Новини України: Народний депутат України Валентин Дідич разом із депутатами не голосуватиме в другому читанні за законопроект щодо деокупації Донбасу…

0_161704_6566edc1_orig-width2048-height1363-border0-title16178998_112647332579978_2927087980722196293_o
Марганецкий очевидец

На четвертому році агресії Російської Федерації проти України наша влада продовжує вперто ігнорувати свої конституційні обов’язки із захисту територіальної цілісності та суверенітету України, пропонуючи суспільству замість конкретних рішень напівкроки та піар-ходи. Одним із них цілком може стати законопроект про «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», який визнає Росію агресором.

Це положення є важливим. Саме через нього проект закону підтримали в першому читанні патріотично налаштовані депутати, зокрема й з УКРОПу.

Однак, щоб повернути ситуацію з протидією російській агресії на сході України в правове річище та примусити Росію відповісти за свої злочини на території України, слід насамперед розірвати дипломатичні відносини з РФ, заборонити торгівлю з окупованими територіями та амністію бойовиків, присвоїти Криму й Севастополю статус окупованих на рівні з окремими районами Донецької та Луганської областей, створити ставку Верховного Головнокомандувача та покласти на неї відповідальність за організацію відсічі збройній агресії РФ.

З цією метою народні депутати з «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» внесли до розгляду проекту закону про деокупацію Донбасу у другому читанні  відповідні поправки, які за обсягом переважали текст президентських пропозицій.

Однак провладна більшість відкинула майже усі найпринциповіші наші вимоги. Очевидно піар на законотворчості для провладних  парламентарів важливіший за майбутнє держави.

Депутати від УКРОПу готові підтримати будь-який законопроект, спрямований на підвищення обороноздатності України. Але ми не маємо наміру голосувати за безпринципні законодавчі ініціативи влади,  які не здатні змінити ситуацію ні на фронті, ні в суспільстві!

Слава Україні!

Джерело: Українське об’єднання патріотів – УКРОП

8 thoughts on “Новини України: Народний депутат України Валентин Дідич разом із депутатами не голосуватиме в другому читанні за законопроект щодо деокупації Донбасу…

 1. У вас там День Сурка или петля времени? Рада уже три раза за 4 года об этом голосовала!

 2. І пройде величезний парад перемоги в Севастополі і Москві i гордо замоіоріт український прапор над кремлем!

  • При таком развитии событий, мы конечно будем жить в одной стране. Согласен с паном. И депутаты это понимают…

   • И самое главное, большинство людей прекрасно знают, что это за страна. И кому будет поставлен памятник на площади Ленина, при таком развитии событий.

 3. Молодцы УКРОП. Правильно. Объявить войну агрессору. И через две недели не будет ни ДНР ни ЛНР и Крым будет точно наш.., а может и раньше.

  • Так “УКРОП” в черговий раз доводить, що вони справжні патріоти великої України,але
   Білорусії та Туреччини теж треба оголошувати війну тому що вони “вірні друзі” Путлера встромлять ніж в спину нашій ненці коли ми будемо переможно наступати в глибину Росії

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s