Звіт Нікопольської прокуратури за травень 2017 року: Частина третя

b7f873942a59c28718e21faa52b8ac62
Марганецкий очевидец

Марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури велика увага приділяється протидії злочинності серед неповнолітніх. Вказана злочинність, у порівнянні з дорослою, відрізняється високим ступенем активності, динамічністю. Неповнолітні особи, які стали на шлях вчинення злочинів у юному віці, важко піддаються виправленню та перевихованню і являють собою резерв для дорослої злочинності. У свою чергу, постійна увага вказаному питанню, як зі сторони правоохоронних органів, так і батьків разом з педагогами, здатна вплинути на динаміку злочинності серед неповнолітніх та, як головне, попередити її.

Стан підліткової злочинності викликає необхідність пошуку нових засобів для її  попередження,  вжиття  додаткових заходів  з боку  державних органів і громадськості,  які  б сприяли поступовому зменшенню злочинних проявів у середовищі  неповнолітніх.

У поточному році на території м. Марганець відбулося збільшення кількості вчинених злочинів неповнолітніми особами у порівнянні з  2016 роком. Так,  2 неповнолітніх вчинили 6 злочинів, з яких 5 злочинів — незаконне заволодіння транспортним засобом та 1 – шахрайство.

Марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури направлено до суду вказані кримінальні провадження та забезпечено підтримання державного обвинувачення в судових засіданнях. За результатами судового розгляду яких, 1 особі судом призначено покарання у вигляді позбавлення волі з встановленням іспитового строку. Відносно іншого обвинуваченого судовий розгляд триває.

Вирішуючи питання щодо міри  покарання неповнолітнім обвинуваченим, як прокуратура, так і суд завжди враховують умови виховання дитини, характеристику за місцем навчання, інші обставини по справі та, що головне, можливість виправлення та перевиховання вказаних осіб, без ізоляції від суспільства із встановлення іспитового строку.

Прокурор Марганецького відділу

Нікопольської місцевої прокуратури                         С. Крайник

Реклама

Звіт Нікопольської прокуратури за травень 2017 року: Частина третя: 4 комментария

  1. Жадько уже на грани Её сдали областные покровители первые лица области она никому не нужна и гок похерил её наконец то приходит этой мрази конец и её ставленникам Слава богу и людям не равнодушным

  2. Эта тварь жадько проклята марганчанами и спасение ей не будет и в кацапии Бери тварь платонову и свою исполкомовскую братию и может успеете добежать до николаевки

  3. Жадько городская преступная воровка, а ПРОКУРАТУРА её покрывает, Но конец этой преступнице скоро настанет

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s