У Верховній Раді України зареєстровано законопроект щодо підвищення мінімальної пенсії…

0_161704_6566edc1_orig-width2048-height1363-border0-title16178998_112647332579978_2927087980722196293_o
Марганецкий очевидец

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 5724-1 щодо підвищення мінімальної пенсії до рівня мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня 2017 року.

Проектом закону пропонується встановити починаючи з березня 2017 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, на рівні 3200 гривень. Водночас законопроект передбачає:
— доручити Кабінету Міністрів забезпечити здійснення перерахунку пенсій з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
— доручити Кабінету Міністрів з метою посилення соціального захисту населення, опрацювати питання щодо підвищення інших державних соціальних гарантій, у тому числі прожиткового мінімуму на одну особу та для інших основних соціальних і демографічних груп населення, у частині наближення їх до фактичного розміру, що визначається Міністерством соціальної політики;
— доручити Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду видаткової частини Державного бюджету України на 2017 рік в частині зменшення обсягів видатків на утримання;
— доручити Кабінету Міністрів України посилити вжиття дієвих заходів із детінізації економіки, боротьби з контрабандою із подальшим спрямуванням отриманих коштів на виплату пенсій, соціальної допомоги.

Народний депутат України Валентин Дідич завжди стоїть на засадах якнайшвидшого підвищення соціального становища для виборців свого рідного 40-го виборчого округу Дніпропетровщини. Наразі він виявив готовність підтримувати даний законопроект який спрямований на покращення життя громадян нашої країни.

Джерело: Громадськість Тв

Реклама

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект щодо підвищення мінімальної пенсії…: 4 комментария

  1. Давайте не будем, ведь мысли материальны. Разве не замечательно , пенсионеры тоже почувствуют себя людьми, а не серой массой.

    • Да, это новое открытие в украинской науке. Но если МВФ не даст кредит, то у пенсионеров из материального останутся скоро одни мысли: про свет тепло и хлеб и силой мысли они это получат.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s