В місті Марганець заступник міського голови покриває крадіжку комунального майна…

0_1647d3_fbdf1bbd_orig-width1440-height960-border0-titled0b8d181d0bfd0bed0bbd0bad0bed0bc
Марганецкий очевидец

Як ми вже раніше повідомляли в своїх статтях: На Дніпропетровщині у місті Марганець активісти ГО «Стоп Корупції» викрили процес розкрадання Марганецьтепломережі з боку місцевої влади…; Високопосадовці тотально знищують майно всієї громади…; Чи понесуть високопосадовці Марганця відповідальність за знищення стратегічного міста на Дніпропетровщині?; Безконтрольність або умисність, або чому в м.Марганець не працює Закон…; Полиция расследует продажу сети теплоснабжения Марганца никопольчанам

Слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольскої місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей внесеними до ЄДРДР про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 — зловживання владою або службовим становищем. Справа стосується того, що протягом грудня 2016р. – березня 2017 р. «спритними» посадовцями Марганецької міськради були підготовані проекти рішень Марганецької міської ради про дозвіл центру комунального майна тишком – нишком, всупереч Законодавства, продати майно Марганчан – а саме котли та трубопроводи.

Котел
Марганецкий очевидец
DSC_0045
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0106
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0097
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0115
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
19885529_1028099470626200_986663763_o
Марганецкий очевидец

Майно порізане, вивезене і за безцінь продане. Курирував цим процесом славновідомий Нікопольчанин – заступник Жадько – Приймак.

DSC_0103
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» повідомляв, що всіх фігурантів справи викликали на допити. Але деякі фігуранти спритно почали  переховуватись – хто у відпустці за кордоном (напевно витрачає кошти Марганчан), хто по сусідніх кабінетах, хто по лікарням. І це все дуже дивно – якщо ці особи не причетні до розкрадання – вони як депутати, посадові особи навпаки повинні допомогти слідству встановити істину та про що потім повідомити громаду!

Як не дивно пов’язаність між собою усіх цих фігурантів може бути підтверджена тим, що напевно у них усіх один адвокат – бо цього адвоката бачили з ними всіма біля поліції. Це «відомий» безкоштовний адвокат пані Жадько. Вона вже безкоштовно представляла інтереси і Жадько, і Міняйло, і Долгорук, і Кропивной в судах і Дуплій та Соловьйова при слідчих діях при отриманні хабара. Тепер напевно вона безкоштовно представляє інтереси усіх фігурантів в цій справі.

І ось з Єдиного Державного реєстру судових рішень нам стали відомі дуже цікаві факти. Виявляється, що один із основних фігурантів справи, який згідно рішення суду є одним із свідків (напевно поки що) і його покази мають вагоме значення для встановлення обставин кримінального провадження, умисно ігнорує вимоги процесуального законодавства щодо неухильного виконання учасниками кримінального провадження своїх обов’язків, внаслідок чого створюються перешкоди здійсненню швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження.

Згідно рішення суду така поведінка свідка є неприпустимою і тягне за собою відповідальність у виді накладення грошового стягнення.

Суд ухвала
Марганецкий очевидец

Звісно штраф у розмірі 1861 грн. 50 коп. – для пана Приймака це копійки.

snapshot5
Марганецкий очевидец

Але сподіваємось, що він буде змушений з’явитись до слідчого та все ж таки пояснити – як він лобіював необхідність продажу тепломережі, а згодом під виглядом рішення сесії, як курируючий зам, дозволив вкрасти все майно.

Ну і будемо спостерігати за іншою справою, де він є теж основним фігурантом, з продажу підмітально – прибиральної машини, подарованої містянам. Нагадаємо, що пан Приймак на сесії «дуже сильно» переконував депутатів продати цю машину за 3 млн.грн. але забув сказати, що її вартість на той час – 6 млн.грн., що підтверджене документами.

0_162dfd_45dcb33f_orig-width4900-height3500-border0-titlemashina
Марганецкий очевидец

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за ходом розслідувань та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

 

5 thoughts on “В місті Марганець заступник міського голови покриває крадіжку комунального майна…

  1. Приймак по своей сути приймак в нашем городе. Что от него хорошего для нашего города можно ожидать? Если такое чмо не нашло работы в своем Никополе, то зачем этот непотриб у нас? Оно есть дешевое, корявое и недолугое.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s