Чергова 25-та сесія Марганецької міської ради від 29.06.2017

Sessiya_29.06
Марганецкий очевидец

29 червня у великій залі виконкому відбулася 25-та сесія Марганецької міської ради VII скликання. Дуже дивно, що сесія почалася о 8 годині ранку в порушення регламенту Марганецької міської ради. Адже в регламенті чітко зазначено, що сесії проходять лише в великій залі виконкому о 10 годині ранку.

Як пізніше з’ясувалось з проханням перенести засідання на 8 годину до міського голови звернулись 18 депутатів – в зв’язку зі спекою. Рішень радою з цього приводу не приймалось і міський голова Жадько О.А. одноособово, перевищуючи свої повноваження, призначила сесію на 8-му годину.

Тому взагалі береться під сумнів законність проведеної сесії. Але ж на цій сесії приймалось багато важливих питань для життєдіяльності міста та «гаманців» містян – це і податки та збори на території міста Марганця на 2018 рік, і перелік   об’єктів, що фінансуються в 2017 році  за  рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи соціально-економічної  компенсації  ризику населення, яке проживає на території  зони спостереження, і затвердження технічної документацію з виготовлення нормативної грошової оцінки  земель міста та порядок проведення земельних торгів із продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності і багато іншого.

Одним із дуже важливих питань було прийняття рішення про зміни до бюджету на 2017 рік. Мер Жадько та деякі депутати на всіх виступах «дуже» біткались за долю міськводоканалу – на їхню думку всі проблеми можуть вирішитися за умови передачі водоканалу до міста. Але нікому з містян не приходить на думку, що лише за втручання керівництва Дніпропетровської облради та комісії облради по ЖКГ – міськводоканал не відключили за борги за електроенергію цього місяця. Згідно Розпорядження голови облради була виділена субвенція місцевому бюджету 1 млн. 200 тис. грн. на погашення заборгованості водоканалу за пільги та субсидії ще 02 червня 2017 року. Але мер Жадько напевно навмисно не скликала позачергову сесію для затвердження цих коштів і тягла до 29 червня з надією, щоб водоканал відключили від електрики і відсотки за борги тільки зростали. Напевно хотіла утворити колапс в місті. Але це вже запитання до СБУ. Виникає питання – що було в цей час важливіше – чи відпочинок за бюджетні кошти за кордоном чи підтримання роботи життєво важливого для міста підприємства?

За вже сформованою традицією міський голова Жадько та її «кишенькова» більшість кулуарно вирішують всі питання і вже як факт виносять на засідання сесії лише для затвердження. Адже виникає питання – чи проводився аналіз багатьох прийнятих рішень і чи приймались до уваги пропозиції ВСІХ депутатів та містян.

Наприклад – прийнятим рішенням «Про встановлення податку на нерухоме майно» з 2018 року всі мешканці квартир у кого більше 60 кв. метрів площі квартири будуть вимушені сплачувати податок 0,5 % від мінімальної заробітної плати ( і не залежно – підвищеної комфортності квартира чи звичайна). А це на даний час 16 гривень за кв.метр. Тобто, якщо звичайна родина проживає в 3-х або 4-х кімнатній квартирі, яку вони отримали від держави, і якісь олігархи, які відбудували собі комфортабельне житло таких же розмірів, будуть сплачувати однаково – мабуть у них рівний рівень доходів. Податковий Кодекс з цього приводу встановлює лише максимальну ставку – 1,5%. Але ж можливо було зменшити для звичайних громадян і збільшити для олігархів.

Також виникло багато запитань щодо правомірності прийняття рішення «Про затвердження технічної документації з виготовлення нормативної грошової оцінки  земель міста Марганець Дніпропетровської області», яка розроблена ще в 2013 році, але через недолугі дії міського голови Жадько О.А. та її помічників була скасована рішенням суду і бюджет міста зазнав значних збитків.

Ще одне з дуже «важливих» рішень – це підвищення заробітної плати з величезними преміями та надбавками міському голові Жадько О.А. та її посіпакам з кишені платників податків – напевно тому так і приймались вищевказані рішення. І знов це рішення прийнято з порушенням Закону України «Про запобігання корупції» – напевно так дуже хочеться величезних заробітних плат.

Знов міським головою Жадько О.А. та її оточенням прийнято багато рішень в порушення Земельного кодексу та Конституції України про виділення земель під кіоски – напевно хтось за ці рішення отримав «відповідні кошти». Вже на протязі майже 2-х років приймаються всупереч законодавства рішення стосовно землі –  напевно земельна комісія на чолі з Аксьоновим Г.А., Ситником А.Я. та Бондаренко О.О.  дуже вдало працюють на цій ниві. Нагадаємо, що дві ланки з цього корупційного ланцюга – Дуплій Л.М. та Соловйов Є.Ф. зараз знаходяться на лаві підсудних.

І на останок незрозумілий «вибрик» від ГОКовських депутатів – вони не підтримали дозвіл на продаж за безцінь трьох комунальних об’єктів особі дуже наближеній до депутата Бондаренко О.О.

Ну нічого, ми впевнені, що до наступної сесії Олена Анатоліївна з ними «попрацює» – ( кого змусить Зільберман за посаду та заробітню платню, а кому мабуть нададуть або кіоски, або інші преференції) і вони «правильно» проголосують і дозволять таки Бондаренку ухопити ласий кусочок. Думку рабів ніхто не запитує. Адже саме так про них відгукується міський голова.

З цього приводу Марганецьке ГО «Стоп корупції» проведе розслідування та результати опублікує в наступних статтях.

Ми беремо під контроль всі ці діяння та впевненні – незабаром дехто повинен попасти на лаву підсудних.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

28 thoughts on “Чергова 25-та сесія Марганецької міської ради від 29.06.2017

 1. […] ми вже раніше повідомляли в своїй статті: Чергова 25-та сесія Марганецької міської ради від 29.06.2017 ще в червні 2017 року міський голова Жадько О.А., щоб […]

 2. Кого уволила жадько? Много лет тому по настоянию мера Бедняка зав гороно Перепёлкин Николай Иванович назначил Жадько директором школы 10, уволив Куржанову Наталью, но по Куржановой решение было правильным.
  Она делала прогулы. Жадько решила, что она бог и царь после назначения директором школы №10. НО если Перепёлкин Н.И. допустил ошибку из жатько, то почему новый руководитель Кулиш И,М вынесла жадько несколько выговоров и хотела уволить. Кто же не прав? Сегодня и Марганецкий лицей в дупе. Страшно сотрудникам! За свою работу надо бороться.Не надо боятся жадько. Но люди!!! А завтра жадько КОНЕЦ куда и с кем ВЫ? НЕ переживайте Вас не кинут, если Вы это и сделали с кем то, Всё будет хорошо БОГ воздаст ВСЕМ по заслугам. Удачи!!!

 3. […] ми раніше зазначали: Чергова 25-та сесія Марганецької міської ради від 29.06.2017 на останній сесії Марганецької міської ради ГОКовскі […]

 4. А мнре интересно: дорогу по Киевской(от 170 дома до АТП)Когда ремонтировать начнут?Наверное,в сентябре в дождь,как всегда это делают.А семь миллионов на ремонт дорог выделил Резниченко.Осенью сфотографирую и пошлю ему отчет о ремонте дорог.

 5. Житель, чтоб не быть голословным, зачитайте весь список, пожалуйста, кого Жадько выкинула с работы в любой сфере.

  • Директора “Теплосети”, директора “Житлового господарства”, начальника “Фонда коммунального майна” начальника ГОРОНО,экономиста исполкома, коменданта общежития Центральная 49,отобрала работы “Электрика ” по освещению улиц и резке деревьев, отдала вывоз ТБО иногородним

   • Директорові теплосети и жилищного надо повести что довели предприятия до банкрутства еще до Жадько

    • Вы не правы при них оплата за услуги была доведена до 95%,до этого оплата была 45-54%% А еще не соответствие тарифов экономически обоснованным Если не компетентны и мало образованы не власте в дискуссии.

 6. Смотрела сессию и вопрос к Долгорук: ” Как Вам спится ночью?” Дети – сироты не снятся в кошмарах? Совесть Вас не мучает? Вы вообще помогать когда научитесь людям, а не обещания одни давать и посылать в 8 кабинет? Сколько люди будут ходить в 8 кабинет, откуда их шлют и обманывают? Соберитесь уважаемая!!! Сколько можно уже бездельничать?

 7. Погибнет наш город. Притихли депутати. Кроме них наш дух поднять некому. . . Нет надежды….

 8. Сколько верёвочке не виться, а горло жадчихе затянет Кранты ей, Лукьян а ты знаешь что жадчиха сдала вилкула и якшается с резниченко чтобы тебя оставить вне у дел вместе с главой облрады Слабаки вы и кукурекуать не умеете Вы всех сдали грош вам цена используйте последний шанс и может быть вам дадут тарелку супу без масла потому что на масло надо заработать СЛАБАКИ

 9. Всё? Горлопаны Волошины-Боровики и компания языки в задницу позасовывали? Уже трибуну не блокируют, не петушатся как ранее.
  Один женский голос за кадром что-то бубнит.. Никто его не слушает даже.
  А караван идёт. Удачи вам, Елена Анатольевна! Назло злопыхателям.

 10. Жадько давно предала интересы Вилкула и не сегодня, так завтра выйдет из Опоблока. Почему Жадько не берет на работу людей, которые пострадали от рук местного майдана (Андрея Кириченко избили в кабинете, а она его игнорит). Другой чел также пострадал от майдана – тоже самое. Ей плевать на решения судов о восстановлении людей на работе. Вилкул ей давно не указ.

  • Шановний, так Кіріченко зі Шкуром разом вигребли з місцевого бюджету достатньо грошей! А про другого (третього) постраждалого, доречі який втік з міста і в Батумі хату придбав ви не перейматесь, час від часу він буває у місті і напевно хоче втретє взути марганчан.

 11. Уважаемые патриоты города и Украины неужели трудно изгнать эту тварь жадько из города в небытие, как страшный сон,Под её руководством в городе стоят палатки опоблока и наших марганчан поплюжат за 100 гривен в день, гоните эту нечесть из глаз Давайте строить город и создавть благо для жителей Нужели вы не видите что творят гоковские депутаты Люди прозрейте ,чтобы поздно не было ,жадько грабит город вместе с депутатами гока Она сбежит а мы будем питаться из оходов что они не доедят Идут громадные увольнения в бюджетной сфере Сокращают учителей внекласных работников работнков спорта А себе повышают зарплату и премии Думаем и действуем Удачи,

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s