На Дніпропетровщині в м. Марганець продовжується робота з демонтажів МАФів…

Болгарка
Марганецкий очевидец

Як ми вже зазначали в своїй статті: В Марганці розпочали боротьбу з МАФами та рекламними біл-бордами в місті Марганець розпочалась робота по демонтажу малих архітектурних форм та білбордів. І от вміє ж наша «народна» влада обгадити любу більш менш необхідну справу. Вкрай важливе рішення про децентралізацію опалення – провели нікчемно, та й ще розікрали все майно Марганчан. Посилення  електромереж, розчистка річки Томаківка, підтоплення вулиць, ремонт доріг – здається враження, що місцеві клептомани при владі роблять усе лише для своїх кишень, а не для благополуччя містян.

Ось і зараз 08.12.2017 року відбулась дуже дивна подія. На перехресті вулиць Паркова та Проектна та на вулиці Проектній була спроба демонтажу двох МАФів. І от начебто справа гарна, адже Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» виступав і виступає про демонтаж усіх МАФів, які встановлені з порушенням земельного законодавства, порушують правила торгівлі та інші Законодавчі акти, але з нашою владою все як завжди – геть ніяк. Замість того, щоб звернутись до суду про знос МАФа (це прописане Законом право виконавчої влади) – приймають рішення виконкому про демонтаж. І посилання заступника міського голови пана Приймака щодо прийняття рішення про демонтаж, що це норми Закону морально-етичні – у нас зразу запитання до пана Приймака – за що ви отримуєте заробітню плату платників податків Марганчан? Може Вам з морально-етичних норм повинні люди, яких ви облаяли та обляпали з калюж, проїжджаючи на своєму Порше – просто порізати колеса або перекинути машину? Де Ви чули таке Законодавство? Що це за підхід – звертайтесь до суду? Чому Ви не виконали свій обов’язок звернутись до суду? Вкотре нагадаємо пану Приймаку статтю 19 Конституції України – Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У нас складується враження, що Ви дієте як звичайнісінький зловмисник – це їм що не заборонено, то можна. Також здається враження – що це лобіювання чиїхось інтересів – вибірковість підходу під гаслами – це лише перші кроки. У нас до Вас запитання – де перші кроки по відношенню до пивних ларьків, які кажуть що належать Вашим друзям і торгують алкогольними напоями неповнолітнім? Чи Вам, як голові адміністративної комісії, нагадати скільки Ви повикидали в сміття адмінпротоколів про порушення Законодавства по продажу алкогольних напоїв неповнолітнім? Працівники поліції складають – а Ви в сміття! Бо це ж свої люди! А може і дійсно ці підприємці не заплатили Вам?

Ну і на останок дуже дивне явище – це участь у всіх цих діях ПАТ МГЗК. В рішенні виконкому прописано, що демонтаж повинні виконати КП «Центр комунального майна». Про комбінат начебто ні слова – але техніка задіяна комбіната. Напевно мають право на проведення таких дій.

Тому ми офіційно звертаємось до правоохоронних органів з вимогою перевірити викладені факти, порушити кримінальні справи про перевищення влади, пошкодження майна та привласнення функцій суду.

Також ми будемо звертатись до власників ПАТ МГЗК з вимогою перевірити правомірність дій своїх працівників. Напевно їх змусила міська влада приймати в цьому участь за те, що вони не будуть підіймати тему скидів ПАТ МГЗК шламів у річку Томаківку, скидання яких підтвердив головний інженер ГЗК – депутат пан Вітько.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде слідкувати за розвитком подій та інформувати містян.

За інформацією інсайдерів дану ділянку хочуть передати депутату Марганецької міської ради та затупнику голови правління ПАТ МГЗК – Швецю Андрію Сергійовичу, який і направив техніку комбіната для транспортування даних МАФів. Також нагадуємо, що Швець вже отримав ділянку і встановив кіоск на вул. Київська біля недобудови та землю на свого брата біля магазину Єва.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

25 thoughts on “На Дніпропетровщині в м. Марганець продовжується робота з демонтажів МАФів…

 1. Очень интересно,каков будет финал исполкомовской эпопеи “БОРЬБЫ С НАЛИВАЙКАМИ” ,люди говорят о том что именно Никополь завозит эту БОДЯГУ БОЧКАМИ . Если это так, то в ближайшее время поставщики расправятся со своим земляком Андрюшей Приймаком. Если же оставят в покое, то значит Андрюша раздаст эти освободившиеся участки земли Никопольчанам и своим людям в Марганце.Вот таки дела малятко.

 2. Как и предполагалось. сегодня собирались все скопом сносить Диму Токаря. Только не знаю итог. Наверное передумали. Диму побоялись. А возле его заведения вся исполкомовская братия кублилась.

 3. Че тут непонятного?! Вы же видите кто встал на защиту разливаек – адвокатша БЕДНЯКА, Валюха Рябцева, Садыки. Ведь мы помним как Бедя под себя все киоски поджал. Свою паленку завез и потихоньку торгует. Сам в Грузии прячется, а его жена безработная каждое утро с киосков бабло стрижет (иначе как объяснить откуда у одинокой безработной бабы деньги на бензин, продукты и оплату комуналки за довольно большой дом и т.д. Муж то в бегах, тоже типа безработный и по его словам в ФБ сам концы с концами еле сводит). Садыков со своим очевидцем ведь тоже его ДЕТИЩЕ, видимо ХАЗЯИН сказал фас вот его свора и сбежалась. Киоски Парамошина никогда ничем другим кроме паленки на разлив не торговали. С каких это пор торговля подакцизным товаром без лицензии стала законной?! КОГО ЗАЩИЩАЕШЬ САДЫК? Ты бы уж определился у кого сосать.

  • А я вот и не заметил, что кто то кого то защищает. Лично я категорически против всяких разливаек и прочего. Но вот только сносить это надо по решению суда. С какого это перепугу исполком принимает подобные решения, если это должен делать суд? Правовым государством наша Украина будет тогда, когда все будут действовать по закону, а не то что кому вздумается и лепить свою правду из личных соображение.

   • А че это по решению суда? Если срок аренды земли истек, предприниматель нарушает закон, его киоск не соответствует установленным нормам, жители не одну жалобу на него принесли. Все, до свидания!

   • Не, на месте еще! А вот я видел твои билеты, к безработному мужу, в Батуми. И точно знаю что они не 100 грн стоят. Где-то же ты их нарыла. На панель поздно, таких старых не берут, а работать ты ничем другим так и не научилась.

    • Виктор, ті случайно не болен? Какой безработный? Какой Батуми? Какая панель?Мой муж живет вместе со мной в Марганце уже 20 с лишним лет. Ты это о чем?

     • не берите в голову,у этого БЗДевиктора фобия,ему везде прымары мерещатся ,он даже тупоголовый не знает,что наливаек ВСЕГДА и ВЕЗДЕ стригут менты,так было и так будет,меняются только начальники,а схема всегда одна ,скорее всего этот Парамошин занес мало нашему ментоначальнику,вот он его под свою крышу и не взял

  • Виктор, что за бред ты несешь? Валюха Рябцева много лет активно пыталась бороться с разливайками , а сейчас просто отслеживает очередной этап борьбы исполкома или видимость, якобы ” борьбы с разливайками.” Поживем,увидим чем вся эта возня закончится.

   • Это Приймак из себя эсэсовского карателя строит. Типа правдолюб и охуенный специалист. Только карателей всех подобных еще в 1945 году выстреляли, а этот еще остался. Думает, что его Вадик Колесник спасет. Ошибается

 4. Да потому, что коммерсы налоги не платят, “паленкой” и контрабандными сигаретами торгуют, конечно же без лицензии.

   • Потому как у нашей власти кишка тонка снести таких к примеру как Токарь. За*бутся с ним тягаться. Токарь ведь и в глаз даст.

   • Таких и не снесут. Сносят тех, у кого “кураторов” в местной власти нету. Не нужно далеко ходить: пройдитесь возле ларьков у бывшего “Викатека”. Разливуха-пожалуйста, сигареты без акциза-на выбор. Этого никто не видит? Об этом никто не знает? Травят людей водярой, которую поставляют сами менты, а местные чинуши блюдут неприкосновенность данных “бизнесмннов”. Конечно же не “за спасибо”.

 5. Я являюсь головю однієї з громадскьких організацій міста. Якщо на своєму зібранні членів ми вирішимо питання про знесення приміщення виконкому, де приймаються незаконні рішення та посадовці діють незаконно та знесемо виконком – цього буде достатньо без рішення суду?

  • Нет. Этого будет достаточно только чтобы переименовать твою громадську организацию в ГО придурков. Ты это здание строил? Ты его обслуживал, облагораживал, вкладывал в ремонт? Так какого ты решил его сносить? Да еще и с ГО? Дебилоид – твое имя

   • А исполкому дано право нарушать законы и тем самым делать, что вздумается?Почему тсполком не обращается в суд, если считает что ларек стоит незаконно?

 6. Да ведь такие вещи надо делать по решению суда. Это понимает даже первокурсник любого юридического вуза. Приймак наверное на юриста не учился и диплом получил за сало.

  • Только в Никополе уже это давно поняли и места там для Приймака не нашлось. Так он перекочевал в Марганец беспределить. Он скоморох необразованный!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s