Марганецький осередок викрив корупційну складову та корупційний ланцюжок влади депутата фіктивних фірм у конкурсі через систему “Прозорро”…

0_162ea8_4853392a_orig-width650-height433-border0-title7a65b56cdff1cbb988713a23d840261bc1fc27d2
Марганецкий очевидец

Міська влада дуже полюбляє проводити конкурси та тендера у січні місяці, коли всі відпочивають. Ось і сьогодні вирішила провести потайки відкриті торги:

Лот 1 – Ліквідація карантинних бур’янів (боротьба з амброзією)  170 000 грн.

Лот 2 – Ліквідація аварійних дерев  (які потім ще продає для опалення) 147 700 грн.

Ось такий подвійний підйом і з бюджету, і з громади.

Активісти Марганецького осередку ГО «Стоп Корупція» постійно відслідковують закупівлі через «Прозорро» та перевіряють фірми, які приймають участь через “YouControl”  на корупційну складову. І ось ми не були здивовані коли відома фірма знову з’явилася та подали документи на участь у конкурсі:. Лот 1 – Ліквідація карантинних бур’янів,

0_162e98_97624e19_orig-width1080-height1706-border0-titlescreenshot_2017-02-10-10-58-34
Марганецкий очевидец

Лот 2 – Ліквідація аварійних дерев. Одна з фірм це ТОВ “ЖКП БЛАГОУСТРІЙ”,

0_162e99_afa04dd_orig-width1080-height1706-border0-titlescreenshot_2017-02-10-10-58-55
Марганецкий очевидец

яка належала та фактично належить депутату Марганецької міської ради Бондаренко О.О. який у 2016 році через бюджет отримував кошти, але як ми вже писали раніше виграла тендер  на ліквідацію карантинних рослин й видалення сухих гілок, а фактично боролися з бур’янами  та робили обрізку дерев усі підприємства міста окрім самої фірми переможниці.

Також в ГО «Стоп корупція» вразив той факт що Бондаренко О.О. дуже швидко став виходити з засновництва фірм та змінювати юридичну адресу, але із-за жадібності він залишив слід. На протязі 2016 року фірмою керували Бондаренко О.О., Бондаренко В. та Шелест А., а директором – підписантом була його кума – сопартійка, бухгалтер чорної бухгалтерії Бондаренка Земляченко Лариса Іллівна. І ось чудо, Бондаренко О.О., Бондаренко В. та Шелест А. вийшли з цієї фірми, а увійшла туди Земляченко, яка стала засновником і продовжувала бути директором.

0_162ea1_e4d896f3_orig-width785-height2040-border0-titleminust
Марганецкий очевидец

І ось нібито чиста та нова фірма подає документацію на конкурс: Лот № 1. Ліквідація карантинних бур’янів, Лот № 2. Ліквідація аварійних дерев і одержує перемогу. А інша фірма, яка приймала участь у конкурсі була і не проти перемоги Земляченко. Дійсно нам було відомо про деякі фірми інтерес в яких був Бондаренко О.О. Як кажуть свідки на цьому конкурсі також знаходився як глядач Бондаренко. Одразу після аукціону до моменту укладення договору з фірмою Бондаренка активісти ГО «Стоп корупція» повідомили конкурсний комітет про порушення законодавства і про притягнення їх до відповідальності.

0_162e9a_c80f83ff_orig-width1080-height1662-border0-titlescreenshot_2017-02-10-11-00-25
Марганецкий очевидец

Конкурсний комітет знаючи, що активісти ГО «Стоп корупція» дотримуються свого слова та вирішили перевірити фірми та їх документацію і були шоковані побаченим, і на підставі законодавства України підготували протокол № 6 від 30.01.2017 р., де розглянули питання стосовно Лот 1 – Ліквідація карантинних бур’янів,  Лот 2 – Ліквідація аварійних дерев і проголосували за даний протокол одноголосно:

1. Слухали:

Голову тендерного комітету, Тетеріну С.В. щодо розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації про процедуру відкритих торгів: Послуги з озеленення території та утримання зелених насаджень код 77310000-6 Лот 1 – Ліквідація карантинних бур’янів,  Лот 2 – Ліквідація аварійних дерев

По Лоту 1 Вході розгляду документації встановлено що найменша цінова пропозиція у ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» контактна особа Михнюк Олександр Анатолійович, також ця сама контактна особа представляє іншого учасника ПП АВІГЕЯ СТ.

ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» зазначив, що пропозиція дійсна 100 днів, що не відповідає вимогам ДКТ (120 днів).

ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» взяло на себе зобов’язання укласти договір не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту пропозиції, що суперечить Закону України «Про публічні закупівлі».

Вирішили:

По Лоту 1 – Відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» відповідно до пп1, п1., ст30 учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16. Закону України «Про публічні закупівлі», та наявні підстави зазначені у статті 17 Закону.

Відхилити тендерну пропозицію ПП АВІГЕЯ СТ пп3, п1 ст30 наявні підстави, зазначенні у статті 17 Закону.

По лоту 2 – найменша цінова пропозиція у ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» контактна особа Михнюк Олександр Анатолійович, також ця сама контактна особа представляє іншого учасника ПП АВІГЕЯ СТ.

ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» зазначив, що пропозиція дійсна 100 днів, що не відповідає вимогам ДКТ (120 днів).

ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» взяло на себе зобов’язання укласти договір не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту пропозиції, що суперечить Закону України «Про публічні закупівлі».

ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» орендувало автовишку ГАЗ 5204 № АЕ 2665 ВР у ТОВ «ЮРВІТ-2014» директором якого є В.В. Канцур, який являється єдиним власником ПП АВІГЕЯ СТ.  До переліку обладнання, будівельних машин і механізмів ПП АВІГЕЯ СТ також включено автовишку ГАЗ 5204 № АЕ 2665 ВР.

Вирішили:

По Лоту 2 Відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ЖКП БЛАГОУСТРІЙ» відповідно до пп 1, п1., ст 30 учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16. Закону України «Про публічні закупівлі», та наявні підстави зазначені у статті 17 Закону.

Відхилити тендерну пропозицію ПП АВІГЕЯ СТ пп3, п1, ст30 наявні підстави, зазначенні у статті 17 Закону.

0_162e8f_f10f3da8_orig-width1080-height1700-border0-titlescreenshot_2017-02-10-10-42-06
Марганецкий очевидец
0_162e8e_b41e7763_orig-width1080-height1566-border0-titlescreenshot_2017-02-10-10-40-27
Марганецкий очевидец

Залишається питання скільки чорних фірм у депутата Бондаренко та його команди.

Відповідно до Закону України “Про захист економічної конкуренції :

– економічна конкуренція (конкуренція) – змагання між суб’єктами господарювання з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими суб’єктами господарювання, внаслідок чого споживачі, суб’єкти господарювання мають можливість вибирати між кількома продавцями, покупцями, а окремий суб’єкт господарювання не може визначати умови обороту товарів на ринку;

– антиконкурентними узгодженими діями, зокрема, визнаються узгоджені дії, які стосуються, спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів – антиконкурентні узгодження дії ж порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Відповідно до Закону України  “Про здійснення державних закупівель” на Антимонопольний комітет України покладено функції стосовно контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції у сфері закупівель.

Зважаючи на те що ці дії призвели до усунення конкуренції між ТОВ “ЖБК БЛАГОУСТРІЙ” ЕДРПОУ 40335542 і ПП “АВІГНЯ СТ” ЕДРПОУ 33796221,  наявність якої є необхідною умовою торгів Марганецький осередок змушений звернутися до Антимонопольного комітету України  для притягнення фірм до відповідальності.

Марганецький осередок ГО “Стопкор” постійно буде інформувати про фірми, які крадуть кошти платників податків.

ГО «Стоп Коррупции» г. Марганец

(066) 634 86 82

12 thoughts on “Марганецький осередок викрив корупційну складову та корупційний ланцюжок влади депутата фіктивних фірм у конкурсі через систему “Прозорро”…

 1. Та пишите что хотите , на таких как Вы мразей всем наплевать. Уже не знаете к чему придолбаться. Придумали бы что-то интересней . А команда педиков ( Садиков , Лукьян и ещё там пару осло*бов). Вы уже настолько заврались , Что даже не интересно .про мусорку было забавней.

 2. № Учасник Приведена ціна Пропозиція Статус
  1 КП “ЦЕНТР КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. МАРГАНЦЯ” 597 000 грн. Переможець
  2 МАРГАНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЖИТЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО” 600 000 грн. Не розглядався

 3. А чому “СТОП Корупція” пропустила аналогічний грабунок місцевого бюджету на 600 тис. грн., де участь приймали два комунальних підприємства, одно з яких банкрут? Там повинна бути та сама дискваліфікація! Чи це вас влаштовує?!

 4. Ты же забираешь будущее у города, эго уже нет, и эту мразь скоро сметут и придет еще более гадкая власть, потому что есть пример а люди не смогут разобраться, им бы лишь убрать то что сейчас..

 5. Жадько ты тварь, что ты делаешь??!!!! Как так можно, ты же перед людьми стоишь потом , тварь ты брехливая, тебя ненавидят уже все в городе, нет человека, который тебя не проклинает, даже эти твари рыжеподобные и те видя как ты продаешь марганецкую землю и имущество , тебя просто имеют как шлюху подзаборную!!! Какие еще доказательства нужны??!!!!

 6. Олена Жадько ви вже собі місце на цвинтарі викупили??? Я радив Вам швидше це зробити бо Земляченко Лариса та Хряк Бондаренко вас не пустять на свої володіння які ви подарували!!! І прошу виступить у сім днів влади і скажіть громаді що усім кладовищем яке розташоване на Миколаївці розпоряджається Бондаренко і скажіть що всі повинні з жабою укласти договори а то місця заберуть. Дякую за покращення

  • Лариса заведует кладбищем. Для своей родственной души как Жадько ей не жалко думаю места на кладбище.

 7. Рыже-Бондаренковская шайка распространяется в городе как опасная инфекция. Вот и Лариса Земляченко (фи-фи-фи с большой сракой) зарисовалась. Толстосракие рулят.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s