Активісти Марганця закликали керівництво держави зважити на корупцію в місті

0_15ea0e_dd200ebd_orig-width255-height90-border0-titlestopkor
Марганецкий очевидец

Представники громадських організацій Марганця закликали державне керівництво зважити на ситуацію з бюджетними коштами в місті. За словами активістів, гроші використовуються не за цільовим призначенням очільницею міста та наближеними до неї особами.

“Україна починається не тільки з Києва, обласних центрів, а й з невеличких міст таких як наше шахтарське місто – Марганець. І ми, марганчани, хочемо жити у розвиненій європейській державі. Ми проти корупції.

З листопада 2014 року у нашому місті впроваджуються різні програми, які мають на меті покращення життя громадян. Під ці програми виділяються не малі бюджетні кошти. Але з таким “впровадженням” цих програм, як вони проводяться в нашому місті, знищується інфраструктура, життя містян стає гіршим та неможливим, оскільки бюджетні кошти просто розкрадаються. Ми неодноразово звертались до міської голови Жадько О.А., депутатів міської та обласної ради, керівництва облдержадміністрації, облради, проводили мітинги-протести, залучали засоби масової інформації. Але все марно. Така “робота” місцевої та обласної влади підриває авторитет та довіру громадян до центральної влади в цілому”, – повідомили активісти місцевого осередку “СтопКору”.

Марганчани вимагають негайного створення та направлення до міста комісії для розслідування злочинів у сфері економіки, фінансово-господарської діяльності міської та обласної влади, ефективності використання бюджетних коштів, контролю за цільовим використанням коштів, дотримання законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо місцевого бюджету, провести оцінку управління бюджетними коштами, вірогідність звітності.

“Необхідно також провести перевірку на доброчесність осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування. У нас є документи та відеоматеріали які підтверджують протиправні дії обласного та міського керівництва на території нашого міста які ми, при необхідності, наддамо комісії”, – додають активісти.

21751383_109511789796288_6940966815097772260_n
Введите подпись
21616114_109511793129621_4194094171014867476_n
Введите подпись

Громадські активісти закликали не спрямовувати звернення до облдержадміністрації та облради. У разі ігнорування та невиконання вимог мешканці Марганця обіцяють залишити за собою право на будь-які дії, щоб захистити місто від корупції.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

 

9 thoughts on “Активісти Марганця закликали керівництво держави зважити на корупцію в місті

 1. Стырили коммунальное майно, а Садыков Виноват. Может Вас обвинителей, не в АТО а просто на переподготовку.Может разум пришел бы.

 2. Садик в АТО ?Он на месте обсыкается 🙂
  хрен куда он поедет разве что окопы копать и то физически тряпка слабоватая.
  Лукьяны и КО жирных педафилов ,вы лучше напишите статью где Ленина дели ,там суммы по интересней.

 3. Уважаемые военкомы, подарите ужо патриоту саддыку повэстку, в ото ато колхозники копают окопы а саддык лижет яйца ддыча

  • А что Садыков? А кому лижут яйца там в исполкоме? Может даже лижут и не яйца? Кому и что лижет Саша Мухин, Приймак, Соловьев? Чем занимаются имеющиеся там бабы между собой? Шось и церковь в стенах админздания им не помогает.Одни прелюбодеи!

  • Вот приезд правоохранителей не мешало бы организовать. При чем массовый. Жалко правда окна в исполкоме, их не хватит, чтобы все повыскакивали. А Жадько наверное в окно уже и не влезет. Зато хутко умееь через проемы окон перепрыгивать Сытник.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s