Мене вирішили “відвідати”…

2017-05-05 13.51.59.jpg
Фото з мобільного

Сьогодні, 5 травня 2017 роки день почався, для мене як зазвичай за останній тиждень – обхід лікаря та процедури. Все як годиться для тих, хто лікується на стаціонарі. Але після восьмої ранку мене чекав перший сюрприз. До мене в палату поселили, на вигляд абсолютно здорового, кого б Ви думали, та й я сам був у невеликому здивуванні – Віталія Бондаренко. Так саме Віталіка.

2017-05-05 08.35.51.jpg
Фото з мобільного

Того самого, який в травні 2015 року напав і розбив камеру знімальній групі STOP корупції ТВ, коли журналіст Лілія Ткачук знімала матеріал стосовно сміттєвої мафії на чолі з Олександром Бондаренко. Суд по Віталію повинен відбутися 15 травня, щодо перешкоджання журналістській діяльності, може тому він й ліг на лікування, а може просто психологічно впливати на мене своїм сумним виглядом. Але сьогодні мене повинні були виписати з палати травматології хірургічного відділення у неврологічне відділення. Хто не в курсах, зараз у мене струс мозку після побиття в п’ятницю 28 квітня 2017 року невідомим, о 17:30 у центрі міста, коли багато людей гуляло в сквері Шевченка, матусі із маленькими дітьми, ну і я відповідно зі своєю сім’єю. Все сталося перед фонтаном підло, ззаду наніс декілька ударів в обличчя, дуже багато крові, зламаний ніс, надколоті два зуба і струс мозку.

DSC_0606
Марганецкий очевидец

Дочка і дружина сильно злякалися. В результаті поліція, швидка і згодом реанімація, травматологія і сьогодні неврологія. Мене перевели, все нормально, мед. працівники допомогли перенести речі. Все спокійно, лежу, мені поставили чергову крапельницю і ось другий сюрприз. Мене вирішила відвідати зграя незрозумілих суб’єктів, вломилися в палату, мед.сестри підняли шум, зав. відділення теж сильно обурилася. Зайшли з камерою, вів зйомку, до речі, колишній працівник МГОК TV Святослав Толстих, який зараз просто підробляє на весіллях. Дуже сильно обурливо говорив один молодий чоловік закутаний в прапор України з приводу якоїсь моєї продажності в сфері журналістики. Перекладаю: продажність в нашому місті означає відхилення від «риговської» ідеології і свобода слова в ЗМІ. Я його одразу впізнав, він

03.jpg
Фото з відео

з двома такими ж молодими,

02.jpg
Фото з відео
01.jpg
Фото з відео

як-то підійшов до мене відразу після сесії 27 квітня, якраз за день до побиття і розповідав про те як добре працює мер, і окремі з нею депутати, і що як Україна не дає можливості Донбасу стати частиною Росії, а сьогодні він став затятим патріотом всього українського. Як потім з’ясувалося, ці всі троє опинилися школярами 12 школи, там де вчиться донька Олександра Бондаренко. Збіг? Ну не важливо, тут сама цинічність підставляти дітей, яким в цьому році закінчувати школу, здавати ЗНО і вступати до ВНЗ, а не бігати, відстоюючи, чиїсь то бізнес інтереси. А може їх класний керівник теж в справі?! В кінці розмови той побажав мені якнайшвидшого одужання і поклав на тумбу поруч з моїм ліжком якийсь пакет. Викликали поліцію, експертів разом з понятими, там виявилися здавлені фрукти.

2017-05-05 13.42.05.jpg
Фото з мобільного
2017-05-05 13.56.36.jpg
Фото з мобільного
2017-05-05 12.57.58.jpg
Фото з мобільного
2017-05-05 13.51.44.jpg
Фото з мобільного

Подібні акції, ці молоді особи на чолі з Ларисою Земляченко сьогодні так само влаштовували біля будівлі суду, з приводу захисту честі Олександра Бондаренко та біля будинку Лук’яненко Миколи Васильовича.

Я розумію що тиск на ЗМІ, для того, що вони просто хочуть, щоб у місті зовсім всі мешканці взагалі боялися мати свої міркування…

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

74 thoughts on “Мене вирішили “відвідати”…

 1. Со стороны Жадько здесь больше пишут – вот, что значит – организатор.А со стороны народа слабенько отбиваетесь – то ли трусите, то ли равнодушие заело.Будете молча спину гнуть перед хамством и подлостью властей, никогда с колен не подниметесь.

 2. оце зайшов почитати про марганець, колись рідне місто. і що ? коли коля уночі тягнув леніна з міста, де була ваша стоп корупція? коли розграбували будинок на київській , де була , а пані зампрокурорші я скажу так – ти курва сина мого засадила ні за що, кинула на нього все.а нарика, який пограбував дім – відпустила за гроші, бо у нього батьки багаті. за які
  ти машину купила а ? тепер назад хочеш. ні хрена не вийде. і досить торочити що ти за народ.

 3. Садыков пишет о управляющих Городом-а многим это не по нутру.
  Тот кто его ударил -ответьте.Любая терор орг собщает о себе.
  Когда мы будем все свідомі он будет в фаворе

 4. Все правильно Стоп коррупции делает. Вот наехали на хвост некоему Бондареренку-теперь эти пищат то есть духу. А рыжий так тот вообще то еще и хрюкает.

  • От уж и жалкие неудачники , а в лицо сказать, слабо?? Только и можешь тут грязь лить, и откуда столько ненависти ?? Видимо в своей жизни не сложилось, лезете в чужую

 5. Вова как марионетка, у него нет своего мнения . Ним Хныкин и Лукьяненко управляют, и Волошин не далеко от яблони падает . Псевдожурналист хренов. Даже по стоять за себя не смог. Ах да твои боссы не говорили этого делать. Перестань врать. И пиши статьи по фактам а не по своему желанию.

 6. Садыков Вадимир МОЛОДЕЦ ТАК ДЕРЖАТЬ ТЕБЕ ТРУДНО НО МНОГИЕ люди города вас понимают и желают победы над злом сегодня такие как жадько и гороновская потаскушка воспитывают детей ОЧЕНЬ ЖАЛЬ не настраивайте детей на криминал не ломайте им судьбы Вы временные а жизнь долгая

  • Да, действительно, трудно быть таким гнилым говном, но у него отлично это получается; Садыков, желаю тебе победить зло в своей душе! (Если хоть что-то ещё осталось от души)
   Молодежь всё видит и им не всё равно на происходящее! Молодцы, что здраво видят ситуацию;

 7. Садыков,ты хочешь сказать что мы “давим на СМИ” ради того что бы у людей не было своего мнения? Дядя ты ошибаешься, это СМИ своей лживой информацией внушают людям свое мнение. У всех своя голова на плечах кто то верит , а кто то нет. А фрукты были нормальные, просто рядом с таким человеком как ты Вова – гнилым , гниет и портиться все. И не дай Бог твои дети вырастут такими же мудаками как ты. Выздоравливай по скорее, и не избегай судов. Ибо то что ты здесь пишешь большенство клевета. А фотографии парней ты выложил незаконно согласно 307 статьи.

 8. Я бы вообще запретил доступ этому не разумному человеку к сайтам подобного типа !
  И подать в суд не помешало бы .

  • Так он же избегает судов, вот последний раз насочинял, что его побили и будто бы он в больничке под капелькой

   • Ты ничего не путаешь? На больничке лежит Виталик Черт, все никак не доживет до приговора за нападение на журналистов. В современном мире получить судимость за журналистов,все равно что за изнасилование. Виталик Бондаренко Черт наверное лежит на больнице, т.к. свое очко подкрепляет. Готовится.

    • Так он же инвалид. Ему и группу дали, т.к. дульки всем крутит по поводу и без. В смысле с головой не дружит. Настоящий пациент палаты №6

 9. “Я розумію що тиск на ЗМІ, для того, що вони просто хочуть, щоб у місті зовсім всі мешканці взагалі боялися мати свої міркування…”

  Який в сраку тіск на ЗМІ ?!
  Яке ті до біса ЗМІ ?!
  Ти шмат лайна свого господаря, який тобі платить гроші за те що ти забиваешь баки людям ,тим самим “мешканцям міста”!!!

 10. Та ты лучше бы людей лучше меньше клеветал, нашол фото ребят и обсераешь их теперь .
  Фу ! Брехло натуральне !!!

 11. Ну конечно,когда Вова травил других людей – он считал что это хорошо. А когда эти методы применили к нему – зассал, сучонок толстожопый. Думает, что в палате удавят как гниду! И отлежаться не дадут, что бы получить справку о побоях средней тяжести! И вот такие моральные уроды навязывают нам свою точку зрения!

 12. Мальчики – активные участники танцевально-ритуального коллектива “Пульс”, где главный хориохрафф – Таня Севастиди (Кривоногова)))). А Подружка Тани (лучшая) на данный момент – дочка того самого Сани Бондаренка и тоже посещает этот ритуальный коллектив…

  • Гуру отечественной ритуальной пи….до-сцены Таня)))) ржунимагу. Насобирала вокруг себя малолетних. Интересно, а как она с ними “дружит”??? Может у них вообще-то все серьезно..

   • Вы еще про Таню попиздите сучары ,она в отличии от вас в полне нормальный, адекватный человек .
    У вас и в помине нет таких талантов какие есть у нее, а тот бред который вы несете про “ритуальный” кружок сверните в трубочку и засунте себе в то место где солнце не светит!

   • “Серьёзно” это у тебя, проблемы с головой, серьёзные; фу, как не стыдно такие грязны слухи распускать;

   • В смысле как может дружить?? Это ж у вас придурков всё куплено, включая дружбу:«главное, чтоб по рангу подходили, и выгоду из друг друга получать и конечно же выдумать общего врага»
    Противно читать, бред

  • Спочатку гопники б’ють людей ззаду по голові, подорослішавши – запишуться у “Торнадо”- будуть вбивати, грабувати і гвалтувати, стріляти з-за рогу по мирним жителям. Це доля молоді України, у якої немає перспектив, окрім як бути заробітчанами або працювати на господаря. Таку країну створили – розваливши СРСР. Це Європа по-українськи, тільки українцям роль відведена – дешевої робочої сили або “м’яса” у розборках між політиками і олігархами. Подивіться на Прибалтику, оскільки практично вся молодь виїхала з країн. Як же треба любити свою країну і бути патріотом, щоб тільки і мріяти з неї виїхати. А бити людей по голові, це не по-Європейськи, як би вони вам не подобалися.Це гестапо, а ми ж шановні европейці

   • Когда мы с семьёй геройски служили в ‘Торнадо’ и защищали ваш мирный сон от сепаров, то вы и такие как вы в тылу отсиживались!!!!

     • Готов в любой момент, по зову Украины взять в руки АК-47 и встать на любой блок пост и проверять все багажники и салоны автомобилей а так же удалять из них все сепарское

      • А также шарить по карман, влезать в квартиры и на дачи, выносить все, что есть у мирных жителей и стрелять в тех, кто не кричит Слава Украине! И в связи с новым указом любимого президента – доносить на тех, кто пользуется социальными сетями “Одноклассники”, ” В контакте” и “Яндексом”.

 13. Струс чого? Якщо нічого там немає. І яка на фіг зірка. Не мрій. Вже скоро як російські журналюги будеш розповідати про розпятих хлопчиків . Так і до шизи недалеко.

 14. Блин, ты реально отмороженный ? Или тебе в Днепре все остатки мозгов выбили?
  Че ты лезишь в жизни людей? В жизни семей, знакомых и так далее; парней этих сюда приплёл, и да какая вообще разница тебе, что им поступать и тд?!! Не твоё дело вообще ;

  • так мало того що дітей путають, та щей погрожують що підождіть приїдуть з дніпра і вам тут пі….ць. да ну тебе, тьфу

   • друзі! не переймайтесь! дітей чипати не будемо! вони за все відповідатимуть за законом і кримінальним кодексом! а “старшіх друезів” – замовників та які придбали відповідні голови – чекає запитання про їх голови! а також про кількість піску та цементу на на останівці Молодіжна – гирло річки Дніпро! До побачення малята та їх рижі хряки кабани ,,,,, ну і всі інші

    • да забув додати – чекай веселих часів чоловіче з якимось професійним прізвищем – нет о пекар, не то кухар, не то токар, не то пі…на зоні тебе зустрінуть

    • Ви-свині брехливі, будете відповідати за все, перед Богом!( і за пам’ятник, і за посадки, і за те як кришували бандюків, і за кожне фальшиве слово )

  • Не то шо бред. А бредище.А якщо його собачка якась типу чихуя вкусе, то що напад .Брати Бондаренки підговорили собаку мене вкусити. А якщо пташка на тебе насре, все мировий заговор. Совпадение – не думаю.

 15. Вова педофил ты кончений, ты какого на детей гониш. С взоослыми дядьками тягаться страшно, так ти решил с детьми воевать?. А сотрясение мозга у тебя с рожденья, раз такую херню несеш

 16. ВОВА тримайся,ти тепер зірка нашого міста,бачиш як багато уваги до тебе)))всі переживають за тебе)))все буде добре.Я З ТОБОЮ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s