Місто Марганець – зона халатності високопосадовців чи функціонування організованих злочинних угрупувань?

0_166df9_abfdc412_orig
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Майже два роки на території міста Марганець проводить свої розслідування Марганецький осередок ГО «Стоп корупції». Після Революції Гідності в суспільстві постала нагальна потреба боротьби з корупцією, яка пронизала усі гілки влади. І все суспільство в очікуванні, що цього спрута вдасться побороти. Ось і ми на території нашого міста викриваємо та публікуємо наболілі питання, які заважають Державі впевнено та швидко розвиватись.

За цей період за допомогою небайдужих громадян нам вдалося викрити велику кількість корупційних діянь і в міській раді, і в правоохоронних органах, і в різних підприємствах та організаціях і на підставі цього порушити ряд кримінальних справ. Всі ці справи та взаємодію з прокуратурою вдалось налагодити лише після зустрічі з Ю.В.Луценко, але наразі вони гальмуються керівником Марганецького відділення поліції Яровим Р.В.

yarovuy_r_s_marganets
Марганецкий очевидец

Про корупційні діяння в таких підприємствах як міськводоканал, центр комунального майна, бюджетних установах ми вже повідомляли і незабаром продовжимо публікувати свої розслідування. Зараз хотілося б коротко зупинитись на місто утворюючому підприємстві ПАТ МГЗК.

Нещодавно місто сколихнула подія, яка виходить за рамки здорового глузду – заступник голови правління ПАТ МГЗК, голова бюджетної комісії, член політичної партії «Відродження» та депутат Марганецької міської ради — Швець Андрій Сергійович – дозволив собі керувати транспортним засобом в нетверезому стані, а згодом, напевно в змові з керівником Марганецького відділення поліції Яровим Р.В. та головою Марганецького суду Хомченко С.І., ще й сфальсифікувати покази у судових засіданнях та втекти від відповідальності.

Ми вже неодноразово повідомляли, що він підозрюється в умисному приховуванні нещасних випадків на підприємстві і недостатній увазі стану охорони праці. Але нас цікавило – а яка ж реакція з боку керівництва ПАТ МГЗК. І провівши невеличкий аналіз ми прийшли висновку – укривання та сприяння.

27583432_1130816200354526_1318628582_n
Марганецкий очевидец

Нещодавно під час святкування ювілею пану Зільберману О.Ю в м.Нікополь – більша частина керівництва, за інформацією інсайдерів, дозволила собі їхати за кермом в нетверезому стані. Незабаром ми опублікуємо і це відео. Адже на підприємстві заведено за чаркою вирішувати всі питання.

0_165694_6f5451f_orig-width1280-height960-border0-title17431410_889668771135938_860232357_o
Марганецкий очевидец

А хто не згоден – тих будемо звільнювати та переслідувати. Нам на пошту прийшли деякі цікаві документи. Напевно спосіб спілкування керівництва з підлеглими – є загальноприйнятим. І тоді не викликає ніякого дива – чому ж немає реакції з боку керівництва до поведінки та дій пана Швеця А.С.

Ось як наприклад візуються документи головою правління Зільберманом О.Ю.

26993708
Марганецкий очевидец

З цього приводу ми проведемо розслідування та повідомимо про це Марганчан.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

One thought on “Місто Марганець – зона халатності високопосадовців чи функціонування організованих злочинних угрупувань?

  1. Шановні читачі сайту “Марганецкий очевидец”. Будь ласка дотримуйтесь етику спілкування в своїх коментарях. Чому Ви вчите підростаюче покоління? Брати хабарі, їздити п’яними за кермом, а тепер ще й лайливо висловлюватися. Заздалегідь дякуємо!

Коментарі закрито