За даними “СтопКору”, у Марганці голова суду та очільник відділу поліції могли “відмазати” місцевого депутата від статті за пияцтво за кермом

Андрій Швець
Марганецкий очевидец

Марганецький міськрайонний суд закрив справу про керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння з боку депутата міської ради Швеця. Суд нібито не зайшов доказів того, що політик був «під мухою». Дату та час засідань у цій справі попри анонсовану відкритість процесу ретельно приховували, процес перенесли на невизначений термін. Про це стало відомо активістам марганецького осередку «Стоп корупції», які слідували за справою. «Ми намагались потрапити на судові засідання. Але вони чомусь почали постійно переноситись, а згодом і взагалі зникли з списку справ, призначених до розгляду. На наші запитання на яку дату перенесено – відповідей не отримували. І ось 21.12.2017 р. в Єдиному Державному реєстрі судових рішень з’являється постанова, що 18.12.2017 р. відбулось судове засідання з розгляду цього протоколу, згідно з яким голова Марганецького суду Хомченко С.І. виправдала пана Швеця А.С. і закрила провадження у справі, оскільки факт керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння не було доведено. Згідно з цією ж постановою, суддя начебто встановила з показу свідків, що пан Швець А.С. лише знаходився біля автомобіля, а керував ним його батько, який, під’їхавши до магазину, пошкодив колесо і викликав сина.

Постанова 18 грудня 2017
Марганецкий очевидец

І ось, повіривши в свою безкарність, вседозволеність та всемогутність, пан Швець подав до суду позов про скасування постанови про притягнення його до відповідальності за ст..126 КУпАП, яка стосувалась все тієї ж події. Справа потрапила до судді Марганецького суду Тананайської Ю.А. І ось 22 січня 2018 р. позов Швеця Андрія Сергійовича до поліцейських Марганецького відділення ГУНП в Дніпропетровській області про визнання протиправною та скасування Постанови про адмінпорушення не задоволено – тобто Швець А.С. керував транспортним засобом та не надав документи. Тоді як це зрозуміти – випадок один і той же – в першому випадку не керував, а в другому керував? Провівши своє розслідування, ми встановили: про випадок із судом за ст. 126 – нема чого і прописувати – все виконано в рамках Закону. А ось про перший за ст. 130 – є над чим замислитись. По-перше – постійні переноси судових засідань головою суду Хомченко С.І. і взагалі закритість процесу – дата розгляду справи була відсутня і на сайті судової влади, і на дошці інформації в приміщені суду. По-друге – свідки в цій справі були неповнолітні та опитані суддею в судовому засідання без присутності батьків. По-третє – на клопотання патрульних про перенос справи для допиту їх в якості свідків – відмовлено. Патрульні бажали надати покази підтвердження правопорушення та брехливості показів батька Швеця, що він керував автомобілем. А суддя чомусь і не бажала всебічно розглянути справу. Нам відомо, що в цих справах є відеодокази правопорушення. Це і записи з камер відеоспостереження, де чітко видно, що з автомобіля ніякий батько не виходив і до приїзду патрульних пан Швець там спав. Також з відео свідків видно, в якому стані перебував пан Швець. Ми можемо опублікувати лише частину відео, яка є найбільш пристойною», – зазначили у «Стоп корупції».

Нагадаємо, у ніч з 17 на 18 листопада 2017 року, приблизно опівночі, біля супермаркету «АТБ», що знаходиться по вулиці Бульварна в м. Марганець, сталася кричуща подія, яка ледь не призвела до непоправних кривавих наслідків. До вищевказаного магазину під’їхав автомобіль Suzuki Grand Vitara, з якого практично «випав» заступник голови правління ПАТ МГЗК, голова бюджетної комісії, член політичної партії «Відродження» та депутат Марганецької міської ради – Швець Андрій Сергійович. «Небайдужі мешканці, не роздумуючи, викликали за номером «102» працівників поліції. Прибувши на місце події, патрульні, як і вимагає того закон, склали два адміністративні протоколи про скоєння правопорушення за ст. 130 КУпАП – Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та ст.126 КУпАП – Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки – та передали ці протоколи керівнику Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області Яровому Р.В. У зв’язку з неабияким розголосом в ЗМІ, протокол за ст. 130, згідно із законом, він змушений був передати на розгляд суду. Згідно з автоматичним розподілом справ, була визначена суддя, яка повинна була його розглянути – це голова Марганецького суду Хомченко С.І.», – нагадали обставини справи у «Стоп корупції». «Ми вбачаємо в справі за ст. 130 КУпАП зговір депутата Швеця А.С., його батька – Швеця С.І., керівника Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області Ярового Р.В. (бо він навіть не подав апеляційну скаргу), в діях якого вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст..256 КК України – Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності та голови Марганецького суду Хомченко С.І., в діях якої вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 375 КК України – Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови», – зазначили активісти марганецького осередку «Стоп корупції». З цього приводу представники проекту планують звертатись до Генерального прокурора Луценка Ю.В., міністра МВС Авакова А.Б., голови Національної поліції Князєва С.М., директора НАБУ Ситника А.С. Також стосовно дій судді буде направлена скарга до Вищої ради правосуддя.

27399935_1129887987114014_744564269_n-696x928
Марганецкий очевидец

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

19 thoughts on “За даними “СтопКору”, у Марганці голова суду та очільник відділу поліції могли “відмазати” місцевого депутата від статті за пияцтво за кермом

 1. Да не был Андрей пьяным,заработался он,устал,уснул,ведь сколько на нём должностей,обязанностей.ответственности ,смену на работе,а после, когда все отдыхают он ,оказывает помощь нуждающимся избирателям и так каждый день без выходных!А вам лишь бы обосрать порядочного человека!

  • слово порядочного человека надо писать в кавычках. И еще – всем мгоковским работникам этот ролик про Швеца очень-очень понравился. Браво!

   • В ту ночь Андрей занимался благотворительностью,о которой он как человек блестяще воспитанный не может распространяться,и вам неучам необразованным не обсуждать надо личность молодого политика-мецената,а брать пример с его самопожертвования на благо общества

    • кого это он в ту ночь облаготворительствовал? А может осеменил? А то , что он “блестяще воспитан”, то этот факт на видеоролике очень даже подтвердился))) Блестящий алкоголик – один из разновидностей мгоковских руководящих алкашей)))

 2. Вот такая алкашка ездила и в Харькове пока не доездилась и сколько человеческих жизней погубила.Да таких тварей гнать надо как он может бороться с пьянками на предприятии если сам алкаш!стыдно смотреть !А ему не стыдно не бойтесь !! он смотрит на всех с насмешкой ! Я бы еще и судью посадил лет на 10! если бы он сбил её родственников по другому бы пела или пел!

  • Он не в воду опущеный,он по жизни опущеный. У него уже штаны сами с задницы слазят для этого непристойного дела

 3. Рекомендую СТОП корам обратится в правоохранительные органы, чтобы те завели уголовное дело в отношении отца Андрюши Швеца, поскольку он лжесвидетельствовал в суде , что за рулем машины был именно он, а не сынок. А любой свидетель в суде предупреждается об уголовной ответственности за дачу ложный показаний. Так что Швец -младший через свою пьянку еще и Швеца-старшего подводит под монастырь. А обратиться к правоохранителям убидительно прошу.

 4. Сто років тому юнаки-добровольці зупинили наступ більшовиків на Київ. 29 січня в Україні вшановують пам’ять загиблих героїв Крут. З нагоди 100-річчя подій в Дніпрі відбулася урочиста церемонія. У січні 1918 року більшовики впевнено просувалися в напрямку Києва. У Бахмачі об’єдналися три армійські групи під командуванням Муравйова — солдат було близько 4 — 6 тисяч. Зупинити війська було нікому. Під станцією Крути в Чернігівській області наспіх зібрався загін з 500 студентів: гімназисти 6 — 8 класів, студенти та військові курсанти. 29 січня вони вирішили спробувати припинити шлях більшовицьким військам. У кривавому бою більшість молодих захисників загинули. Ті, що вижили, розібрали залізничну колію і протягом декількох днів протистояли наступу. 29 січня. На музейній площі біля пам’ятника Д.І. Яворницькому у Дніпрі відбулася акція, присвячена 100-й річниці битви під Крутами. В акції взяли участь голови райрад Дніпра, представники релігійних громад, ветерани АТО, депутати Верховної Ради,

   • Так це відео не все) там далі буде смішно, а потім сумно що люди віддали голос за таке чмо! Да папа буде судимий!

    • Язик в жопу Швець дійсно затягнув. Навіть на вчорашній сесії міської ради не промовив жодного слова. Мабудь стидно було перед громадою

 5. Я только представляю как неприятно смотреть детям на своего алкашоватого папку. У героя видеоролика кажись их трое? Да и женам неприятно на все это лицезреть. У него их кажись две? У Швеца Андрея и отец алкашом был, потом закодировался, да и сам Андрей кодировался не раз. Одним словом – городское посмешище. Гоковские работники тем временем ржут со всего этого уже по второму кругу. А против видео уже ничего не попрешь.

 6. И этот “товарищ-тук-тук” Швец работает на градообразующем предприятии. Какой позор! Зам председателя правления ГОКа по охране труда, депутат, член партии “Возрождение”, голова бюджетной комиссии… тьху, блять. Дурнэ було, дурным и подохнет. И никакое кодирование ему уже не поможет.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s