В Марганці розпочали боротьбу з МАФами та рекламними біл-бордами

09-11-17-maf
Марганецкий очевидец

8 листопада в Марганці було демонтовано перший незаконний кіоск, розташований на Східному кварталі, власники якого порушували правила торгівлі. Жителі навколишніх будинків постійно нарікали на реалізацію в ньому алкогольних напоїв на розлив та нецензурну лайку нетверезих відвідувачів. Тому перехожі схвально відгукувалися про дії влади й комунального підприємства, які взялися за непросту, але необхідну справу.

Подію прокоментував заступник міського голови Андрій Приймак: «Після неодноразових звернень марганчан щодо порушень правил торгівлі та благоустрою власниками торгових кіосків, спільною комісією відділу землекористування та екології виконкому та відділу архітектури УКБАЖКГ Марганецької міської ради, було проведено рейд містом, під час якого з’ясовано, що певна кількість кіосків та яток ведуть діяльність без необхідних дозвільних документів.

09-11-17-maf2
Марганецкий очевидец

Наприклад, в цьому кіоску на Східному кварталі немає жодних документів, а продавець не оформлений на роботу. На запитання щодо власника продавчиня не змогла надати жодної інформації. Тому було підготовлено рішення виконкому щодо демонтажу цього МАФу. Цей кіоск – перший крок в напрямку наведення ладу в Марганці в питаннях торгівлі та благоустрою, яке поставила перед відповідними керівниками та службами міський голова Олена Жадько».

Нещодавно в Марганці за рішенням виконкому також були знесені рекламні біл-борди,

DSC_0050
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0069
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

зі слів мера власники яких нібито мали багаторічну заборгованість з платежів до місцевого бюджету, але насправді пані Жадько не може тверезо реагувати на будь-яку правдиву критику на свою адресу.

Читайте також: Коли правда в очі коле або зворотний зв’язок…

P.S. Це добре, що міська влада почала якось прислухатися до людей та активістів, але існує ще дуже багато МАФ-наливайок поблизу шкіл та центральних вулиць, які обов’язково потрібно перевірити та притягнути до кримінальної відповідальності…

3 thoughts on “В Марганці розпочали боротьбу з МАФами та рекламними біл-бордами

  1. Интересно, а у этих деятелей исполкома есть решение суда о сносе ларьков? Или может решения исполкома у нас в городе приравнивается уже к решению суда? Как то это все похоже на самосуд со стороны властей.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s