В м. Марганець знову сесія міської ради пройшла з порушеннями законодавства України

0_1647d3_fbdf1bbd_orig-width1440-height960-border0-titled0b8d181d0bfd0bed0bbd0bad0bed0bc
Марганецкий очевидец

23 листопада 2017 року в великій залі Марганецької міської ради відбулась 31 чергова сесія. На порядок денний було винесено 46 проектів рішень, з яких 24 проекти – це земельні питання. Перед початком сесії депутати від групи Демократичних сил намагались «достукатись» до мера Жадько про необхідність обговорення питання, яке дуже хвилює всіх Марганчан – це чутки про можливість закриття лікарні в місті, а саме на даний час можливість закриття неврологічного відділення. Аргументація з боку високопосадовців і Жадько дуже проста – відсутність коштів в бюджеті міста, а субвенція з державного бюджету покриває лише 67 %. Але така ситуація в усіх містах і ті керманичі, які переймаються містянами не на словах а ділом – виділяють з міських бюджетів додатково необхідні кошти. А в нашому місті не зважаючи на перевиконання бюджету 10 млн.грн. – кошти ліпше направити не на лікарні, безкоштовне харчування дітей, компенсацію проїзду пільговим категоріям і таке інше – а на видатки там де можливо ці кошти «роздерибанити».

Ось і зараз міський голова Жадько «закрутила» затвердження черги денної таким чином, що це питання не було прийнято до розгляду. Про що розмовляти, якщо сама мер Жадько не підтримала включення цього питання до черги денної.  З цього приводу депутати від Демократичних сил будуть звертатись з вимогою до мера Жадько скликати позачергову сесію та все ж таки розглянути ситуацію по міській лікарні.

У відповідь на дії Жадько значна кількість небайдужих мешканців міста, які прийшли на сесію, з вигуками «ГАНЬБА» покинули залу засідань, показуючи «підтримку» меру Жадько у вигляді 80%, яку вона обіцяє всім керманичам області та кандидатам в народні депутати.

Надалі в роботі сесії під час розгляду дуже «цікавих» питань, про які ми вже повідомляли Марганчанам раніше в нашій статті: На Дніпропетровщині депутати та посадовці розкрадають комунальне майно…

Ми спостерігали дуже цікаву картину. При обговоренні проекту рішення про дозвіл на продаж за безцінь комунальних об’єктів –

23949336_1078078232294990_358213636_o
Марганецкий очевидец
24008076_1078078238961656_1321736093_o
Марганецкий очевидец

з’ясувались всі прізвища осіб причетних до дерибану та тих хто стоїть за ними.

 1. вул. Єдності, 164 – 232 кв.м. – член виконавчого комітету, підприємець Бесараб В.
 2. вул. Лісна, 43 – 268 кв.м. – церква МП УПЦ
 3. вул. Паркова, 22 – 14,2 кв.м – підприємець Зорянов
 4. вул. Центральна, 49 (в будівлі гуртожитку) – 87,1кв.м -підприємець Дорошенко Н. – бухгалтер депутата Бондаренко
 5. вул. Єдності, 27 (в будівлі колишнього «Промінвестбанку») – 184,5 кв.м – підприємець Дорошенко Н. – бухгалтер депутата Бондаренко
 6. вул. О.Кошового, 4 – гараж 42,2 кв.м – депутат Євдокименко, директор фірми «Сантехмонтаж», власник якої депутат Ваданов, голова комунальної депутатської комісії
 7. вул. Ювілейний кв-л, 13 (колишній теплопункт з обладнанням та боксами) 96,5 кв.м – підприємець Воскобойник
 8. Частина тепломереж 1008 м. – АПС «Пауертехнолоджі» – це ті тепломережі які ними давно вже вирізані без будь яких дозволів.

Під час розгляду цього питання було заявлено про фальсифікації в документах до рішення сесії та про можливу причетність до цього голови комунальної комісії Ваданова та секретаря ради Міняйло. Також була висловлена пропозиція, щоб ці факти негайно перевірила комісія з законності та протидії корупції – але пані Жадько як завжди відмовила та напевно всю ніч підтасовували документи. На наш погляд чітко видно скоєння кримінального правопорушення посадовими особами та депутатами – адже є підозра, що дійсно необхідних документів не було, а невід’ємних поліпшень приміщень тим більше. Тому ми звертаємось до правоохоронних органів з вимогою перевірити викладену інформацію – адже це спроба рейдерського захоплення комунального майна Марганчан.

Завдяки принциповій позиції депутатів Демократичних сил та кулуарних ігрищ Жадько та Бондаренко – це питання, а згодом і викуп землі на Привокзальній площі за безцінь депутатом Бондаренком, та в подальшому легалізації незаконного ринку – не набрали необхідної кількості голосів.

Адже ще до початку сесії, за наданої нам інформації, депутат Ситник домовився з декількома депутатами не підтримувати питання пов’язані з депутатом Бондаренком.

0_161016_d38dfae6_orig-width611-height482-border0-title152-611x482
Марганецкий очевидец

У відповідь депутат Бондаренко зі своїми «вірними» друзями допустили колапс з земельною ділянкою під закритим сміттєвим полігоном – у Житлового господарства землю вилучили і скасували державний акт на землю, а центру коммайна  Ситника – не передали. Ну і на останок депутат Бондаренко зі своїми «вірними» друзями заблокували роздачу земель під кіоски, за які напевно Ситник отримав кошти а Бондаренко ні.

І наприкінці сесії сталось те, про що ми неодноразово повідомляли міського голову Жадько – ніяких пакетних голосувань Законом не передбачено – за пакет земельних питань міський голова Жадько разом з депутатом Матвєєвою оголосили підсумки голосувань – 19 за 1 утримався! А насправді потім в поіменному голосуванні виявилось, що результати зовсім інші. Тобто наявна фальсифікація оголошених результатів і дійсних результатів. Так де ж правда?

Загалом завдяки цим ігрищам з 46 питань – 18 не були прийняті. І якби питання про присвоєння рангу Жадько  та прийняття змін до бюджету 2017 року було в черзі денній після цього шоу – вони напевно теж би не пройшли. А попереду сесія з прийняття бюджету на 2018 рік!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде спостерігати за подальшим розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

37 thoughts on “В м. Марганець знову сесія міської ради пройшла з порушеннями законодавства України

 1. Хороший ли политик Жадько? Да. Она сумела обьединить большинство. Это главное. И после этого решать все городские проблемы. Бюджет принимается, проблемы с отоплением решены, город обновляеться. Но есть и прорехи как в любом деле. В большинство вошли нечистоплотные люди, которые тянут ее на дно. Это бондаренко сытник швец. Это может привести к расколу.

  • А вот Платонова современная толерантная женщина,настоящий госслужащий. Все в кавычках. Вперлась со сворой в стационарное отделение горбольницы с камерой – и она не быдло? Ее поступку даже названия нет, что то сродни дикарьке как и те, что с ней были.

  • Боровик разговаривал с Платоновой так,как она разговаривает с другими людьми.Кто с ней сталкивался,тот знает,просто люди не могут себе позволить ответить ей тем же,так как воспитание не позволяет.

   • У Платонихи воспитание отсутствует как таковое. Ей бы дрессировка больше подошла. А лучшей ей – в собачий приют

 2. А не до хрена рыжебондаренковская шайка удумала понаприватизировать коммунальной собственности?Как же такое им в голову взбрело? Рыжий точно решил лопнуть.Попомните мои слова, что лопнет как мыльный толстопузый пузырь.

  • Бондаренко с приймаком опять будут толкать список по приватизации и продаже земли на следующую сессию. Стопудово. Рыжий не остановиться. Все проблемы у Жадько от рыжего.

 3. Уважаемые жители города и особенно работники профлицея Вспомните как в лицее платонова орала я вас уволю вы дармоеды и там же была жадько и тоже трендела что денег много,а ведь тварь должна бы знать что люди страдали и страдают сейчас из за оплаты своего труда несвоевременно Зтому всему беспределу в лицее способствует в, о,директора матвеева, сама не проводит уроки лишает детей стипендии Украла 90 штук новых кроватей и здала на металлолом Долбень пауков и широкова пофПидеры языки затянули в зад и гробят учебное заведение Жаль ВАС за что боролись на то и напоролись Да не вас жаль ,а жаль детей которых вы не учите

  • У Рабиновича спрашивают: “Что такое демократия в Украине?” Это просто- посмотрите в свинарнике- свиньи которые у корыта сладко чавкают, а которых не подпустили – дико визжат.
   P.S. Чтобы это исправить народ прежде всего, должен отобрать у них корыто.

 4. Депутаты Ваданов В.А. и Евдокименко Е.В.! Мы очень разочарованы тем что в 2015 году сделали выбор в вашу пользу не обращая внимания на заплаченные вами 200 гривен! мы надеялись, что вы все же будете отстаивать интересы нашего города и соответственно нашего микрорайона! но мы сильно разочаровались – ваши интересы это не наши интересы! ваш карман как выяснилось вам ближе чем ваши избиратели! Очень больно разочаровываться в людях!

 5. Здравствуйте Елена Анатольевна! Это обращение пишем с болью в душе. Еще в 2015 году мы отдали свой голос за то, чтобы вы стали мэром нашего года. И надеялись на то, что главой нашего города станет женщина, которая по своей природе должна быть милосердной и хозяйственной.Некоторое время мы все были просто уверенны в правильности своего выбора. Но вот недавно произошел случай, который в голове не укладывается. В неврологическое отделение, где мы находились на лечении, ворвались ваши работники во главе с Платоновой Т.В., Миняйло И.И.и каким то другим вашим работником с камерой. Несмотря на то, что мы уже отдыхали, они включали в палатах свет и проводили проверки непонятного нам содержания. Это сопровождалось агрессией со стороны ваших работников и их бесцеремонностью. На наши замечания и замечания медсестер проверяющие не реагировали. Все это снималось на видеокамеру. Вам бы приятно было, если бы вас, находясь на больничной койке, снимали на камеру? Мы настоятельно просим вас наказать тех проверяющих, которые устроили вакханалию в неврологическом отделении. Просим о результатах сообщить либо на сессии, либо в очередном выпуске программы “7 дней работы власти”.Ведь это даже не гуманно!!!

 6. Платонихе должно быть стыдно за участие в тарараме в больнице, да еще и в стационарном отделении устроила маски-шоу. Ей намордник уже давным-давно пора одеть и не снимать. Платонихе надо было встать и извиниться перед народом за свой вопиющий поступок. Нет названия и позиции депутата-медика Хлебникова, который знает точно\, что в стационарное отделение да еще и в ночное время посторонним лицам вход воспрещен, а сам сидел как в штаны наложил. Ублюдок!

 7. Лена дура что ты утворила? Тебе без Саши торба! Иди на перегоры к голове большинства или Боровик тебя снимет!

  • Жадьчихе и без Саши торба. А ее слова на сессии, что она там надолго и не дождетесь\/, что уйдет – мы все об этом уже слышали от Бедняка.НЕ пророческими оказались слова. Положительный момент, что Сашу Рыжего на этой сессии посадили в самую что ни есть жопу

   • Химка крива в виконкомі це Платонова-сука. Як можна завалитися у неврологічне віддлення вночі та ще хворих знімати на камеру. В неї вже геть розум висох, пердуха виконкомівська з вставними челюстями. Говорять, що там ще Міняйлиха християнка грьобана була та приймала в цьому кавардаку безпоредню участь. Морг вже за ними плаче гірко.

 8. В общежитии по Центральной обустраивается тот блок в который можно было поселить не одну семью. Но его отдали в аренду ” своим”. Это что за расспоряжение самостоятельное. А как же многодетные семьи, сироты, малоимущие, люди без опред. места жительства?

  • Кого в этом конченом исполкоме волнуют сироты, многодетные и другие. Главное, чтобы Сашу Бондаренка и его бандоту обслужить. Хотя следует заметить, что на этой сессии Рыжий оказался в замечательном пролете. И очень расстроился, что не смог приватизировать пол Марганца. Пусть лучше занимается своим здоровьем и похудением, а то так недолго и лопнуть

 9. В мене одне запитання – де дівся депутат Швець Андрій Сергійович? Його вже ніде нема, навіть на сесії міської ради. Мене це вкрай непокоїть. Можливо йому потрібна наша допомога, можливо він знаходится в небезпеці. В попередніх статтях Марганецького очевидцю висловлюються різні версії його відсутності. Так де ж насправді він?Він хоч живий?

  • Не знаю как Швец, а боровик точно был пьяный на сессии. Опять флиртовал с Жадько, намекал на свои мужские достоинства, переживал что опять крадут без него. Крик вопиющего в пустыне.

   • Молодец Боровик! Настоящий депутат! А Жадько сидела как не лопнет в своем костюмчике размера на два меньше положенного и на голове шарик. И правду он сказал в адрес Платоновой. Потому как явиться среди ночи в больницу, заходить в палаты и что то там проверять может только дурочка из исполкомочка.Кстати кто в этой ночной комиссии еще был кроме этого цербера?

   • Швеца ведь на сессии точно не было. Все никак не вылечится от застойного алкоголизма. Ох и депутатик-алкоголик

    • Да уже готов к вшитию очередной противоалкогольной ампулы. Правда с мозгами проблема – думать отказывается, анализировать не способен. Может ему к бабке какой надо пошептать. К сожалению, медицина не все вопросы способна разрешить.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s