Святкування Дня Національної Поліції України у місті Марганець

Policiya
Марганецкий очевидец

4 серпня — День Національної Поліції України. Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» хоче  привітати з цим святом всіх  справжніх поліцейських та тих хто був причетний до змін в правоохоронній системі.

Щиро вдячні нашим поліцейським за мужність та сміливість.

Вклоняємося родинам поліцейських, які загинули, виконуючи службові обов’язки — родинам героїв. Зі святом Вас СПРАВЖНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ!

Але на превеликий жаль в цій системі існує ще багато проблем та перевертнів в погонах, які плутають Державний обов’язок по охороні громадян та інтересів держави зі своїми корупційними схемами та кишенями.

Ось і в нашому місті в великій залі виконкому відбулося шоу декількох акторів. Дуже сумно було спостерігати, як в присутності більшості справжніх поліцейських був влаштований якийсь шабаш.

Дуже вразила промова міського голови Жадько О.А., яка діяла за принципом – кукушка хвалила петуха за то что хвалит он кукушку. Олена Анатоліївна влучно зазначила, що завдяки деяким особам в погонах в місті існує небезпека. Ну і звісно ж нагородила начальника Марганецького відділку поліції Ярового та слідчу Боровик – адже саме вони «дуже вдало» розслідують її корупційні діяння. Аллаверди Яровий зазначив, що він вдячний, що прийшли до нього гості – адже будівля виконкома це їх з Жадько будівля. Ну і звісно ж нагородив Жадько. Завдяки якимось корупційним схемам «віджавши» цінні подарунки – видав їх за свої. Що ще можна чекати від співробітника, який не пройшов атестацію. Ну і на останок хіт сезону – пісня дуетом Яровий Жадько.

А ми ще раз хочемо привітати справжніх поліцейських. Зі святом Вас СПРАВЖНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

Реклама

Святкування Дня Національної Поліції України у місті Марганець: 7 комментариев

 1. А певица Минеева в конце этого лицедейства правильно пропела песню про львицу, которая ночью будет снится. Это про Жадько типа она львица и будет снится по ночам рыжему Коню Яровому. Не хватало еще в ответ запеть песню
  А по ночам мне снится конь.
  Ко мне приходит рыжий конь,
  В лицо мне дышит рыжий конь,
  Косит лиловым глазом.

 2. Сейчас так: Жадько — тварь, Яровой — своеобразный. Раньше было так: Лукьяненки — вонючие до тошноты, Писаренко — слизняк.

  • Почему это Жадько тварь? Где вы видели, чтобы коровы, свиньи, козы и пр. такое вытворяли как Ленка? Что значит Яровой своеобразный? Жадько самая что ни на есть воровка по сути, вот только делает она свое воровское дело чужими руками. Как пример — захотелось ей что то украсть из города, так сразу большинство тупорылых депутатишков подняли за это руки в виде «Одобрямс». А Яровой — и не противится всему этому воровству. Он просто преданно как пес ждет когда ему кинут хоть маленькую косточку. Словом — идиот.

 3. У Жадьчихи , ей Богу, течка как у собаки. Яровой от этого аж с ума сходит: ржет, кривляется, извивается, что то пытается тявкнуть. Какое счастье , что у него нет ума, он не понимает насколько это лицедейство позорит всю полицейскую систему. Жадьчихе хочется сказать, чтобы она это платье не одевала больше, потому как оно ей в заднице велико, а в грудях — мало.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s