Охорона праці містоутворюючого підприємства під загрозою…

Ohranatruda
Марганецкий очевидец

Як неодноразово раніше повідомляв Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» на містоутворюючому підприємстві ПАТ МГЗК з’явились великі корупційні складові серед керівництва. Так, протягом останнього часу керівництвом МГЗК, а саме паном Швець А.С.,

0_15b111_bf1094c4_orig-width720-height566-border0-titled188d0b2d0b5d186-altd188d0b2d0b5d186
Марганецкий очевидец

не приділяється належної уваги стану охорони праці та виробничого травматизму. Як ми вже повідомляли в статтях (Через корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець постраждали дві особиЧерез корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець постраждали уже не дві особи (частина 2); На Дніпропетровщині за наслідками порушень Законодавства керівництвом ПАТ МГЗК можливе закриття містоутворюючого підприємства…; Через корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець постійно страждають працівники підприємства…) кошти, які виділяються на охорону праці, використовуються для налагодження стосунків на турбазі ГЗК з керівництвом Криворізької інспекції Держпраці,

0_165694_6f5451f_orig-width1280-height960-border0-title17431410_889668771135938_860232357_o
Марганецкий очевидец

мером Жадько

0_15b110_80e58e2d_orig-width720-height566-border0-titled0b6d0b0d0b4d18cd0bad0be-altd0b6d0b0d0b4d18cd0bad0be
Марганецкий очевидец

та іншими особами. І як наслідок всі нещасні випадки, навіть зі смертельними наслідками, навмисно приховуються, робляться не обліковими в даних Держпраці, оформлюються як невиробничі при цьому фабрикуються висновки комісії. І це не дивно, адже головні ролі в комісії грають представники Держпраці, пан Швець та кишенькові співробітники.

На підтвердження сказаного, останній виробничий випадок травматизму зі смертельними наслідками з працівником ГЗФ, у присутності керівництва фабрики та пана Швеця, була навмисно спроба сфальсифікувати висновок судмедексперта про враження електричним струмом. Для цього пан Швець А.С. замовив за кошти комбінату, тобто за кошти працівників, додаткову експертизу в м.Дніпрі. Він був впевнений, що за підтримки міського голови Жадько, вони виграють час та вирішать питання потайки від громадськості та родини потерпілих про невиробничий травматизм. Вже маються факти втручання Жадько в діяльність медичних закладів міста Дніпро та міста Марганець.

Але сталося не так як хотілося – експертиза в м.Дніпро підтвердила, що чоловік вмер від враження електричним струмом. Цікаво, як себе почувають особи, які були присутні під час цих подій і всіляко фабрикували покази та фальсифікували докази.

Ми впевнені, що діям керівництва ГЗФ та пана Щвеця нададуть належну правову оцінку правоохоронні органи. Бо людську оцінку вони в місті давно мають.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» офіційно звертається до Генерального прокурора Ю.В. Луценко, Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. внести дані відомості до ЄРДР та провести розслідування даних діянь.

Також звертаємось до керівника незалежної спілки профспілок пана М.Я.Волинця з проханням звернути увагу на захист гірників м.Марганець.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

Реклама

Охорона праці містоутворюючого підприємства під загрозою…: 32 комментария

  1. Расследование идет и будем наделяться что виновные будут наказаны, то что тело пытались вывезти известно достоверно, плюс пытались повлиять на патологоанатома чтобы сделать это как естественную смерть, но ничего не вышло…. И это не единственный случай когда пытаются мгокоцы скрыть свою халатность… в начале 2000х на территории 9/10 случилась беда погиб человек врезавшись в неосвещенный шлагбаум на мотоцикле…. так вы бы видели с какой скоростью подделывались документы и подписывались задним числом, подшивая в папки, чтоб только снять с себя ответственность….

  2. Швецу Андруше уже полгорода кости прокляли. беда ему будет. Ой беда! Такой молодой….а скоро сдохнет

  3. Тело погибшего было доставлено в морг на персональной машине ( ВАТ МГЗК), белая «Нива», которая возит Сохна Г.Г. В момент гибели на ГОФе было все руководство. Вопрос: «Кто дал команду из них грузить тело в машину? » ( Сахно Г.Г., Свист А.А., Филоненко М.А.,Герасин, Какулия), а не в карету скорой помощи?

  4. Экспертиза в Днепре проводится всегда при подозрении на электротравму, но при отсутствии явных, видимых признаков поражения электрическим током. Так,что не надо молоть ерунду. А при групповых и смертельных случаях расследование проводит комиссия Держпрацi, а не МГОКа. Так, что писать нужно зная предмет.

    • Первое предложение вашего комента не имеет даже смыслового содержания. Вы наверное из числа знающих предмет или из членов комиссии?

    • «при подозрении на электротравму» — а не когда на глазах свиста, герасина — ссуки как вам спится? «расследование проводит комиссия Держпрацi» — на фото выше видим как цветок (Держпраця) расследует. ну ты швец и гандоняра — тыж своей смертью не умрешь — сдохнешь!

  5. Та Швец еще и тело погибшего вывез с рабочего места,где произошла трагедия,вместо того,что бы оказывать первую помощь! А профсоюз в МГОКе самый ссыкливый в Украине!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s