Корупція очима дітей…

0_1671fd_f8ac42ad_orig-width720-height566-border0-titlemalunokkor
Марганецкий очевидец

За ініціативи Марганецького осередку «СТОП КОРУПЦІЇ» протягом місяця серед дітей шкільних закладів проходив конкурс малюнку – «СТОП КОРУПЦІЇ». Метою цього конкурсу було побачити корупцію очима дітей та привити молодому підростаючому поколінню принципову позицію щодо боротьби з нею.

В місті 10 шкільних закладів, але на жаль прийняли участь лише два – це школа №3 та гімназія. Інші заклади вирішили не приймати участь мабуть побоюючись подальшого тиску з боку місцевих корупціонерів.

Учасники конкурсу висловили своє бачення корупції в місті та країні.

За побажаннями присутніх на цьому заході було запропоновано зробити більш обширну виставку та показати її в усіх закладах де процвітає корупція – це і прокуратура, і поліція, і юстиція, і суд, і міськвиконком.

Марганецький осередок «СТОП КОРУПЦІЇ» висловлює вдячність всім хто брав участь у заході, а особливо директору школи №3 Куржановій Наталії Іванівні за допомогу в організації конкурсу та надані приміщення для виставки малюнків і сподівається на подальшу співпрацю.

Також, по закінченню заходу директор школи запросила представників Марганецького осередку «Стопкор» в свій музей, в якому представлені дуже багато експонатів стосовно історії та культури нашого краю та держави взагалі.

ГО «Стоп Коррупции» г. Марганец

(066) 634 86 82

One thought on “Корупція очима дітей…

  1. […] Ось і зараз відбулась дуже дивна подія. Є в місті Марганець загально-освітня школа №3. Очолює її директор Куржанова Н.І. – патріот, принципова людина, волонтер та політичний і громадський діяч, заступник керівника міського осередку партії «БПП  Солідарність». За часів її керівництва школою було проведено дуже багато різноманітних патріотичних заходів та подій – це і створення музею воїнів АТО, постійна благодійна допомога воїнам АТО, проведення заходів по боротьбі з корупцією: Корупція очима дітей… […]

Коментарі закрито