ЗЕМЕЛЬНІ АФЕРИСТИ МІСТА МАРГАНЕЦЬ…

DSC_0047
Марганецкий очевидец

Як ми вже раніше зазначали в статті «Міський голова міста Марганець проводить корупційні схеми з  земельними ділянками…»  – Згідно ст..14 Конституції України та ст..1 Земельного кодексу України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Але в нашому випадку складується враження, що земля це власність та багатство мера Жадько О.А. та наближених до неї осіб.

Але по теперішній час ніякої реакції з боку начальника Марганецької поліції Ярового Р.В. та прокурора Варчука І.К. на порушення законодавства з боку посадових осіб Марганецького виконкому та особисто міського голови Жадько О.А. не має.

Під керівництвом міського голови Жадько О.А., заступників міського голови Приймак А.В., Маргацької О.М., Дуплій Л.М. розроблена «тіньова» схема отримання привабливих земельних ділянок для наближених осіб в обхід Земельного Кодексу та Податкового кодексу.

На теперішній час ця схема називається – користування місцем розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької  діяльності  на території м. Марганця. Цю аферу Жадько та її команда «протягли» через рішення сесії № 646-20/VII від « 26 » січня 2017р  «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для  провадження підприємницької діяльності на території м. Марганця  у новій редакції». Необхідність прийняття цього рішення полягала в тому, що «Враховуючи Постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 18.04.2016 року Справа № 804/4510/15 щодо скасування рішення Марганецької міської ради  № 900-40/VІ від 21.08.2012 року «Про затвердження правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Марганець», було ліквідовано попередню корупційну схему отримання земельних ділянок в обхід Земельного Кодексу, тому що Кодекс не передбачає інших способів виділення підприємцям земельних ділянок – як конкурс і аукціон.

Але як же бути, коли привабливу земельну ділянку треба передати «своїм людям»? Спосіб простий – придумати нове таке саме рішення, але замінити сервітут – місцем користування. І вперед до світлої мети – роздачу за хабарі або за силове прикриття земельних ділянок.

Давайте поглянемо на перелік осіб, яких ми раніше зазначали, кому надали такі привілеї:

 • розміщення тимчасової споруди торгівельного павільйону по вул. Київській, перехрестя з вул. Проектною фізичної особи-підприємця Боришпол
 • розміщення тимчасової споруди торгівельного павільйону по вул. Київській, перехрестя з вул. Проектною фізичної особи-підприємця Євдокимова
 • розміщення тимчасової споруди торгівельного павільйону по вул. Київській, перехрестя з вул. Проектною фізичної особи-підприємця Самойлової
 • розміщення тимчасової споруди торгівельного павільйону по вул. Київській, перехрестя з вул. Проектною фізичної особи-підприємця Козлової
 • розміщення тимчасової споруди торгівельного павільйону по вул..Таврійській перехрестя вул..Нікопольській фізичної особи-підприємця Сметанко
 • 17195483_881637068605775_516079984_o
  Марганецкий очевидец
 • розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності по вул. Парковій ФОП Кузевановій

І тут сталося диво – Жадько і команда почали надавати земельні ділянки в обхід законодавства під виглядом «місце користування» вже «простим» громадянам:

 • Погодити Бондаренку О.О. розміщення двох стаціонарних тимчасових споруд – павільйонів, площею 30 м2 кожний для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами за адресою: площа Привокзальна, район Автовокзалу. (той самий не корумпований депутат)
 • Погодити гр. Жмудському Д.В. розміщення тимчасової споруди –торгівельного павільйону площею 30 м2 для торгівлі овочами та фруктами по вул. Проектній, перехрестя з вул. Київською.
 • Погодити ФОП Симоновій С.А. розміщення стаціонарної тимчасової споруди – павільйону, площею 24 м2 для торгівлі продовольчими товарами з реконструкцією зупинки громадського транспорту за адресою: вул. Київська, зупинка «Молодіжна»,біля житлового будинку № 145.(сестра Жмудського Д.В. – і згідно даних Міністерства Юстиції її свідоцтво про підприємницьку діяльність припинено з 15.01.2015р.)
0YrI7z-hsmw
Марганецкий очевидец. Фото з інтернету

Але ж в рішенні суду по справі № 804/4510/15 за позовом прокурора м.Марганець (на той час Чегеля Б.І.) до Марганецької міської ради Про визнання протиправним та скасування рішення Марганецької міської ради № 900-40/VI від 21.08.2012 року “Про затвердження “Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Марганці”  – судом чітко вказано, що розміщення тимчасових споруд (кіосків та павільйонів) в обхід Земельного Кодексу заборонено. Тобто Жадько і команда умисно запровадили нову «тіньову» схему передачі земельних ділянок, щоб кошти надходили в кишені певним особам, а не до бюджету. Адже як щоб за ці земельні ділянки проводився конкурс або аукціон була б можливість отримати додаткові кошти до бюджету.

І дивно постає питання – куди ж дивляться начальник Марганецької поліції Яровий Р.В. та Марганецький прокурор Варчук І.К. обов’язок яких є стояти на захисті закону, інтересів держави та простих громадян.

Громада міста втратила довіру до начальника Марганецької поліції Ярового Р.В. та Марганецького прокурора Варчука І.К. Тому Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде звертатись до обласного прокурора Матвійчука В.В. начальника поліції області Глуховері В.А. та до начальника ДФС області Томчук О.В. з вимогою втрутитись в цю ситуацію, перевірити викладені факти та притягти винних до відповідальності.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

23 thoughts on “ЗЕМЕЛЬНІ АФЕРИСТИ МІСТА МАРГАНЕЦЬ…

 1. пишу для думающих,Жадько и ее команда давно легли под днепровских жидов,конкретно под Филатова и Резниченка ,оппозиция не имеет никакого влияния,как в области,так и по всей Украине….вас имеет жидобандеровская власть…так вам и надо

 2. Кто мне ответит на вопрос: можно ли под каким то предлогом получить у исполкома разрешение на установку киоска или другой малой архитектурной формы прям возле исполкома, например между зданием исполкома и бассейном?

  • Если вы не лицо, которое приближенное к жопоблоку и жадько, то тогда обращайтесь с соответствующим заявлением в исполком. Документы будет формировать Егорка Соловьев (да,да,да – именно тот, кто проходит по уголовному делу за взятки), затем вам (наверное) даст разрешение сессия на изготовление техдокументации, которую быть может вы изготовите за тысячи гривен. Потом эту многотысячную техдокументация надо утвердить на той же сессии горсовета, а уж потом заключите договор аренды желаемого земельного участка. Это затянется на очень-очень долгое-долгое время. Потом закажите сам киоск.. . Это, сами понимаете, нереально. Ну а если вы найдете общий язык с мершей, то тогда можно одним решением исполкома решить все ваши пожелания.

   • Как же получили разрешения на установку киосков Жмудский и Симонова (брат и сестра)? Они же вроде не сторонники жопоблока, даже боролись с таковыми не так давно.

 3. Витаха Сметанко как обычный мент – хитрая сволочь. Он знает, что ему земельный участок выделен незаконно, вот и не торопится делать постройки на нем. Чтобы не сносить потом .

 4. А нуждающимся выделить деньги на получение жилья слабо?Сиротам, малоимущим, многодетным семьям. Или только свои карманы набивать умеем? Будьте добры,обратите на народ внимание и помогите встать на ноги городу. Депутатам выделяют зем.делянки , а люди что в очередях стоят на получение жилья?

  • Вы наверное хотели, чтобы жадько поделилась своими хабарями с малоимущими или нуждающимися. Не для того она пришла в город! Это вилкуловское отродье пришло сюда только грабить. А земельные участки она раздает для того, чтобы ей не мешали грабить, да еще и помогали. Вот получили Жмудский и Токарь по участку под ларьки – теперь они жопу жадьчихину будут лизать повек. Еще Жмудскому на ремонт бассейна пару копеек подкинут, то вообще будет в экстазе. И таким как он абсолютно все равно сколько жадько украдет денег у городского бюджета.

   • Тогда пусть нарекают на себя, когда к их дверям полетят тысячи проклёнов и камней с уст страждущих. Прийдя к ним за помощью они лишь кивать и ” аяяй” говорить умеют. Сколько хабарей набрали, а копейки дать на суд по квартирному вопросу нельзя… Часто вижу этих исполкомовских тварей. Разорвать бы на куски и кинуть собакам на съедение, так дома их ждут дети и родители.

 5. “…І дивно постає питання – куди ж дивляться начальник Марганецької поліції Яровий Р.В. та Марганецький прокурор Варчук І.К. …”. Та в пи@ду вони дивляться. При цьому обоє одночасно. Укра\нські силовики розкурочили корупційне кубло в Кривому Розі, а ці два красавці не можуть одній мерші ума вставити. Бігають за нею як у період тєчки собаки

 6. ССущище платонова тварь несусветная ты коза драная что ты нам мычишь хуесоска вилкла гореть тебе в огне уходи тварь или мы тебя кончим неужели ты думаеш что мы тебе простим твои злодеяния тварь ты вонючая соси клитор жадько и твоё мычание против чистки речки ,ты даже не понимаеш куда вляпалась

   • Хотя это показатель отношения к Платоновой. В кого она превратилась? Бегает по исполкому как на метле, орет как потерпевшая, даже не стыдится свой собачий голос повышать на старших.Ведет себя как подстарковатая баба, которой сказали, что она будет жить два века. Недаром же ее называют цербером. Может Платоновой стоит пересмотреть свою жизненную установку? Тогда и коментов таких не будет

   • Пропоную прочитати і щось із нього для себе взяти . Чому це правду треба видаляти? Поміркуйте над своїм життям і тим, що ви своєму народові даєте. Між іншим розраховують деякі лише на вас і вашу поміч. Бо у деяких людей підтримки ще з маличку немає, шановна .

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s