Все інше без здоров’я нічого не варте!

0_161704_6566edc1_orig-width2048-height1363-border0-title16178998_112647332579978_2927087980722196293_o
Марганецкий очевидец

У щільному робочому графіку позафракційного народного депутата України  В.В. Дідича годі шукати бодай вільної години. Він не дозволяє собі прогулювати пленарні засідання, активно працює в підкомітеті, який очолює, в комісіях, на виборчому окрузі; вивчає запити виборців, займається вирішенням їх проблем. І все ж у житті Валентина Володимировича є особливий день, коли він неодмінно полишає всі свої парламентські справи й вирушає в далеку дорогу.

Куди саме? На свій чудернацько-окреслений округ, який включає Марганець, частину Заводського району  Кам’янського (колишнього Дніпродзержинська),  Криничанський, Солонянський, Томаківський райони. Туди, де на нього очікують зустрічі з особливими людьми, поміченими, на  його глибоке переконання, Самим Господом, — медиками…

ОДНЕ З ТАКИХ  місць — Марганецька міська лікарня. Дорогою до неї, Валентин Володимирович замислено розмірковує:

-Звісно, кожна професія по-своєму цінна й важлива. І все ж медики – фах, дійсно,  найнеобхідніший, найвідповідальніший. Адже від їх кваліфікації, здатності ухвалити правильне й своєчасне рішення, бажання постійно вчитись і вдосконалюватись залежить найцінніше – здоров’я і життя людини. Як же часто вони буквально рятують нас… Хіба це не є справжнім великим подвигом?

25d0259425d1259625d025b425d025b825d12587
Марганецкий очевидец

ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ родом із лікарської сім’ї,  де й виплекалося його благоговійне ставлення до професії. Вітаючи колектив марганецьких медиків із професійним святом, він не жалкував щирих, вдячних слів на їх адресу. Не  оминув і ті болючі  негаразди,  котрі тривалий час переживає галузь. При цьому, зокрема, наголосив:

-Ми не залишимо вас наодинці з проблемами й разом боротимемося за те, щоб  система охорони  здоров’я в Україні була збережена. Ви, певно, знаєте, до якої точки кипіння у Верховній Раді дійшло обговорення питання, що стосувалося  внесення змін до закону про фінансове забезпечення галузі. Ми все ж таки добилися, аби базовий документ розглядав профільний комітет, де 90 відсотків – фахові медики. Я солідарний з ними: треба не скорочувати, а зберігати кадри; не обмежувати, а навпаки, зміцнювати медичну сферу, спрямовуючи на її розвиток не менше 5 відсотків валового продукту України.

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ від себе особисто вручив почесні грамоти і матеріальне заохочення групі медиків,

01
Марганецкий очевидец
12
Марганецкий очевидец
02
Марганецкий очевидец
04
Марганецкий очевидец
11
Марганецкий очевидец
13
Марганецкий очевидец

а по закінченні урочистості завітав із подарунками  до тих структурних підрозділів  лікарні,  котрі й святкової  миті були зайняті своєю звичною роботою  —  вартували здоров’я марганчан.

06
Марганецкий очевидец
07
Марганецкий очевидец
08
Марганецкий очевидец
09
Марганецкий очевидец

А затим  знову вирушив у дорогу: аби висловити свою глибоку повагу іншим  працівникам галузі, котрі трудяться в межах його виборчого округу.

-В моїй душі – стільки світлої радості та глибокої вдячності,  — поділився своїми враженнями від зустрічей Валентин Володимирович.  — Я вкотре переконався, що в медицину йдуть працювати тільки сміливі люди, з особливим складом характеру, терплячі й відповідальні, витримані й милосердні. Те, що вони є хранителями людського життя і здоров’я  — не гучні слова, а щира правда. І ми  насправді  почуваємося щасливими лише тоді, коли здорові самі, здорові наші рідні й близькі. Ще у древності мудреці промовисто стверджували: «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього нічого не варте»…

Іващенко І.

Реклама