Активісти “СтопКору” з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

0_15ea0e_dd200ebd_orig-width255-height90-border0-titlestopkor
Марганецкий очевидец

Представники марганецького осередку “Стоп корупції” зустрілись із директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком. У ході зустрічі активісти проекту передали  корупційне досьє на посадовців марганецької міської ради та місцевих політиків.

“Була зустріч з директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком стосовно незаконних дій посадових осіб м. Марганця,  активісти ГО “Стоп корупції” викрили процес розкрадання “Марганецьтепломережі”.

22214990_1040260052743475_799035143_n
Марганецкий очевидец

Директор НАБУ був здивований зухвалими діями посадовців, також він наголосив на тому, що в ході розгляду кримінальної справи буде дуже багато питань до міського голови, а заразом і до прокуратури та поліції”, – розповіли активісти “Стоп корупції” з марганецького осередку проекту. Ідеться про те, що посадовці Марганецької міської ради під виглядом продажу 14 об’єктів продали усе майно цілісного майнового комплексу “Марганецьтепломережа”. До бюджету замість 2 млн надійшло 1млн 300 тис. грн. Про це активістів місцевого осередку “Стоп корупції” повідомили інсайдери. Окрім того, посадовців Марганецької міської ради затримували за хабарництво, а місцеві депутати фігурували у сміттєвому скандалі та побитті журналістів “СтопКору”.

22215344_1040259962743484_1540797481_n
Марганецкий очевидец

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

2 thoughts on “Активісти “СтопКору” з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

  1. Гайда козаки,саблі до верху і жадьчиху по дупі…нехай ця банда пробіжить по місту без штанів і відразу у камеру на років 35,щоб іншим красти не бажалось

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s