У ДніпроОДА нагадали про відповідальність за пожежну безпеку у садочках та школах та хто її несе…

_1_15169195904380-A16
Марганецкий очевидец

Керівники міст, районів та громад несуть персональну відповідальність за пожежну безпеку у садочках та школах. Саме про це наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман, під час наради, яка відбулася 24 січня 2018 року.

У ДніпроОДА нагадали про відповідальність керівників за безпеку дітей у навчальних закладах

В цій нараді міський голова Жадько О.А. вирішила участь не брати, бо в неї є напевно більш вагомі справи. Участь у нараді взяли заступник міського голови Платонова Т.В. та начальник відділу освіти Кострикіна В.В.

Також О. Кужман наголосив, що місцева влада має забезпечити заклади вогнегасниками та автоматичними пожежними сигналізаціями.

«На жаль, не всі керівники об’єднаних громад чи місцевих рад приділяють належну увагу пожежній безпеці у закладах освіти. Трапляються навіть випадки прямої відмови від виділення коштів, скажімо, на ту ж саму автоматичну сигналізацію. Та мова йде про безпеку наших дітей», – підкреслив директор департаменту освіти і науки ДніпроОДА Олексій Полторацький.

Позапланові перевірки, проведені наприкінці минулого року, виявили численні порушення. До адмінвідповідальності вже притягнуто понад дві тисячі посадовців. Про це стало відомо під час наради у ДніпроОДА.

А що ж ми маємо у нашому місті? Нам відомо, що жоден з освітніх та дошкільних закладів не відповідає нормативам протипожежної безпеки. Але міський голова Жадько О.А., замість того, щоб приділити увагу стану пожежної безпеки в закладах та виділити кошти на її поліпшення, під виглядом «дій» знайшла цапа-відбувайла – директора ЗОШ №3 Куржанову Н.І.

Не зважаючи уваги на звернення до Кострикіної В.В. та Жадько О.А. про необхідність виділення коштів на ліквідацію порушень, виявлених під час перевірки, останні не знайшли нічого краще, ніж перекласти свою відповідальність на інших, та звільнити Куржанову Н.І. Напевно вони виділили їй на заклад кошти – а вона нічого не зробила.

А яку ж відповідальність понесли в першу чергу Кострикіна В.В. та Жадько О.А.? Мабуть премії собі повиписували.

Але, як ми вже зазначали в своїй статті: В місті Марганець міська влада почала знищувати патріотів… все набагато прозаїчніше – це був лише привід звільнити «неугодного» директора.

На сьогоднішній день кошти досі не виділяються, а за наявною інформацією дана команда «працювати» з вчителями та батьками для збору коштів.

В звіті про виконання бюджету за 2017 рік чітко видно, що коштів на поліпшення протипожежного стану в освітніх закладах не виділялось. Зате виділено 60 тис.грн. місцевим пожежникам. Напевно за поклейку біл-бордів з Оленою Анатоліївною…

Ми переконані, що крапку в цій справі поставить суд, а згодом і правоохоронні органи.

P.S. Наразі в облдержадміністрації Олена Анатоліївна розповсюджує плітки, що всі розслідування проти неї та викладення інформації про її діяльність в ЗМІ це лише боротьба за посаду її заступника. Можемо її розчарувати – це боротьба за всіх заступників міського голови, міського голову, депутатів та керівників відділів. Бо побачивши її «роботу» та «турботу», ми впевнені, що до влади повинні прийти не заангажовані молоді та перспективні фахівці, які не замішані роботою в виконкомі та є мешканцями рідного міста, яким нададуть виборці мандат довіри. Бо це лозунг лише Олени Анатоліївни та її команди – Марганчани повинні їхати працювати кудись, а кошти привозити витрачати в місті в ларьках та магазинах, які належать їй та її оточенню.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

 

3 thoughts on “У ДніпроОДА нагадали про відповідальність за пожежну безпеку у садочках та школах та хто її несе…

  1. Нет, долбо@бы! Пожарникам дали деньги, чтобы они смогли приехать к местным активистам не пойми чего и обычным неактивным марганчанам и погасить их, бл@дь, горящий в закрытом гараже столетний тарантас. Или дом, сарай, гараж и т.д. Приехать вовремя, пока еще все не сгорело, ибо финансирование спасателей в нашей стране недостаточное. И если мы отдадим деньги школам на пожарную сигнализацию и еще много чего, то на спасателей денег не останется. И тогда сигнализация сработает, но на@ер она будет нужна, если ехать будет невозможно из-за отсутствия топлива. Это, бля, трудно понять великий борцам к ветряными мельницами? Займитесь, наконец-то, чем-то созидательным. Лучше купите Вовке приличные джинсы, а то одна срамота глядеть, как он прилюдно пол-жопы демонстрирует, особенно при детях стыдно.

    • Чому Вас це так зачепило?)) У мене питання а саме пожежне управління м.Марганець повністю виконує законодавство ? (гідранти в нормі?, крани? пожежна сигналізація?та інше..)? Я переконаний що ця ситуація Вам вигідна! Жадько виділяє гроші а ви їх відпрацьовуєте то на підприємців наїдете то білборди в робочий час клеїте !!! Ось і питання.. Перше чому у пані Жадько використовує подвійні стандарти?.. як міськводоканал то їм грошей на компенсацію у ризниці в тарифах немає …. а як управлінню поліції то є, як пожежникам то є, як прокуратурі і суду також є))
      Можу впевнено заявити що незабаром підуть перевірки (пожежники, держпраця, податкова, захист прав споживачів) підприємців і це незважаючи на мораторій!

  2. Жадько манду положила на зама главы обладминистрации и самого резниченка.она уверена что они её не стоят .она об нашего облдепутата ноги выбирает .и уверена что она бог и царь в городе и не только.

    ;

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s