Нарешті! Дуже швидка вдячність голові бюджетної комісії за «потрібні» голосування…

Pod kiosk 1
Марганецкий очевидец

Як ми раніше зазначали: Чергова 25-та сесія Марганецької міської ради від 29.06.2017 на останній сесії Марганецької міської ради ГОКовскі депутати з незрозумілих причин не підтримали дозвіл на продаж за безцінь трьох комунальних об’єктів особі дуже наближеній до депутата Бондаренко О.О. Також ми зазначали, що ми впевнені, що до наступної сесії Олена Анатоліївна з ними «попрацює» — ( кого змусить Зільберман за посаду та заробітню платню, а кому мабуть нададуть або кіоски, або інші преференції) і вони «правильно» проголосують і дозволять таки Бондаренку ухопити ласий кусочок. Думку рабів ніхто не запитує. Адже саме так про них відгукується міський голова. І ось перший пішов – на засіданні виконкому Марганецької міської ради, голові депутатської групи рабів Швецю А.С., знов в порушення законодавства, через батька, який ніколи не був підприємцем, подарували кіоск, який буде торгувати катанкою.

hvec kiosk
Марганецкий очевидец
Pod kiosk 2
Марганецкий очевидец
Рішення 228
Марганецкий очевидец

 Напевно у Швеця А.С. маленька заробітна плата за основним місцем роботи – заступника голови правління ГЗК з охорони праці.

7544
Марганецкий очевидец

А можливо пан Швець готується «тікати» з комбінату за свої діяння – адже за останній період, як ми вже повідомляли, на підприємстві із-за його халатності сталось багато нещасних випадків, в тому числі зі смертельними наслідками (Через корупцію та халатність у керівництві МГЗК у місті Марганець постійно страждають працівники підприємства… ). І він всіляко намагається їх скрити. Ну нічого, ми впевнені, що за свої діяння він понесе відповідальність не тільки законну, но і людяну.

Будемо чекати – а інші раби дочекаються такої милості, або задовольняться якимись меншими подачками. І як же вони будуть дивитися в очі виборцям!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» і далі буде інформувати містян про ці підкилимні ігри.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

15 thoughts on “Нарешті! Дуже швидка вдячність голові бюджетної комісії за «потрібні» голосування…

  1. За то, что принимает активное(!) участие в разворовывании городского бюджета, За то, что лижет жопы всем, кто кинет косточку емув рот. За то, что скрывает смертельны несчастный случай с Конько и делает это цинично и нагло, дабы прикрыть свою жопу от роста несчастных случаев на МГОКе, дабы семья не получила надлежащие выплаты . Мало?

  2. Допоможіть знайти номер телефону Аксьонова Гени хочу сказати яка він тварюка і по можливості якщо зустріну плюну йому в обличчя. Споплюжив свого батька і діда

      • А то вы не знаете как его на комбинате начальство дерет в жопу. Вот и причина его такого поведения. Да его там за человека не считают. Так… дрянь необузданная. Позорище всей семье. Теперь ларек себе строит. Вот где его истинное место! Наконец то нашел себя .

        • Он привык подставлять зад и сосать чупа-чупс)) печально если этим будут заниматься “пиздолиз” и “членососка” мне очень жаль его детей. Уважаемая Виктория Долгорук прошу обратить внимание на семью Швец и подать документы на суд для решения их родительских прав.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s