Без газу…

b8fdcd1bf0b834abe357095adf094386_0.jpg
Марганецкий очевидец

17 квітня 2017 року жителі району Ворошилівка несподівано втратили газу. Як нам стало відомо за номером 104 газового господарства м. Марганець, якимись хуліганами були перекрита засувка на середньому тиску. З учорашнього дня і по даний час працює бригада, яка в кожному будинку перекриває всі крани на вводах. Після 15:00 планується пуск газу по ділянках…

Реклама

Без газу…: 11 комментариев

 1. Та это очередная экономия от Жадько.Пол зимы мёрзли, сидели без света, газа.нормально .Сидим дальше. Геноцид рулит!!!!Ноем и сопим тихонько в тряпочку. А деньжата уплывают по кармашикам Жадько и её прихвостней.Ничего, скоро все будем,как негры когда-то, в рабстве под хлыст жить.Ноем ребята, ноем дальше.Браво, в этом вся наша сила.

 2. Якісь там хулігани змогли перекрити засувку, а професіонали з міськгазу відкрити її вже другу добу не можуть. Жадько як завжди ничого зробити не може. 3500 абонентів «щиро вдячні» нашій владі за «турботу».

  • Шановна Аліно, газ- це не вода. Неможливо просто відкрити засувку і пустити газ в оселі. Це може призвести до аварійних ситуацій і навіть нещасних випадків. Є суворі правила, які не можна порушувати. Газова служба працювала без відпочинку в святковий день і працює в посиленому режимі весь день сьогодні, не зважаючи на негоду. Подякуйте краще тим хуліганам, що залишили без газа пів міста в святковий день.

   • ХУЛИГАНАМ? вы че над нами издеваетесь?
    «газова засувка на газопроводі який обслуговує 3500 абонентів»? в свободном доступе?
    «Газова служба працювала без відпочинку в святковий день і працює в посиленому режимі весь день сьогодні, не зважаючи на негоду»?????
    помоему злосный пиз….де…ж!
    основываясь на «суворі правила, які не можна порушувати» теперь в каждую квартиру и дом пи…до..ры полезете!!!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s