Гліба Пригунова обрано віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад

0_1635b2_bbcabd05_orig-width1280-height897-border0-titled0b3d0bbd196d0b1-d0bfd180d0b8d0b3d183d0bdd0bed0b2
Марганецкий очевидец

У Києві вперше за два роки відбувся З’їзд Української асоціації районних та обласних рад. Суспільство очікує втілення в життя реформ, забезпечення гідного рівня життя. В деяких областях нашої країни – реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади є яскравим прикладом успішного впровадження комплексу системних змін в Україні. Дніпропетровська область – є одним з лідерів у впровадженні цієї реформи.

Тому обрання голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова віце- президентом Асоціації – це визнання на державному рівні досягнень Дніпропетровщини та можливість втілювати досвід нашої області по всій країні. На найвищому органі управління було прийнято у лави Асоціації 22 нові районні ради. Для них це відкриття нових можливостей та використання нового досвіду.

Загалом, на сьогодні, Асоціація представляє інтереси 428 районних рад. Делегатами з’їзду ухвалено ряд важливих рішень та прийнято до спільноти об’єднання нових членів.

Також проговорено, разом з представниками влади, перспективи подальшого розвитку місцевого самоврядування субрегіонального та регіонального рівню. Одноголосної підтримки делегатів отримали звернення до перших посадових осіб держави.

Зокрема місцеві представництва консолідовано виступають за пришвидшення розгляду децентралізаційних законів, у тому числі із земельних питань та податкових. Була підтримана ініціатива врегулювання безперервної роботи конституційно-обраних місцевих рад на території яких діють військово-цивільні адміністрації, а також звернення до Кабміну та НКРЕ щодо повернення пільгових тарифів на вуличне освітлення в населених пунктах.

Автор: Іван МУРАХА
Джерело: Дніпроград