На Дніпропетровщині після численних звернень ГО «Стоп корупції» на місто утворюючому підприємстві призначено повторне розслідування групового нещасного випадку

0_166df9_abfdc412_orig
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

На Дніпропетровщині після численних звернень ГО «Стоп корупції» на містоутворюючому підприємстві призначено повторне розслідування групового нещасного випадку.

В місті Марганець ще 11 лютого 2017 року стався груповий нещасний випадок, який чомусь був повідомлений посадовими особами ПАТ МГЗК лише 13 лютого 2017 року. В наших попередніх статтях: Через корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець постраждали дві особи; Через корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець постраждали уже не дві особи (частина 2) ми вже зазначали, що Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області проводилось спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 11 лютого 2017 року з начальником шахти 1978 року народження та заступником начальника шахти з виробництва 1978 року народження на гірничозбагачувальному комбінаті у місті Марганець.

За результатами так званої роботи комісії протягом півроку – вони дійшли псевдо висновку, що травми не пов’язані з виробництвом.

І от нарешті після численних звернень ГО «Стоп корупції», стосовно ходу розслідувань та можливих корупційних складових, до Народного Депутата України Дідича В.В., Генерального Прокурора Ю.В. Луценко – наказом по Головному Управлінню Держпраці у Дніпропетровській області від 02 серпня 2017 року утворена спеціальна комісія з повторного спеціального розслідування групового нещасного випадку.

Сподіваємося та надіємося, що ново призначена комісія з розслідування нещасного випадку, де відсутній одіозний пан Швець,

13595590_706690269433790_91748293_n
Марганецкий очевидец

який мав величезний вплив на роботу комісії, проведе швидке та неупереджене розслідування і досудово врегулює даний конфлікт.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» проводить своє розслідування з даного випадку. І згідно розслідування виникає багато запитань до одіозної фігури в цій справі – пані Олени Чепурної

Chepurna
Марганецкий очевидец

– яка є помічницею депутата Швеця і на той час була його підлеглою та співробітницею ПАТ МГЗК. Маються факти її втручання в діяльність міськлікарні та спробою підробки документів та фактів нещасного випадку. Адже за наказом пана Швеця саме вона перша почала спілкуватися з лікарями ще до приїзду потерпілих з вимогами спотворити справжні результати.

Після невдалої спроби підроблення ця особа – Чепурна О.В. – спритно перейшла працювати до міськводоканалу. Мабуть такі «спеціалісти» потрібні і в міськводоканалі – бо там немає ні спецодягу, ні засобів захисту, ні спецхарчування – єдине що потрібно, щоб з цього приводу не намагалися вимагати обов’язково необхідне за законом працівники, а хто намагається відкрити рота – буде негайно звільнений.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до прокуратури, поліції, Держпраці перевірити факти причетності Чепурної О.В. та Швеця А.С до підробки документів та халатності на цих підприємствах та бере ці справи під особистий контроль.

P.S. ПО праві стосовно тарифу на воду 33 грн. зроблені відповідні запити і незабаром надамо перші результати розслідування та відповіді.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

 

46 thoughts on “На Дніпропетровщині після численних звернень ГО «Стоп корупції» на місто утворюючому підприємстві призначено повторне розслідування групового нещасного випадку

 1. […] можливе закриття містоутворюючого підприємства…; На Дніпропетровщині після численних звернень ГО «Стоп…, на Дніпропетровщині після численних звернень ГО […]

 2. […] можливе закриття містоутворюючого підприємства…; На Дніпропетровщині після численних звернень ГО «Стоп…, на Дніпропетровщині після численних звернень ГО […]

 3. Да что говорить если у жавчихи все «кадры» дверьмо!!!!!!!
  Особа 1:секретутка Каленюка-пердюка за 14 000 кондиционер себе установила.твое место кофе подавать!
  Особа 2:великий Юрыст Матвеева всех уволит и останется одна.
  Особь 3. Мухин срухин лезет под все юбки…
  Р.s.Крапивонючка ты ещё воняешь по исполкому?

 4. Ох бля, какие же все поэты прям. Уже до детей Швеца дошли. Чего так слабо? Давай те сразу к детям Чепурной, они совершеннолетние, в долгу думаю перед вашим здоровьем не останутся. Просто все такие гордые на словах, а на деле все конченные крысы!!!

  • чепуршиха – не накликай на своих детей несчастье а то без здоровья останутся жизнь она штука тонкая – не поймешь потом что и случилось

 5. Доброго ранку паночки Чепурна Єлена та якась там “петрочЧМОнька”. Дівчата харе бухати вам перед дітьми не соромно? Нікопольська тварина незабаром втече з міста. А ось Чепурна вже вирішила до якого міста поїде чи держави? Я вважаю що вам потрібно змінити призвіще і зробити одне для усієї вашої великої кАманди “Використані Гандони “.

 6. Доброго ранку “хуйло Швець Андрій ” я хотів би діткам Швеця розповісти про їх хуйло.

  Ремікс про Хуйла на Марганецький лад!!!

  Дума про Хуйло
  Ще Марганці такого не було завелося у нас Хуйло
  І одразу в пику всім,
  спиздило з бюджету кошти.
  Стали радитись всі шахтарі,
  Шо робит із Хуйлом?
  Тут взялися Марганчани,
  з дуп виймати язики,
  одягати вишиванки,
  к бісу кинути гулянки,
  брати вила, чи ломаку,
  щоб Хуйлу надерти сраку…
  Роздуплилась Україна!
  Так поганеє Хуйло,
  Всіх до купи нас звело!
  Мораль: Як заводиться Хуйло, – Не тупи. А бий в їбло!

  • Ух ти дивись які поети даремно пропадають на українських просторах. Прям сучасний Пушкін. А ще так можеш? А мама знає що ти матом розмовляєш? А перед дітьми своїми не соромно? Лучшеб б ти свій говносрач в інше русло направив … я думаю що корисніше було б, ну або в відкриту розповів би свій твір, ой да ти напевно по морді боїшся отримати, з цього пишеш нишком … аха ха … герой мля

 7. Ну и грамотный народ собрался, наверное с оконченным высшим образованием? Ни грамотности, одна тафталогия, ошибки. Правильно, пишите, пишите дальше. Пусть люди увидят грамотность, и реализм наших жителей.

 8. Решили засрать комментариями о тарифе на воду, под статьей про несчастный случай??? Ребят, пойдите постойте лучше под горводоканалом! Полегчает я думаю, а то на сайтах, все прям писатели, пойдите что то реальное сделайте!

 9. Большинство комментариев пишется с одного и того же IP-адреса, не хватает мозгов придумать что то лучшее – должность морального урода, который как мыш, делает все на словах, найди весомые доказательствах. Лучше поинтересуйся у народа, что сделала Леночка для МГОК-овского комбината, а потом открывай свой вонючий рот!

 10. Предлагаю продолжить сбор подписей за проверку законности тарифов на воду 33 грн. и отставку директора Петровенко И..!!!!В облсовет не вижу смысла ехать.Надо ехать в Киев во все инстанции!!!

 11. Согласен!!! Давайте собираться и ехать на сессию облсовета и поднимать вопрос о нашем заоблачном тарифе и беспределе Петровенко и ее компашки!!

 12. Уважаемые работники водоканала!!! Директор Петровенко раздула штат ИТР с огромными зарплатами, воруют деньги, установила самый высокий тариф на Украине, а Вам платят минимальную заработную плату. Не стойте в стороне, давайте все вместе ехать в облсовет и приглашать центральные каналы.

 13. Марганчани, сколько мы будем терпеть всю эту никопольскую банду, которая никак не наестся. Тариф 33 грн. Самый высокий на Украине. Петровенко И. – директор водоканала получает зарплату 32 тыс. грн., ездит из Никополя на работу и с работы за счет водоканала, разработала преступные коррупционные схемы по отматыванию денег!!! Что это за беспредел!!!Говорят, что они опять собираются поднимать тариф. Надо собираться и ехать в Днепропетровскую областной совет и решать вопрос про горе директора.

  • Иш до чего дошла наша знатная рать диванных профессоров и войско кресельных жопоседов.
   Подписи и ники авторов говно постов можно до бесконечности всем без исключения подписываться под “Чепурной”, однозначно те кто читают эту ересь, что тут пишут, являются безмозглым биомусором. Так что вперед создаем “коментаторов с никами ” Чепурная” и давайте в теме срачь разводить аля Елена Викторовна!

 14. А супер экономист Цуник, получает зарплату 100,00 грн. в год.Ведет корпоративны при этом не плати налоги и не указывает в декларации. Прокуратура просим проверить этот факт.Да еще, Чепурную притягла Цуничка.

 15. Компашка в водоканале подобралась на славу! Юрист водоканала Карасир Анна, которую выгнали из всех организаций города Никополь. В Никополе Карасир Анна работала в суде, в службе у по делам детей, помощником адвоката и вот в доблестном водоканале на шее Марганчан. Ее муж Карасир Виталий находится под следствием за взятки в налоговой города Харьков. Так, что уважаемые марганчане тариф по 33 грн., еще не предел.Надо содержать всю свору воров.

  • Аня Карасир нормальная девушка и специалист неплохой.И никто ее ниоткуда не выгонял. Это вы ей наверное завидуете?

  • До чого тут Анна? Вона гарна людина. Я дивлюся що тут сидять друзі Швеця Андрія і хочуть змінити тему обговорення. У мене питання до пана Швеця…. ти довбойоб? як там висновок по загибленому на підприємстві? Ну ти і тварина забув як ти підробив документи по загиблому?
   Моя порада напиши заяву про звільнення. Повір це для тебе краще ніж виведуть у кайданках.

  • Да она Ваш водоканал с жопы втягивает! Карасир Аня -скажите ей спасибо что согласилась у вас работать ее большие люди просили-она человечная девка -молодёжь вся уезжает с города она как тут была так и есть, сейчас только и слышно водоканал выиграл то в одном суде то в другом! Хороших специалистов ребята ценить нужно, а не грязью поливать . Девушка красивая и молодая ей до тридцати и спит на работе-только и вижу с работы поздно идет-замучена. и не замужем она. Она скоро и так уходит слышал -у нее своя адвокатская деятельность, оона согласилась помочь своему городу ! Цените ребята то что имеете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Р.С. мнение что зависть перед горлом встала -поддерживаю…………

 16. […] Source: https://marganetz.wordpress.com/2017/08/03/%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%bd%d1%96%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bf%d… All rights are reserved and belongs to a source […]

 17. Интересно приходит ли Чепурная на работу в горводоканал в трусах? Работая во МГОКе, трусы она не носила.

    • Без трусов и лифыка это когда юбку задираешь, а там тело нагое, да еще и на рабочем месте. Аналогичная ситуация с лифыком. Леночка, разве ты забыла непоодинокие случаи быстрого обнажения тела? Было-было такое и не раз

     • Правильно Аркадий написал по поводу Ip-адрес. Он вычисляется за пару минут, а морда будет биться до потери сознания. Моральные убоюдки, которые на деле могут эти трусы себе на голову одеть. Думайте что пишите, последствия могут быть не малые!!!

      • Да что трусы? Лифык тоже на голову? Очень хочется не малых последствий. И кто ж те последствия делать будет? Не Чепурная ли? Швецу она такие последствия делала, и я таких же хочу.

     • Аха ха фантазия.Ты там часом когда комент писал не обкончался, Фантазер Чехол, да писал бы уже срасу не Чехол а написник, или Гандон, аха ха.

  • Ну прям дуже цікаво.
   А ти це з чого узяв, або під спідницю заглядав? Ах так, та ти ж всевидящий і всепишущий доморослий Пінкертон. Ну як же таке пропустити, дуже потрібний коментарий і не написати, це ж для справи ну дуже потрібний факт.

 18. О! А вот и Леночка Чепурная всплыла как говно в проруби.Дерьмовая у нее натура – скажу сразу. А от дерьма можна ожидать только вони и то до тех пор, пока не засохнет.

   • Не говорите так плохо о Ленке Чепурышке, у нее морду и так перекосило (см.фото выше). Думаете, что это просто так. Кстати у Швеца тоже морда перекошена. Уних наверное тоже был совместный групповой несчастный случай. А может шахтеры навзначай протаранили эти паршивые пыски

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s