Никопольский военком и УПЦ Киевского патриархата о призыве, Московии, АТО, «Гаде» и др…

Источник: ГОРОД Никополь

Реклама

Никопольский военком и УПЦ Киевского патриархата о призыве, Московии, АТО, «Гаде» и др…: 7 комментариев

  1. Ребята, в Германии с каждым днем все больше и больше людей задаются вопросом — вы что там, с ума все сошли? Если такую ахинею несут люди, которые при власти, зачем вам такая власть? Или вы искренне верите в эту ересь (московия, перемога над ворогом, ато…)?

  2. А коли це о.Тимофій ховався від повістки?він отримав іі від Передрієнка та Кузьменка,отримав і прибув у воєнкомат,іздить в АТО що місяця.Не бачив я щоб він ховався…Наскільки відомо він тепер військовий капелан,а це офіційна посада в військовій частині.

    • Не переймайтеся. Це лише деякі індивідуми з відповідним психіатричним діагнозом мелять своїм язиком. Всі інші дякують о.Тимофію від щирого серця.

    • А зачем Тимофею прятаться? Трясти кадилом в 20км от мест боёв — героев хватает. А в общем — человек производит неприятное впечатление. Карьерист и рвач ещё тот.

  3. Гена, всі знають і пам’ятають, що ти з секти портвейну за 3,62 і столичної за 4.12. Всі пам’ятають тебе з піонерським галстуком на шиї, а не з православним хрестом. Ти толком не вчився і не працював, тому навіть не знаєш, що таке війна. Всі пам’ятають з яким страхом «благочинний» Тимофій отримував повістку, і вимагав запевнень, що його не призовуть. Визначся, Гена, хоч якою мовою ти говориш, російською чи українською, Богу молишся, чи антихристу. Адже, сам сказав, скоро підеш, а що після себе залишиш, морок, порожнечу і будуть вас проклинати наступні покоління, за голод і холод

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s