На Дніпропетровщині за наслідками порушень Законодавства керівництвом ПАТ МГЗК можливе закриття містоутворюючого підприємства…

0_166df9_abfdc412_orig
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Як уже неодноразово повідомлялося, що Марганецьким осередком проводиться розслідування з корупційних діянь керівництва ПАТ МГЗК та Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області з приводу додержання законодавства про охорону праці на підприємстві.

Після осінньої перевірки в 2016 р. ГУ Держпраці у Дніпропетровській області направлено до Дніпропетровського окружного адміністративного суду адміністративний позов «Про застосування заходів реагування», а саме за порушення законодавства України керівництвом ПАТ МГЗК ГУ Держпраці у Дніпропетровській області просить суд зупинити гірничі роботи (виробництво). Дніпропетровським окружним адміністративним судом адміністративний позов було прийнято та призначено до розгляду.

0_166e0f_b886d677_orig-width1276-height1755-border0-title1

0_166dfb_df5ced38_orig-width1276-height1755-border0-title7
Марганецкий очевидец

Але після напевно деяких подій, представником позивача Цвіток Д.О., який фігурує на фото осінньої перевірки,

0_165694_6f5451f_orig-width1280-height960-border0-title17431410_889668771135938_860232357_o
Марганецкий очевидец

– чомусь було заявлено спочатку  клопотання про зупинення провадження в справі з підстав «У судовому засіданні, яке відбулось 13.12.2015 року, представником позивача було заявлено клопотання про зупинення провадження по справі до надання  Державним підприємством  “Криворізький експертно-технічний центр Держпраці” та Державним  підприємством  “Миколаївський  експертно-технічний центр  Держпраці” висновків за результатами  експертного обстеження обладнання  Публічного акціонерного товариства  “Марганецький гірничо-збагачувальний  комбінат” на виконання договорів  № 1970/ГР від 17.10.2016 року  та № 648 від 06.12.2016 р.»

А у наступному засіданні представником позивача Цвіток Д.О. знов чомусь було заявлено  клопотання про зупинення провадження в справі з підстав «У судовому засіданні,  представником позивача було заявлено клопотання про зупинення провадження по справі , яке обґрунтовано тим, що відповідно до Наказу № 159-П та Направлення  № 42/3-Н  Головного управління  Держпраці у Дніпропетровській області  в ПАТ “Марганецький ГЗК” буде проведена  позапланова перевірка з 31.01.2017 року по 01.02.2017 року.» виникає питання – що це за перевірка за два дні, і не збирається представник позивача відмовитись від позову?

0_166df8_3ab50c51_orig-width997-height1579-border0-titled183d185d0b2d0b0d0bbd0b0
Марганецкий очевидец

З матеріалів справи чітко видно, що керівництвом МГЗК на чолі з відповідальною особою за техніку безпеки Швець А.С. та відповідальним за виробництво головним інженером Вітько А.В. і заступником голови правління Заєць В.Г. допущено ряд кричущих порушень виробництва та техніки безпеки. Також зрозуміло – що судьба простих гірників та їх життя та здоров’я їм напевно не цікаве – за результатами їх діяльності є небезпека закриття виробництва і залишення багатотисячного колективу без роботи.

Виникає запитання до голови правління Зільбермана О.Ю – чи відомо йому про ці кричущі порушення? І як він на це реагує?

Тому вже не виникає питань – чому почастішали виробничі травми на підприємстві.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде слідкувати за розвитком подій   та за можливості відстоювати права прости гірників.

ГО «Стоп Коррупции» г. Марганец

(066) 634 86 82

29 thoughts on “На Дніпропетровщині за наслідками порушень Законодавства керівництвом ПАТ МГЗК можливе закриття містоутворюючого підприємства…

 1. Кравченко, Пал Санич, надоум, настав на пуття істини депутатів від ГЗК, ти один депутат від облради який в змозі щось змінити в цьому місті.

 2. За шо Тарас берется смело –
  Все превращается в говно.
  А если за говно берется,
  То просто тратит меньше сил.

  • Я вас умоляю, ничего не предпринимайте дальше. У нас с Андреем сильные разлады в семье. Муж постоянно на изводе. Его дерут уже все кому не лень. Он совсем забыл, что у него есть жена и дети. Расслабиться ему помогает разве что алкоголь. Но после него участились у мужа приступы белой горячки. Продолжить кодировку у него нету времени, так как постоянно занят в командировках. Да еще этот проклятый иск о приостанолении производства на ГОКе. Я уже не знаю что мне делать.Умоляю помогите!

   • Обращайтесь. готов помочь на дому. Как раз импортные ампулы пришли. Процедура безболезненная. Как коллеге по горсовету – сделаю бесплатно.Если мне память не изменяет, то код вышел еще в январе этого года. Не затягивайте.

   • Если ты хорошая жена, то встань из компьютера и посмотри в окно как твой муж гоняет именно сейчас по всему Солнечному кварталу и орет, что он эту дорогу из асфальта строил для нас неблагодарных. А потом пересаживается на детские качельки и орет, что он их ставил.Вызывай неотложку. а то беда будет. А позорище какое. Мне в нулевую смену вставать, а он падла спать не дает.

 3. Твари Сидоиенки их вытравлять надо с нашей нации. Даже сын отказался от Сидоренко Маруси. Что ж она за тварь если от нее дети отказуются???

  • Так и сын от Сидоренко А.А. отказался потому что Сидоренко отказался алименты платить и уехал в Китай.

 4. Жаба-бык бондаренко с пидором ментом сытником начинают торговать землями вокруг грушевского карьера, которые выделены для разработок гока, а Швец с Витьком , Аксеновым и Болдыревым покрывают это. говорят что согласовано с Зильберманом. Болдырев организовует охрану эти земель. Просим стоп корупции разобраться и осветить для Марганчан как их обворовывают. Вам на электронную почту высланы все документы. Просим админа не удалять мой комент (Швец – тебе пиздец)

 5. Да уж…. А депутат Андрей Швец кричит в комментариях и на самом МГЗК что это всё не правда и что Садыков все врет.
  После прочитанного у меня один вопрос Андрей Сергеевич а вы не думали откуда у них эти документы и какой будет следующий сюжет. И если закроют шахты то кто за это будет нести ответственность?
  Я так понял что самое интересное будет подано ввиде десерта.

 6. Как то разгадывал кроссворд и было задание назвать город из 8 букв, в котором один зоопарк находится напротив другого. Я не задумываясь написал МАРГАНЕЦ. И сошлось. Ведь и вправду только в нашем городе один зоопарк (исполком) находится напротив другого зоопарка (МГОКа). В одном и в другом случае там содержится зверье, только уж очень жирное. Для МГОКа – Витько, Швец, Заец, отростившие свои пуза до невозможности, и только Палямар почему то(?) отростил только попочку. В исполкоме – Жадько, Миняйло, Платонова (скоро лопнут от накачки жиром). И только наши шахтеры тощие, потому как эту жиросвинную братию содержать своим трудом стало очень тяжко.

 7. […] Source: https://marganetz.wordpress.com/2017/03/27/%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%bd%d1%96%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bf%d… All rights are reserved and belongs to a source […]

 8. Теперь понятно, почему люди бегут с комбината как крысы с тонущего корабля? Даже такой маневр как выплата по 1 тыс.грн за желание работать на нашей шахте не помогает. Скоро витько, заяец и швец будут руководить всего лишь друг другом

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s