Під контролем Жадько: нова дорога і новий ямковий ремонт…

DSC_1084
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» раніше вже підіймав тему капітального ремонту об’єкту «Захист від підтоплення міста Марганець» і обіцяв взяти під контроль ці роботи і інформувати містян про хід виконання робіт. На превеликий жаль депутат Чимбарь так і не почав співпрацю з виборцями,  підрядниками та з осередком ГО «Стоп корупції» м. Марганець.

На даний час дорога вже експлуатується. Але на цій дільниці, як ми і попереджали, заміну водогону так ніхто і не зробив. Тобто якщо будуть пориви – то весь асфальт знов зруйнують.

Не минуло й тижня, як по вулиці Молодіжній вже роблять ямковий ремонт. Тому що вже протягом декількох днів частина дорожнього полотна навколо лівневок провалилася і пішли величезні тріщини.

DSC_1057
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_1055
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_1074
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

У день, коли місцева влада добре відзвітувала про виконану роботу, аварійні ділянки були просто присипані відсівом.

DSC_1078
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Ремонтні роботи проходили в період спеки і робітники не дивлячись на температуру вище 35 градусів в тіні, старанно вкладалися в термін, але під керівництвом фірми ПП «УНІВЕРСАЛГАЗБУД», яка виграла тендер, умисно було порушено всі технічні норми з укладання асфальту, що привело його до осипання.

Взагалі сума яка пішла на ремонт дороги занадто велика, близько 8 млн. грн. Те що контролює безпосередньо Олена Анатоліївна знаходиться в жалюгідному стані. І далеко ходити по маленьких вуличках не треба. Можна проїхати центральними дорогами міста і самим оцінити обстановку, що склалася в Марганці.

Ми за благоустрій всього міста, але коли мер вперто заявляє, що вона будує парк на Ворошилівці в той час коли у місті вже є парки, які можливо було оновити, але їй потрібно збудувати з нуля тільки для відмивання бюджетних коштів. Не всі знають, що все це лише завдяки обласному рішенню і фінансуванню.

Ось і виникає питання навіщо викидувати десятки мільйонів гривень на всі ці проекти, у той час коли громадянам потрібна допомога у покрівлі даху сиротам, надання допомоги воїнам АТО та інше. Мабуть заради банальної наживи, щоб придбати собі квартиру у Пітері чи будинок у Криму, побудувати заправку в Апостолівському районі та багато іншого.

Лідер Оппоблоку у місті вирішила залишити після себе зруйноване до попелу місто без опалення, світла та води.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

Реклама

Під контролем Жадько: нова дорога і новий ямковий ремонт…: 12 комментариев

  1. Уважаемые активисты и правоохранители. Прошу обратить внимание на то кто выигрует конкурсы на питание (просрочиными окорочками и тухлой рыбой) в управлении образования города и садиках. Победители Лашко Пятавол Рубель Крапивной. А откаты привозят домой Бородкиной и Кострыкиной, а Миняйло обижается

  2. Виктория Валерьевна Вы когда будете выполнять свои прямые обязаности?Вы только за приёмными семьями бегаете, а как же сироты и те кто остался без опекунов?

  3. Это наши налоги они дербанят на такие ремонты! не прошло и недели -бордюр по молодежной положили с одной стороны -асфальт уплывет от первого дождя! возле линевок везде дыры!все делали тяп-ляп! косо-криво лиш-бы живо!Зачем и кому это надо! И какой депутат Чимбарь! гнать его надо! главное что он землю за забором приватизировал и себе сад посадил вот за этим ему надо-было депутатское место! Урод моральный! Но а парк на ворошиловке надо! там сейчас очень много детей и молодежи!пусть хоть что-то будет! а за ремон молодежной нужно приглашать прокуратуру! пусть проверят куда ушли деньги?

    • Не только там нужен парк и площадки. На институте как не приеду с детьми к бабушке так и играть детям негде, общаться и развиваться. Ходишь и высматриваешь по дворам где есть хоть какие горки и турнички. Мы работаем, а депутаты живут пока мы выживаем .

  4. Отремонтируйте лучше светлофор, приведите в порядок пентагон, бичей отправте в хоспес или дом пристарелых, нарко и алкозависимых в больницы, загнать фуру с техникой и всех жильцов обследовать, сделать флюрографии. А то вы селите всех кого не попадя туда. Вы вообще Жадько знаете что там за контингент живёт? Вы туда посылаете молодые семьи, детей жить. Это здание только подорвать, а жить же там нельзя. Это же здание- как 2 Чернобыль. Деньги выделяем себе на премии, а людей на смерть и мучения посылаете. Хоть раз вы думали о детях и людях? Что вам стоит выделить деньги на «облагораживание » квартир, выписку людей???

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s