Скільки мер м. Марганця Жадько Олена буде брехати прихожанам УПЦ КП???

0_1622d5_6365d901_orig-width2100-height1500-border0-titlejadko
Марганецкий очевидец

З 2013 року в м.Марганець парафію Св.Апп.Петра і Павла УПЦ КП очолив молодий священник о.Тимофій. Він з перших днів активно зайнявся розбудовою парафії та просвітницькою діяльністю в місті. При керівництві Лук’яненка М.В., релігійна громада отримала змогу оформити земельну ділянку під будівництво Православного храму, а також Микола Васильович проявляв свою повагу до громади своєю присутністю на богослужіннях у великі церковні свята. Але такої неповаги до громади, яку проявляє чинний мер м.Марганця — Жадько О.А., зі своєю командою не проявляв ніхто з попередніх керівників міста. Коли о.настоятель все ж таки пробивається до мера, та дає йому безліч обіцянок, але як тільки о.Тимофій виходить з кабінета обіцянки перетворюються в порожні слова.

0_1622d1_d152816c_orig-width720-height566-border0-titleplatonova
Марганецкий очевидец

Коли о.настоятель звертається за підтримкою до заступника мера Платонової Т.В., то знову отримує «дитячі відмазки». Нещодавно головним редактором місцевої газети «Шахтар Марганця» стала краща подруга Жадько О.А., — Мухіна Олена, яка також є прихильницею Російської церкви. З часу призначення Мухіної О., газета висвітлює виключно «видумані успіхи мера» та активну підтримку від влади Проросійську церкву. В той час коли в м. Дніпрі, Нікополі, Покрові та інших містах, представники влади та пресси висвітлюють діяльність різних конфесій, коли о.Тимофія нагороджують в м. Дніпро та м. Нікополі за його патріотично-військову діяльність, за громадську, церковну та життєву позицію, то чомусь влада та пресса Марганця про це мовчить, а возхваляють тільки церкву Російського патріархату. Нещодавно закінчилися Різдвяні свята, на протязі всіх свят ні мер, ні заступники, ні пресса ніразу не прийшли до храму Української церкви та не привітали прихожан зі святами. ЦЕ ГАНЬБА для такої влади, це неповага до жителів міста — прихожан храму. Скільки о.капелан зібрав та відвіз на фронт допомоги, зібрану Марганчанами — а про це ні слова від місцевої пресси!!! В ПРИМІЩЕННІ МІСЬКОЇ РАДИ Російські священники запрошені мером Жадько проводять богослужіння, їм виділяють кімнати.

0_1622d4_80828e7a_orig-width1280-height847-border0-title16466843_1845984772345073_179010294_o
Марганецкий очевидец
0_1622d3_f9b0bc69_orig-width1280-height847-border0-title16466745_1845984805678403_824883544_o
Марганецкий очевидец
0_1622d2_12049938_orig-width1280-height847-border0-title16466290_1845985165678367_1021998062_o
Марганецкий очевидец

На Хрещення Господнє головний редактор газети Шахтар Марганця висвітлює молебінь тільки Російської церкви, а до Української навіть не підійшла, хоча відстань між священниками була 10-15 м.

0_1622d0_b733931b_orig-width504-height360-border0-title11537622_836004509809007_2768159637686380995_o
Марганецкий очевидец

Головна сторінка газети – це те що Хрещення Господнє, проводила тільки Московська церква. Нам – прихожанам, надоїла брехня від мера Жадько та редактора Мухіної. Мер міста повинна бути мером для усіх конфесій та прихожан, а не для «вибраних». Скільки ще нам терпіти зневаги від влади? Чому підтримується церква країни — агрессора??? а,своя Українська-ігнорується???? Жадько О.А та Мухіна Олена, ми громада Вас запитуємо!!!

Релігійна громада Св.Апп.Петра і Павла Української Православної церкви Київського патріархату у м. Марганець

Реклама

Скільки мер м. Марганця Жадько Олена буде брехати прихожанам УПЦ КП???: 24 комментария

 1. Шановні «віруючі» УПЦ КП! З Ваших вуст вилито бруду море на Українську Православну Церкву та на її духовенство. Дякую Вам усім сердечно за те, що Ви нам робите БЕЗКОШТОВНУ рекламу. Хоча Господь і Його Церква цього не потребують. Я лише одне скажу. От коли будь-який священнослужитель від «Київського Патріархату» приїде в Єрусалим чи в будь-яку Помісну Церкву і, надавши Посвідчення священнослужителя «Київського Партіархату», йому дрзволять служити Євхаристію, або співслужити з Єпископом чи священиком тієї Церкви, от тоді ВИ, панове «віруючі» будете щость глаголати… А поки що Ви В РОЗКОЛІ !!! А ми, священики Української Православної Церкви, ми не Російська Церква. Хто хоче-той знає. А капелану Тимофію не зброєю хизуватися треба, а служити Богові,

 2. «А Я говорю вам: любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас, да будете сынами Отца вашего Небесного, ибо Он повелевает солнцу Своему восходить над злыми и добрыми и посылает дождь на праведных и неправедных» Мтф. 5:44-46.

  • Лк.6:27 Но вам, слушающим, говорю: любите врагов ваших,
   благотворите ненавидящим вас,
   28 благословляйте проклинающих вас и молитесь за обижающих
   вас.
   29 Ударившему тебя по щеке подставь и другую, и отнимающему у
   тебя верхнюю одежду не препятствуй взять и рубашку.

 3. Как это ?- батюшка занимается военно- патриотическим воспитанием? Как- то дико звучит…Кому какое дело ,в какую человек церковь ходит? Я,желтоводец,опасаясь как бы у нас в 2017 не случилось с отоплением то же,что и в Марганца. Но ,насколько понимаю,такого церковного маразма у нас нет…

 4. …. Чому підтримується церква країни — агрессора??? а,своя Українська-ігнорується????….

  Потомучто основной массе она и нах…. не нужна.

  • Как же все эти «верующие»любят кляузничать и жаловаться!А как же заповедь,что вся власть от бога?Или у вас свой бог с чубом и в шароварах?

  • Пылает, пылает, в аду огонь, подбрасывают отец Тимофей дровишек, а если Бог спросит, то Путин во всем виноват и на него все спишем.

 5. Кабинет мэра уже освящали в 2014 году — не помогло…. Я, например, попа Тимофея на дух не переношу. Вместо того, чтобы призывать к миру — его церковь благословляет на войну! Такое попахивает сатанизмом.

 6. Гапону выделили участки для строительства церквей возле милиции и на острове,ему всё мало,в городе десяток церквей,надо ещё строить больше этих кормушек для попов,пастырей,отцов-капеланов и прочих дармоедов которые разводят лохов

 7. Эта информация немножко не по теме, но все таки. Сегодня со своим начальником с утра ржали до не могу от такой директивы по Марганецкому ГОКУ.

  Информация по больничным листам

  Уважаемые руководители!
  Для решения вопросов, касающихся необоснованно выданных больничных листов работникам вашего подразделения, необходимо взаимодействовать с зам.главного врача по экспертизе временной нетрудоспособности КП Марганецкая ЦГБ ДОС (вторичка) Лукьянчеко Павлом Викторовиче по телефону +380661355452.

  Заместитель председателя правления по охране труда ПАО «МГОК» Подпись.30.01.2017 Швец А. С.

  Автор Чепурная Е.В.

  Обратите особое внимание на того, кто подписал эту директиву. А ржали потому, что лично у меня частенько случаются заболевания женских половых органов, поэтому я всегда обращалась со своим заболеванием к врачу-гинекологу горбольницы и в дальнейшем пребывала на больничном листе. Теперь не знаю к кому сразу обращаться, может к автору этого письма Швецу или к своему непосредственному начальнику. Последний отказывается меня осматривать. Может Швец А.С. не откажет, дабы не сомневаться в необоснованности моего обращения по поводу болезни. К этому прибавлю, что мой муж является горнорабочим очисного забоя и страдает геморроем. Что ж нам делать? Кстати, ни один начальник структурного подразделения МГОКа не знает как выполнять директиву Швеца А.С.

  • Хорошая у нас церквушка — дровишки в огонёк подкидывают. Эти суки в рясах ещё много пустят людям крови.Жаль, что многие этого не понимают и в силу своей ограничености рубят хрупкий конфессионый мир.

 8. ЭТИ СУКИ жАДЬКО пЛАТОНОВА мАРГАЦКАЯ И НАРКОМАНКА секретар СОВЕТА РАЗРУШАЮТ ГОРОД ГНОБЯТ ЛЮДЕЙ А МЫ УКРАИНЦЫ ТЕРПИМ ЭТУ НЕЧЕСТЬ в НАШЕМ ГОРОДЕ ПОДНИМАЙСЯ НАРОД

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s