На Дніпропетровщині у місті Марганець працюють всі окрім очильниці міста Жадько та її посіпаків…

0_157ae9_dc33090d_orig-width711-height960-border0-title14225489_1180960525293372_120825705562097603_n-alt14225489_1180960525293372_120825705562097603_n
Марганецкий очевидец

Сьогодні 22 червня був звичайний робочий день для Марганчан. Але це не стосується міського голову (Директор-прогульщик, Не до Марганца сейчас… Директор-прогульщик стала мэром Марганца) та членів її команди бо особисто міський голова відповідно до розпорядження за державні гроші міста знаходиться за кордоном… Колектив Жадько, як і сама мер, взагалі не полюбляє працювати. Хтось гуляє по ринкам у робочий час, хтось кришують катанку, а хтось вимагає хабарів з підприємців. Нічого не роблять, але мають одну з самих великих заробітних плат, не тільки у Марганці, але взагалі у нашому регіоні. І зверніть увагу, що це все завдяки платникам податків міста. Одже сьогодні, як ми й повідомляли повинні були відбутися два судових засідання стосовно конфлікту інтересів (корупції) міського голови Жадько О.А. та секретаря Марганецької міської ради Міняйло І.І.  Але прокурор Варчук наполягає, що порушники повинні особисто присутні на судових засіданнях

Наступні засідання відбудуться 4 липня 2017 об 11:00 відносно пані Жадько, та о 14:00 відносно пані Міняйло.

Марганецький осередок «Стоп Корупції» бере справи під особливий контроль стосовно конфлікту інтересів (корупції) Жадько та Міняйло і змусить правоохоронні органи прозвітувати перед громадою міста стосовно постійних прогулів.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82


Реклама

На Дніпропетровщині у місті Марганець працюють всі окрім очильниці міста Жадько та її посіпаків…: 6 комментариев

  1. Здравствуйте.
    Сразу прошу прощения, что не по теме…
    Мой парень любит играть в футбол. Пару недель назад поиграл во дворе. Врезали по ноге так, что синяк был на пол ноги. поиграл называется! Я ему сразу сказала что надо в больничку. Но он все отнекивался, он же мужик! Потерплю мол.. Но потом согласился. Блин, лучше не ездил.. Короче в больнице врчи, когда лечили занесли ему то ли ривтоидный то ли ривмодиный артрит. Ппц! врачи же сами! Короче он теперь мучается. Боли, ломит суставы… Что делать? Я нигде не могу найти как лечить. Может кто знает, кто подскажет? как вылечить-то?? парень молодой, мы семью хотели создавать… а тперь как??
    http://bolsustav.ru/revmatoidnyj-artrit-simptomy-i-lechenie-html-html.html — картинка

  2. Лена, пора явиться в суд. От закона не сбежишь. Докажи всем что ты не виновна. Хотя, это второй протокол по корупции на твоей совести….

  3. Мені дуже цікаво спостерігати як ця шмара керує та веде переговори з народом. Її вираз обличчя нагадує царицю, яка однією рукою маше прислузі, а іншу руку простягує для того щоб ми раби її цілували… Скотиняка прислухайся до народу. Невже немає ні краплі жалю та співчуття?

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s