Перше судове засідання стосовно розгляду протоколу о корупції мера міста Жадько…

0_16bb2e_23087ef_orig-width3872-height2592-border0-titledsc_0165
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

12 квітня 2017 р. відбулося перше судове засідання стосовно розгляду протоколу о корупції мера міста Жадько О.А. На це судове засідання міський голова умисно не з’явилась. Зі слів її адвокатів – це вони надали їй пораду порушити законодавство та не з’являтись. Суддею прийнято рішення про перенос слухання справи для того, щоб Жадько О.А. виконала свій обов’язок та з’явилась до суду.   В іншому випадку її буде доставлено до суду приводом — працівниками поліції.

Слід зазначити, що міський голова Жадько О.А., маючи в своєму підпорядкуванні трьох юристів виконкому, має ще двох адвокатів. Але хочемо звернути увагу містян, що офіційно вони надають їй допомогу безкоштовно в рамках «довірчих відносин» і безкоштовних годин правової допомоги. Більшість громадян хто зіткнувся з проблемою пошуку адвокатів знають, що безкоштовного знайти практично неможливо. Під надання безкоштовної допомоги підпадають лише малозабезпечені та незахищені верстви населення. Напевно міський голова Жадько О.А. теж малозабезпечена і «незахищена». Або умисно ухиляється від офіційної сплати за послуги і тим самим не сплачує податки.

На наш погляд Жадько О.А. умисно не з’явилась до суду бо знала, що на неї там чекає громадськість міста. Адже в цей день 12.04.2017 р. вона проводила засідання виконкому і на запитання чи йде вона до суду – відповіді не надала.

На клопотання представника обласної прокуратури про зупинення строку розгляду в зв’язку з умисною неявкою Жадько О.А. – суддя чомусь відмовила – мабуть хоче, щоб строк розгляду пройшов і Жадько О.А. уникнула відповідальності. Незабаром напевно слід чекати і лікарняних від Жадько О.А.

Адвокати також клопотали про недопущення до розгляду представників преси та громадськості –  хочуть «нишком» вирішити розгляд корупційної справи.

Наступне судове засідання відбудеться 10 травня 2017 р. Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» та небайдужі громадяни будуть спостерігати за розвитком подій та висвітлювати це в новинах.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

(066) 634 86 82

Реклама

Перше судове засідання стосовно розгляду протоколу о корупції мера міста Жадько…: 10 комментариев

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s