Чергове судове засідання по справі одержання хабара посадовими особами Марганця

0_168cc2_70d96529_orig-width1936-height1296-border0-titledsc_0020
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

4 квітня 2017р. відбулось чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням заступника міського голови Дуплій Л.М. та завідувача відділу землекористування та екології Соловйова Є.Ф. підозрюваних у скоєнні злочину за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).

Перед початком засідання захисник Дуплій Л.М. почав висловлюватись, що ця справа має політичний підтекст. Також захисник і підозрювані Дуплій Л.М. та Соловйов Є.Ф. наголосили, що вони проти проведення фото-відеофіксації судового процесу. Напевно вони не володіють знаннями законодавства, або навмисно його порушують. Так Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд» № 192-VIII від 12 лютого 2015 року внесено зміни до ч. 3 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та передбачено, що учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом. Обмежень в даній справі ніяких не було – отже підозрювані разом з захисником намагаються скрити розгляд справи від громадськості адже на нашу думку цей процес повинен бути публічним – адже підозрювані – посадові особи місцевого самоврядування.

Засідання тривало близько двох годин. Прокурором було заявлено клопотання про відсторонення даних осіб від займаних посад на два місяці – бо якраз їхні посадові обов’язки і стали предметом злочину. Але захисник і підозрювані були проти – тому що це єдиний дохід у них і вони є єдиними годувальниками. Суддя Нанічкіна Н.М. клопотання прокурора не задовольнила і підозрювані продовжують працювати на своїх посадах.

Але згідно щорічних декларацій за 2016р. у Дуплій Л.М. заробітна плата – 135 тис.грн., а у Соловйова Є.Ф. – 53 тис.грн. та у дружини – 50 тис.грн. Тому виникає питання – як з такими заробітками люди попали в ситуацію з хабаром.  І напевно вони і досі отримують премії і надбавки від міського голови Жадько О.А. за високі показники.

Наступне засідання відбудеться 11 квітня 2017р. о 10-00. Ми будемо і далі слідкувати за ходом судового розгляду та інформувати Марганчан.

ГО «Стоп Коррупции» г. Марганец

(066) 634 86 82

Реклама

Чергове судове засідання по справі одержання хабара посадовими особами Марганця: 2 комментария

  1. Теж не розумію, як з такими заробітками беруть хабарі. Адже ми європейці і зовсім непогана зарплата в 53-135 тис. гривень і для Європи, тим більше безвиз відкрили, можна попити раз в тиждень кави на Єлисейських полях, пиво в Мюнхені, та багато чого тепер буде доступно, для вільних громадян вільної країни. Так, зовсім непогана європейська зарплата в 50-135 тис., але тільки на місяць, а не на рік…

  2. НЕ понятное решение судьи Наничкина хороший судья и человек но оставить взяточников на работе это нонсонс очень жаль Да нам до цивилизации очень далеко Вопрос к марганчанам как нами могут руководить взяточники им не место и в городе СРАМ и ПОЗОР ПРАВОСУДИЮ

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s