Стартував новий проект – «Депутат-контроль»

diduch-foto-8573
Марганецкий очевидец

Сайт AgroPolit.com запускає новий проект – «Депутат-контроль». Більше дивіться за посиланням тут. Його мета – проаналізувати результати річної роботи аграрних депутатів. Нагадаємо, зараз  аграрний комітет налічує 30 осіб. Першим видання проаналізувало діяльність голови  підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу, інновацій та з питань базових галузей в агропромисловому комплексі парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Валентина Дідича. Нагадаємо, що  він   не входить до складу будь-якої фракції. Видання аналізує річну роботу обранця (з 1 вересня 2016 року по 31 липня 2017 року) за 3 критеріями – законодавча діяльність, голосування за важливі аграрні закони та соціальний блок (діяльність в регіоні). AgroPolit.com пише, що за рік Валентин Дідич подав на розгляд парламенту 45 законопроектів, 3 правки до законів та 19 депутатських  запитів. Всі зареєстровані народним депутатом законопроекти розділяються на кілька груп: аграрні (розвиток кооперації, земельних питань та харчова безпека), соціальна сфера, фінанси та податки,  взаємини з країною-агресором Росією,  боротьба  з корупцією, транспортна галузь,  культура та загальні питання. Законопроекти з аграрної теми стосуються кількох гарячих тем: пошуку оптимальної моделі земельного ринку; зниження ставки  ПДВ для деяких видів с/г продукції; земель комунальної власності; розвитку фермерських господарств та добровільного об’єднання територіальних громад.

Так, до складу групи соціальних законопроектів входить вісім ініціатив про: статус ветеранів; пенсійне забезпечення, в тому числі й зменшення пенсійного  віку для жінок;  стипендії, підвищення  кваліфікації  вчителів, оснащення споживачів індивідуальними газовими лічильниками). До блоку фінансів – про скасування обмежень на фінансування загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок освітньої субвенції;  звільнення  від сплати ПДВ операцій із ввезення обладнання для модернізації підприємств  та утворення нових», — пише видання.

Протягом року Дідич проголосував за 4 важливі аграрні закони: продовження мораторію на продаж с/г земель до 1 січня 2017 року, відумерлу спадщину, покращення безпеки харчових продуктів та  розвиток зрошення (збільшення мінімального терміну оренди земель). Крім того, депутат добився виділення з бюджету на округ 8 млн грн на: медицину, школи, заклади культури та ремонт дитячих майданчиків. За власний кошт Дідич забезпечив: екскурсії для дітей в Київ  —  400 осіб (переможці обласних та районних шкільних олімпіад); лікування (18 дітей); заснував та утримує місцеву футбольну команду  у смт Криничка; профінансував видання книг авторів з м. Камянського; започаткував та фінансує проведення  Міжнародного  кінофестивалю у м. Марганці,  а також – підтримує молодь області (Міжнародні змагання з греко-римської боротьби та пісенний конкурс «Голос країни»).

diduch-Valentin-infografika
Марганецкий очевидец

Джерело: AgroPolit.com

Реклама