями, що відбуваються: на їх думку, Жадько вже давно потрібно було усунути від керівних посад.

02
Марганецкий очевидец
03
Марганецкий очевидец
04
Марганецкий очевидец

Нагадаємо, що місто Марганець Дніпропетровської області страждає від гуманітарної катастрофи, яка стала наслідком дій міського голови від «Опозиційного блоку» Олени Жадько.

Джерело: Правда Народа

9 thoughts on “Від дій мера-сепартиста міста Марганець страждає школа №3 та її директор Наталя Куржанова.

  1. Жадьчиха настоящая сепаратистка во всех проявлениях. Она не любит ни наш город, ни Украину в целом. Она любит исключительно своего януковича с вилкулом заодно. Сдохнет сука .

  2. При всем уважении к директору средней школы №3 Куржановой Наталье Ивановне, но я не считаю, что она страдает от каких-то там действий жадько , либо других “лиц”. Это скорее всего “эти самые лица” и страдают от того, что ничегошеньки они с ней не сделают. Понамалевывали каких то там бумажек, назвали их приказом об увольнении и тешатся. На самом деле все понимают, что с теми бумажками об увольнении Куржанова разве что попу вытрет, а заодно вытрет и жопы тем, кто их написал. Вопрос ведь только во времени и при чем коротком. Что умного может написать жадько, а тем более кострыкина со своей конторой под названием гороно?

  3. Уважаемые марганчане надо от слов перейти к делу ,А для этого следует определиться с датой массового сбора марганчан для изгнания из дожности жадько и передачи по требованию жителей города её в руки правосудия, Но не марганецкой фемиды судей и правоохранителей, Удачи всем нам,

  4. Треба зібратися на народне віче біля виконкому всім небайдужим патріотам Марганця, атовцям, підприємцям марганця, всім свідомим громадянам, капелану Тимофієві провести хресний хід з молитвами і співами навкруги виконкому та його освячення і піддати анафемі пасіпаку Путлера та диявола Жадько та її прихвоснів

    • Небайдужі патріоти, атовці, підприємці, свідомі громадяни і капелани руководят страной уже 4 года. Скоро от страны вообще ничего не останется. Может закон и власть все-таки нужны, а не мракобесие?

      • Этого кастрюлеголовым майдаунам не понять, а жаль.уроды угробили страну и дальше ее добивают.

  5. місто Марганець Дніпропетровської області страждає від гуманітарної катастрофи, как и вся страна, яка стала наслідком дій олигархов и врагов народа.А еще 4 года назад – доллар 8 гривен и страна без войны.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s