У міського голови міста Марганець Жадько – турбота за Марганчан лише на папері…

0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец

Як ми вже неодноразово зазначали в своїх статтях: В Марганце власти отказались ремонтировать многоэтажку ще з травня місяця 2016 року дуже гостро стало питання аварійного дому по вул. Кленовій, 133. Будинок визнаний аварійним ще в 2015 році і був зроблений проект його капітального ремонту, але з приходом до влади пані Жадько він десь хутко зник. Згодом, коли це питання знов було дуже широко висвітлено і на телеканалах «Інтер» і «Новий канал» – пані Жадько пообіцяла ремонт дому вирішити. До вирішення цієї проблеми долучився також депутат обласної ради Коломоєць А.В. – він пообіцяв вирішити виділення коштів з обласного бюджету за умови спів фінансування з місцевого бюджету. 26 травня 2016 року Марганецькою міською радою було прийнято рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на проект ремонту дому. Йшли місяці – а справа з місця не рухалась.

В вересні 2016 року мешканці будинку не витримали та вирішили відвідати на особистому прийомі пані Жадько Понедельник — «приемный» день в исполкоме…

Але не відбулось нічого дивного – мер з замами десь хутко зникли, бо напевно боялись зустрічі розгніваних людей в присутності журналістів та активістів . А згодом передали мешканцям умову ремонту – їм потрібно створити ОСББ.

І ось нарешті в листопаді 2016 року пан Коломоєць оголошує тендер на ремонт будинку https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-21-001395-a.

І начебто все добре  і переможець є – але чомусь пан Коломоєць вирішив відмінити торги – мабуть переможець не той. І ось знов в січні 2017 року обласний департамент оголошує новий тендер –і знов відміна, начебто якісь порушення https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-01-19-001134-b.

Це напевно тому, що як пан Коломоєць зазначав в своїй промові в день місцевого самоврядування, що їм з пані Жадько скрізь заважають активісти. Мабуть лопату відібрали, а може красти не давали. (відео виступу)

Йшов час – бідні мешканці будинку вже не знали до кого звертатись – притягли на будинок і народного депутата Дідича В.В., який після огляду жахіття пообіцяв вирішити проблему фінансування. І як не дивно невдовзі згідно розпорядження прем’єр міністра Гройсмана В.Б були виділені до міського бюджету цільові кошти – 1 млн. грн.. Залишок відсутніх коштів сльозно пообіцяла виділити пані Жадько на сесії.

І ось начебто все добре – в жовтні 2017 року знов оголошується тендер на капітальний ремонтhttps://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-19-001185-a, і кошти начебто є – але підлеглі пані Жадько провели його так, що він не відбувся – начебто бажаючих не було. Прийшов листопад 2017 року – знов оголошується тендер https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-09-000041-b – і знов відміна, знов немає бажаючих. А все дуже просто – підлеглими пані Жадько створювались такі умови – щоб бажаючих і не могло бути. Мешканцям будинку вони не соромлячись ще до завершення тендерів казали – ніхто в цьому році вам нічого робити не буде.

І ось в грудні 2017 року оголошений ще раз новий тендер https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-04-001964-c – 20 грудня початок торгів. Але ми чомусь впевнені – вони знов не відбудуться. Це напевно робиться, щоб умисно не освоїти кошти і щоб ці кошти повернулись до державного бюджету – напевно народниий депутат не той і кошти місту не потрібні.

Напевно наразі знов заважають активісти і вставляють палки в колеса. А може не шановні у вас колеса квадратні від ваших доріг?  Ось така дійсно турбота місцевої влади та обласного депутата за біди Марганчан.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі слідкувати за розвитком подій та інформувати містян. Також ми звернемось до компетентних органів з вимогою втрутитись в ситуацію та притягти винних до відповідальності.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

21 thoughts on “У міського голови міста Марганець Жадько – турбота за Марганчан лише на папері…

  1. О каком пляже может идти речь на месте разрытой и необлагороженной маленькой части речки томаковка под мостом Какой пляж туда идут все стоки перерытого новосёловским карьером старого кладбища ,Людиэто жадько пляж марганчанам приготовила, так она вместе с коломойцем принесёт болезнь чумы в город и гибель людей ГДЕ же ум у этих тварей,

  2. У нашої Жадькона умі не турбота про марганчан, а турбота про те, щоб побільше награбувати з марганчан під видом турботи про них.

  3. Не трогайте Коломойца,он сколько всего для города сделал и парк какой красивый посадил и речку грязную почистил и пляж самый большой и современный сделал-купайтесь,отдыхайте,веселитесь,а вы как свиньи неблагодарные накинулись на честного человека

  4. Эта гнида нас всехс о сметаной обманула! Вы не представляете какие это пидорасты! Мы все их бредни ссскоро выложим в интернет.

  5. зря вы так о коломойце. он жертва аборта – его выкинули на мусорку – а оно гнида выжило! чамор редкосортный!

  6. и вот эта ху….й…ня – колошмоец будет еще что то рассказывать? очко пусть лижет мусорке – ленке! чмошник вонючий! ПАЛ САНЫЧ – ви прявильно замееееетили! чмо ты ушастое ! гнида вонючая! підлабузник херов! тобі личить пісня – уебанты – уебанты – уебанты -траляля!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s